Şimdi Ara

Bağcılar Gigafiber (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba gelişme varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smhzhl S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, tüm mahalle genelinde çalışmalar tamamlandıktan sonra ve her bina için kutular takılınca aktivasyon verilecektir. Aktivasyom tarihini net şekilde malesef iletemiyorum.
    Dışarıda bulunan siyah kablolara kutu gelmiş bizim mahallede

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • BrkAkn07 kullanıcısına yanıt

O getirilen siyah kablolar sanırım kablo toplama için yapılıyor bizim mahallelerde de gözüküyor

• BrkAkn07 kullanıcısına yanıt

Hocam sana bir mesaj gönderdim

• Binaya bugün Türk Telekom'da fiber kutu koydu ve yarın aktif olacağını söyledi Türknet ise kutuyu 2 ay önce koydu ve hala aktif değil?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhzhl -- 18 Ekim 2023; 16:55:30 >
    Merhaba, daha önce konuyla ilgili oluşturulan kaydınız varsa numarasını iletir misiniz?
  • Özel mesaja bakabilirsiniz daha önce gönderdim. takip etmiyorsunuzki sürekli atiyoruz @TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhzhl -- 18 Ekim 2023; 19:35:54 >
    Merhaba, diğer müşterilerimize de yardımcı olduğum için her mesajı ve kullanıcıyı hatırlayamıyorum. Hata olmaması adına da tekrar sormak istedim.
  • 2,5 ay oldu hala bir kutuyu aktif edemediniz.tebrik ediyorum sizden sonra Türk Telekom gelip binaya fiber kutu koydu. Turk net ise 2.5 ay dir hala aktif edecek

Merhaba, konuyla ilgili ekiplerimizden aktivasyon bilgisi henüz ulaşmadı. Bilgi aldığım zaman paylaşacağım.
  • Yavuz selim mahallesinde evlerin çoğuna Türknet Gigagiber kutusu 5 gün önce takıldı. Türknet'e tekrar döneceğim ve ilk fiberim olacak.

• SerdarS. kullanıcısına yanıt
    Sizi tekrar aramızda görmek isteriz.
  • Çınar mahallesinde gigafiber aktif edildi.

Keyifli kullanımlar dilerim.
  • Şunu bir de artık Maslak'a getirseniz de tüm bina rahatlasak, ofisler 100mbit kan ağlıyor...

• nerazzuri kullanıcısına yanıt
    Merhaba, GigaFiber yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Proje ekiplerimiz bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendiriyor. Siz de https://turk.net/gigafiber-istiyorum-altyapi-sorgulama sayfamızdan talebinizi iletebilirsiniz
  • bağcılar merkez mah. 702 sok. no: 3 içinde bekliyoruz ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulentvural -- 28 Kasım 2023; 18:21:5 >
  • bulentvural B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sitemiz üzerinden iletilen her talebi değerlendirmekteyiz.
  • Gigafiber Bağcılar-Merkez Mahallesinde de aktif olmuş durumda. Bugün bağlantım yapıldı. Hız sonuçları da gayet iyi.

Bağcılar Gigafiber
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.