Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bağcılar terör yuvası olmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
31
Cevap
0
Favori
2.125
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Bağcılar terör yuvası olmuş
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    9937 Mesaj
    İstanbul aksaray daha beter arkadaşlar. Burada kürtler 7/24 fuhuş,kumar ve uyuşturucu satılıyor. Polisler gelip rüşvetini alıp gıdıyorlar, resmen kendı basına bırakmışlar buraları. Her gün kavga ve sık sık silahlı çatışma oluyor ama polis hiçbir şey yapmıyor. Bunlar ulu orta göz onunde olan şeyler.

Sabah iş'e giderken yenıkapı marmaray yolunda zenciler kaldırımda kendılerını pazarlıyorlar. Hemen o sokagın basında polis karakolu var ama kımse bunlara bır sey yapmıyor. Yol boyunca dızılmış musterı arıyorlar boyle rezıllık olabılır mı ? Hem burası merkezı bır yer herkesın gözu onunde olan bır yer.

The Storm is Coming
  • Yarbay
    4248 Mesaj
    link ölü göremedim ne olduğunu.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Naber Patron

Bağcılar - Esenyurt - Gaziosmanpaşa - Sultanbeyli - Esenler

Nerede varoş, pislik yer varsa orada pkk sempatizanları var. Profilleri hakkında net bir cevap veriyordur sanırım bu.

Hdpye en sağlam oy nişantaşından çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: drejtc

quote:

Orijinalden alıntı: Naber Patron

Bağcılar - Esenyurt - Gaziosmanpaşa - Sultanbeyli - Esenler

Nerede varoş, pislik yer varsa orada pkk sempatizanları var. Profilleri hakkında net bir cevap veriyordur sanırım bu.

Hdpye en sağlam oy nişantaşından çıktı

Mesajımda HDP'ye oy oranını yazmadım. Pkk sempatizanlarını yazdım. Birdaha oku.
    |
    |

|
    |
    İstanbul Aksaray bu yerlerden farksız. İstisnasız her gün Aksaray'a giriyorum. (Okulum orada). Aksaray'da Türkçe tabela kalmadı neredeyse. Latin harfleri ile yazdıkları şeyleri bile İngilizce telaffuz olarak yazıyor bunlar...
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

İstanbul aksaray daha beter arkadaşlar. Burada kürtler 7/24 fuhuş,kumar ve uyuşturucu satılıyor. Polisler gelip rüşvetini alıp gıdıyorlar, resmen kendı basına bırakmışlar buraları. Her gün kavga ve sık sık silahlı çatışma oluyor ama polis hiçbir şey yapmıyor. Bunlar ulu orta göz onunde olan şeyler.

Sabah iş'e giderken yenıkapı marmaray yolunda zenciler kaldırımda kendılerını pazarlıyorlar. Hemen o sokagın basında polis karakolu var ama kımse bunlara bır sey yapmıyor. Yol boyunca dızılmış musterı arıyorlar boyle rezıllık olabılır mı ? Hem burası merkezı bır yer herkesın gözu onunde olan bır yer.

İş için Laleli tarafına gidiyordum yürüyerek, o Marmaray yolunda 2-3 kişi ışıklarda çevirip "karı lazım mı abey?" diye soru sordular. Yok çalışıyorum deyip geçiştireyim diye uğraştım ama işten sonra bul beni diyorlar sonra da. Ve bunlara yaptırım yok.
    |
    |

• Çavuş
    74 Mesaj
    Sadece Bağcılar değil büyükşehirlerin birçok yerinde durum aynı neresi fazla göç alıyorsa orası yaşanılmaz oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenerbahçe Taraftarı -- 20 Mart 2018; 14:43:23 >
    |
    |
    ayrıca satılmış arap toplumuda aynı bokun lacivertidir,

ah be tayyip inş. birgün anlarsın araplardan da bi bok olmayacağını,

mısırın dış işleri bakanı atar gider yapıyor, sözde aklınca amerikayı bize karşı kışkırtıyor,

hiç haberlerde dikkatinizi çekti mi, çekmemiştir, öyle küççücük kenarda köşelerde yazıyor gazetelerde,

kim demişse doğru türkün türkten başka dostu yok tuuur !!! belki biraz japonlar
    |
    |
    874 Mesaj
    güzel istanbulumuzun genel yapısı artık maalesef bu yönde.çok yazık ettiler adına şiirler,şarkılar yazılan şehrimize .///
    |
    |
    Bağcılarda 10 senedir yaşıyorum türk yok nerdeyse arap ve kürt doldu heryer ben yine merkezinde yasiyorum 1 sene yuzyil mahallesinde lise okudum okul cikisi tinerciler doluyordu korka korka gidiyordum giderekde beter oluyor valla

|
    |
Reklamlar
e-ticaret
haberler
Blogio
Lastik Fiyatları
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.