Şimdi Ara

Bad Company 2 PC beta key ister misiniz? (Beta Bitti) (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
762
Cevap
0
Favori
31.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-3 sayfa geriden başlayarak konuyu okusun yeni giren arkadaşlar. Saat başı key dağıtılıyor nedense böyle şeylerde aceleci oluyorsunuz. Her saat başı 2 dakika önceden sayfayı devamlı yenileyin keyinizi alın bu kadar basit. Demo süresi bitecek ona göre elinizi çabuk tutun.
  • Paralı üyelerede veriyor normal üyelerede ama vermez heralde artık.
  • yarın kapanıyor beyler son atışlarınızı yapın
  • son 24 saat kaldı heralde :D az da engineer kasalım 1 hafta boşluk la geceririrz
  • kapandı demi bugün hiç giremedim key isteyen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi storommm -- 25 Şubat 2010; 19:49:02 >
  • Btti artık beta:)
  • ben beta cok aradim ugrastim bulamadim herifler betada boyle yaparsa fullde ne yapar kim bilir , full ciksin inadina korsan oynamazssam... is inada bindi hadi balkalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BABA ADAM -- 26 Şubat 2010; 17:23:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BABA ADAM

ben beta cok aradim ugrastim bulamadim herifler betada boyle yaparsa fullde ne yapar kim bilir , full ciksin inadina korsan oynamazssam... is inada bindi hadi balkalim

Sen çok uğraştım demissinde o kadar key dağıtıldı şahsen ben 3 tane key aldım arkadaşlarıma dağıttım yani betada böyle yaparlarsa diye bir şey yok zaten kapalı betaydı fulldede öle birşey olmayacağı için gönül rahatlığıyla al unutma sen çok uğraştıysan key alanlarda çok uğraştı.
  • 5 dakıkada almıstım keyi ne uğraşması?
  • 1 ay arayıp key bulamadığını iddia edenler var burda, ben en az dağıtılan zamanda bile bi kaç saatte arayıp bulabiliyodum birileri için. alamıyosanız yeteri kadar araştıramıyosunuzdur ya da yazılanları okuyamıyosunuzdur
  • Forumu, internet dünyasını takip ederseniz 5 dakika da alabilirdiniz.
  • Nasıl dağıtıldığını burda okuyup key i almam 1 saat ya sürdü ya da sürmedi. Keyi gerçekten almak isteyen biraz sayfalara göz gezdirip çok rahat alabilirdi...
  • ben 13 tane key elime geçmişti hatta 15
  • yalanmi soyluyorum ben simdi. cav cav otuyorsunuz yok 15 tane keyim varmista almak cok kolaymista, biz burda gunlerce bagirdik key lazim diye nerdeydiniz o zamanlar
    utanmadan kalkmis bide soyluyor bende 15 tane var. iyi koleksiyon yaparsin
    ayrica uye olmadigim yer kalmadi arastirmadigim yer kalmadi.hani key , cok bilmisler sizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BABA ADAM -- 28 Şubat 2010; 13:56:47 >
  • konu hortlatmayı sevmem ama beta key kalmışmıdır?
    elinde olan varsa beni ugraştırmayıp verebilirse tam süper olur ayrıca...
    hani oyunu beğenmeyip keyinden vazgeçenler de olabilir:)
  • Başlıkta "(BETA Bitti)" gibi bir şey yazıyor neden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

konu hortlatmayı sevmem ama beta key kalmışmıdır?

Oyun tam sürüm çıktı nasıl oynayacaksın beta keyle????
  • Vardır bir bildiği
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

konu hortlatmayı sevmem ama beta key kalmışmıdır?

beta key arayacağına gidip forumdan orjinal key alsaydın 29 tl ye mis gibi oynuyodun oyununu...
  • online oyunlarda genelde beta süraci 6 ay 1-1,5 sene gibi bi süre sürer. online safhası ilk süreçte hep eksiklerle doludur.. Oyun yeni cıktı betasının kapanıp (online olarak) tam sürüme geçtiklerine ihtimal vermemiştim......neyse yapıcı yorumlarınız için teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.