Şimdi Ara

Bad Company 2 PC beta key ister misiniz? (Beta Bitti) (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
762
Cevap
0
Favori
31.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1. fileplay sitesine BELEŞ SEÇENEĞİ İLE üye olun
    2. yukarıda beliren KEYS lere gelin
    3. BATTLEFIELD seçeneğine gelin
    4. biraz aşağıda REQUEST A KEY var. ona tıklayın. hemen KEY elinizde.

burada arkadaşlar da anlatmışlar. ayrıntılı bilgi için bu başlığın 9. sayfasına göz atmalarını öneririm.
  • Bu seferki keyler tükenmemiş sanırım beta ya rağbet azaldı, dün akşam 20:30 dan beri tükenmedi beta key.
  • Tabi zevkler tartışılmaz ama şunu diyebilirimki hem grafik hemde oynanış açısından MWF2 ye 10 basar BAD COMPANY2 ;) ....Oyun sadece grafik olarak bile yeter :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alidarkstone

Tabi zevkler tartışılmaz ama şunu diyebilirimki hem grafik hemde oynanış açısından MWF2 ye 10 basar BAD COMPANY2 ;) ....Oyun sadece grafik olarak bile yeter :)

BC2 beta ve MW2 multiyi orjinal olarak oynadınızmı?

Eğer sadece BC2 oynayıp mw2 oynamadıysanız veya MW2 oynayıp BC2 yi videolardan biliyorsanız ikisinide ciddi anlamda oynayıp karşılaştırmak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Candemir

quote:

Orijinalden alıntı: alidarkstone

Tabi zevkler tartışılmaz ama şunu diyebilirimki hem grafik hemde oynanış açısından MWF2 ye 10 basar BAD COMPANY2 ;) ....Oyun sadece grafik olarak bile yeter :)

BC2 beta ve MW2 multiyi orjinal olarak oynadınızmı?

Eğer sadece BC2 oynayıp mw2 oynamadıysanız veya MW2 oynayıp BC2 yi videolardan biliyorsanız ikisinide ciddi anlamda oynayıp karşılaştırmak gerek.

İkisinide mutliplayer oynadım ;) ... Grafikler çok daha başarılı BADCOMPANY 2 de ;)
  • Beta keyi fazla olan var ise yollayabilirmi şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Beta keyi fazla olan var ise yollayabilirmi şimdiden teşekkürler.

Elimde fazla olan keyi gönderdim.

Bu arada fileplay deki keyler 26 saattir tükenmemiş.
  • bc2 inanilmaz kotu, ea yetkilileri cok abartiyorlar herzamanki gibi , BF2 daha guzeldi bu nedir ya yok grafikleri bilmem ne felan filan , oyunu almayi dusunen arkadaslar beta da bir test edin ne dmek istedigi anlarsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dividi

bc2 inanilmaz kotu, ea yetkilileri cok abartiyorlar herzamanki gibi , BF2 daha guzeldi bu nedir ya yok grafikleri bilmem ne felan filan , oyunu almayi dusunen arkadaslar beta da bir test edin ne dmek istedigi anlarsiniz :)

+2142

Ayrıca oyun eğlenmek için oynanır. BF Heroes BC2 den bence çok çok daha eğlenceli. Biri ücretsiz diğeri 50$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtoburPirana -- 20 Şubat 2010; 17:42:46 >
  • valla benim demek istedigim mesela GRID diye bir araba yarisi vardi oyunun grafikleri harika daha once gorulmemis teknikle yapilmis AMA oyunda arabayi kontrol etmek neredeyse imkansiz yani fazladan gaza basmak hemen spinle sonuclaniyordu, oyunu hakkaten begenerek oynayanlar da vardi elbet ama direksiyon setiyle felan bu mumkundu belki gercek araba nasil hareket etmesi gerekiyorsa oyle hareket ediyordu ama burda onemli olan gercek oyun yapmak degil bunu kullaniciya yani oyuncuya izdirap vermeden eglendirererk yapmak lazim ne juiced gibi sacma sapan dinamikler olsun ne de GRID gibi sadece ozel ralli pilotlarinin oynayabilecegi gibi olsun bunun arasi olmali, Battlefield Bad Company de en onemlisi insanlarin eglenmesi ve vurus hissini alabilmeli, inanin oyunu iki saat oynadim su an basim acayip agriyo cunku cok kafa karistirici ve oynamasi biraz izdirapli bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dividi -- 20 Şubat 2010; 17:59:12 >
  • fileplay.com da dağıtılıyor
  • Fazla alan varsa bir tane yollayabilir mi özel mesajdan ? Lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flushturk

Fazla alan varsa bir tane yollayabilir mi özel mesajdan ? Lütfen.

quote:

Orijinalden alıntı: M@v3rick__09

fileplay.com da dağıtılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: flushturk

Fazla alan varsa bir tane yollayabilir mi özel mesajdan ? Lütfen.

fileplay.com adlı sitede dağıtılıyor
  • Arkadaşlar bir türlü fileplay den key alamadım bana yardımcı olup bir key gönderirseniz çok makbule geçer.
  • arkadaslar banada verirmisinz key.
    bende alamadım :(
  • dostlar key lazım teşekkürler
  • fileplay.com açılmıyor,.net ise subscrise (ücretli) üyelere veriyor.
    Elinde fazla olan veya alabilen varsa bir adet rica edeyim lütfen.
  • evet alamadık :(
    Bi oyun oynayalım dedik onuda oynuyamıcaz gibi
  • Beta KEY in çıktığı günden beri uğraşıyorum,yok.
    E HADİ ARTIK BEE
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.