Şimdi Ara

Bağcılar terör yuvası olmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://www.mynet.com/haber/guncel/istanbul-da-skandal-goruntuler-oldurulen-teroristleri-boyle-andilar-3882272-1

ne kadar onursuz ne kadar şerefsiz bir topluluk bunlar, madem bu teröristleri savunuyorsun madem bu ülkeye düşmansın peki neden hala bu ülkede yaşayıp ekmeğinden suyundan faydalanıyorsunuz he asalak köpekler ? Defolun gidin lan ozaman bu ülkeden.Akşam akşam sinirlendim kusura bakmayın ama haberi okuyunca hak vereceksiniz bu nasıl iş arkadaş.Ne soruşturması açıyorsun ? Direk gideceksin bu şerefsizleri baskın yapıp özel harekat ile alacaksın ensesine çökeceksin bununla aynı görüşte ne kadar vatan haini eşi dostu varsa alayını yedi sülalesini postalayıp siktir edeceksin bu topraklardan.

• Tayyip erdoğan denen sözde milliyetçi bozkurt işareti yapan adam ne hdp ye dokunur nede bunlara ama gideriz afrine terör temizleriz

Oy için yapmadığı şey yok afrinide kendi üstüne alması çıldırtıyor beni afrin tsk nin başarısıdır bu hallere gelmemizin tek sebebi akp ve tayyiptir

Insanları göç ettirmek bu kadar zor olmamalı sen devletsin göz göre göre bunlar bunu yapıyor sonrada terörist öldürüyoruz derler yersen
    Bağcılar kürt dolu daha doğrusu bağcılar esenler gungoren üçlemesi özerk kurdistan gibi olmuş birde üstüne suriyeliler eklenmis Türkler azınlıkta

Bu batıda yaşayan pkk sempatizani kurtler pkkya maddi yardım yapıyor diye duyum aldım ne kadar doğru bilmiyorum

Yani kıssadan hisse bir çoğunun içinde pkk sempatizanligi var bunlara sığıntı muamelesi yapıp hiçbir hak tanimamak lazım
  • Bağcılar kürt dolu daha doğrusu bağcılar esenler gungoren üçlemesi özerk kurdistan gibi olmuş birde üstüne suriyeliler eklenmis Türkler azınlıkta

Bu batıda yaşayan pkk sempatizani kurtler pkkya maddi yardım yapıyor diye duyum aldım ne kadar doğru bilmiyorum

Yani kıssadan hisse bir çoğunun içinde pkk sempatizanligi var bunlara sığıntı muamelesi yapıp hiçbir hak tanimamak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer haber doğruysa, ciddi bir yaptırım uygulanmalı. Bunlar ypnin kontrolündeki bölgelere göç ettirilmeliler.
  • Tayyip erdoğan denen sözde milliyetçi bozkurt işareti yapan adam ne hdp ye dokunur nede bunlara ama gideriz afrine terör temizleriz

Oy için yapmadığı şey yok afrinide kendi üstüne alması çıldırtıyor beni afrin tsk nin başarısıdır bu hallere gelmemizin tek sebebi akp ve tayyiptir

Insanları göç ettirmek bu kadar zor olmamalı sen devletsin göz göre göre bunlar bunu yapıyor sonrada terörist öldürüyoruz derler yersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shegorath -- 17 Mart 2018; 22:36:55 >
  • link ölü
  • pkk lıların öldürdüğü bebekler ve aileler için bir kez eylem yapmışmıdır bunlar acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 17 Mart 2018; 22:40:5 >
  • Bağcılarda esenler vs buralarda suriye kurulmuş yakında bütün istanbulu alırlar :(

• Oğlum kardeşlik falan hikayelerini geçin dediğimde burada arkadaşlar çok barış güvercini takılıyordu.

Ulan otobüslere molotof atıp küçücük çocuğun yanarak ölmesine bu tipler sebep olmadı mı?

Bunları yakacaksın kazanlarda
  • İstanbulun çoğu varoş yerleri terör yuvası ki zaten..Alt gelir gruplarının toplandığı yerlerde bu durum kaçınılmaz oluyor..Sen Afrine girdik derken İstanbulda böyle yerlerde Türk bayrağıyla gezemiyorsun.Hadi pkk sempatizanlarının olduğu yerlere arabanıza bayrağımızı takıp girmeye çalışın..İstanbulda varoşlardaki asker konvoylarına kimler saldırıyordu..İşte ülke olarak bu kadar acı bir durumdayız..Yani doğuyu geçtim Batının merkezi İst. da ülke bayrağıyla gezemiyeceğiniz yerler var..
  • Mr. Wayne kullanıcısına yanıt
    Nerde fakir orda olay bagcilardaki kekolara mayin arattircan tek kaşli hepsi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bağcılardayım suriyeliler kahvesi var başkası giremiyor :(

• Bağcılar seçim sonuçları;

1 Kasım: %60 akp, %16 chp, %13 hdp.

%61 evet - %38 hayır
  • Bağcılar - Esenyurt - Gaziosmanpaşa - Sultanbeyli - Esenler

Nerede varoş, pislik yer varsa orada pkk sempatizanları var. Profilleri hakkında net bir cevap veriyordur sanırım bu.
  • Ülkenin içinde böyle mahalleler olması çok çirkin. Ne diyeceğimi bilemiyorum.
  • HDP nın aldığı oy eşittir terörist ayrılıkçı bölücü zihniyetin sayısı hepsinin tek tek tespit edilip sınır dışı edilmesi lazım geri zekalı özal da başımıza seneler önce 1.5 milyon tanesini bela etti
  • Normaldir hocam.Yıllarca bağcılar hep İstanbulun gettosu oldu.Doğudan göç eden kırsal kesim insanının tercih ettiği semt hem çok ucuz hemde doğuluların adaptasyon sorunu çekmedikleri yer.
  • Ülkede sözde ohal var . Gidip dağı taşı boşuna bombalıyorlar.Sözde terörle mücadele ediliyor. Terör suç ise teröre destek vermek yada terör seviciliği suç değil mi ? Bunlar hep danışıklı dövüş. Üniversiteler terör yuvası haline gelmiş memlekette nereye gidiyoruz anlam veremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pUnduli

İstanbul'da HDP , MHP den daha çok oy alıyorsa, birilerinin veriyor olması lazım neticede.

40 senedir kardeşlik hikayesi okudunuz alın kardeşlik

Bu milleti 40 yıldır kader kardeş diye uyutuyorlar zaten yanındaki arkadaşın komşun devlete hainlik yapıyor umurlarında değil insanların
  • bağcılardayım sokağa bile çıkamıyoruz çeteler ele geçirdi buraları :(

• İstanbul aksaray daha beter arkadaşlar. Burada kürtler 7/24 fuhuş,kumar ve uyuşturucu satılıyor. Polisler gelip rüşvetini alıp gıdıyorlar, resmen kendı basına bırakmışlar buraları. Her gün kavga ve sık sık silahlı çatışma oluyor ama polis hiçbir şey yapmıyor. Bunlar ulu orta göz onunde olan şeyler.

Sabah iş'e giderken yenıkapı marmaray yolunda zenciler kaldırımda kendılerını pazarlıyorlar. Hemen o sokagın basında polis karakolu var ama kımse bunlara bır sey yapmıyor. Yol boyunca dızılmış musterı arıyorlar boyle rezıllık olabılır mı ? Hem burası merkezı bır yer herkesın gözu onunde olan bır yer.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.