Şimdi Ara

Back To The Future - Geleceğe Dönüş Fan Club (478 ÜYE) (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.816
Cevap
38
Favori
149.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam merhaba. Gecen sefer forumda ayni mevzu gecmisti sanirim siz yazmistiniz yine.

Hem size hem de arkadaslara yardimci olacagim. Bunun icin bir program var onu kurup filmden ses dosyasini ayıklayabiliyorsunuz. O ses dosyasi da en fazla 100 mb falandır. Onu upload etmeniz yeterli.

Programin ismi mkv merge. Yapamazsaniz pm atin yardimci olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 14 Kasım 2017; 23:10:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Merhaba. MKV Merge programını kullanmayı biliyorum. VCD'ler .avi olduğu için ve avi formatıda mkv formatının aksine konteyner olmadığı için ses dosyasını ayıramaz diye düşündüm.

.mkv formatı tıpkı zip formatı gibi bir çok dosyayı bünyesinde barındıran bir konteynerdır. İçerisine video, ses, altyazı dosyaları koyulabilir. Ortaya, oynatıcı cihazların okuyacağı tek bir dosya çıkar. İhtiyaç duyulduğu zaman bu dosya mkv merge gibi programlar vasıtasıyla açılır, içinde oynama yapılıp, kapatılabilir.

.avi dosyası böyle midir bilmiyorum. .avi, ses ve görüntünün ta kendisi diye biliyorum.

Yinede müsait bir zamanda denerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 15 Kasım 2017; 0:1:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drxl

Arabanın başında toplanırız artık. Back To The Future - Geleceğe Dönüş Fan Club (478 ÜYE)

http://gelecegedonusturkiye.blogspot.com.tr/2017/04/delorean-dmc-12-generali-ile-autoshowa.html

Fuarda arabayı canlı görme fırsatı buldum, çok güzeldi. Filmde kullanılan 3 delorean'dan biriydi. Torpidoda Doktor'un imzası vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

quote:

Orijinalden alıntı: Drxl

Arabanın başında toplanırız artık. Back To The Future - Geleceğe Dönüş Fan Club (478 ÜYE)

http://gelecegedonusturkiye.blogspot.com.tr/2017/04/delorean-dmc-12-generali-ile-autoshowa.html

Fuarda arabayı canlı görme fırsatı buldum, çok güzeldi. Filmde kullanılan 3 delorean'dan biriydi. Torpidoda Doktor'un imzası vardı

Filmde neden 3 tane kullanilmis acaba?

• 1. ve 2. filmini izlerken aldığım tadı hissettim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Faivelley

3. Filmden bir kare 3. filmde Marty nin adını sorduklarında Clint Eastwood demesi

Benide ekleyebilirsin.

Back To The Future - Geleceğe Dönüş Fan Club (478 ÜYE)

• Arkadaş ne zaman bu konunun başlığını üst sıralarda görsem;

"remake haberi çıktı diye gerim gerim geriliyorum" 😂😂😂

• ekleyin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLacKeLDiaBLo

Arkadaş ne zaman bu konunun başlığını üst sıralarda görsem;

günümüz popüler kültürü yakında onu da yapar. her şeyi itinayla rezil ediyorlar kopyala&yapıştır filmler ile.
  • quote:

Beklediğin haberi ben vereyim o zaman.Back to the future serisi manga(japon çizi romanı) olarak geri dönüyor.

http://www.slashfilm.com/back-to-the-future-manga/

• Defalarca izlemişimdir. Hatta gecen sene tekrar çocuklarımda bu şahaserden mahrum kalmasın diye tekrar ailecek seriyi izledik.

Düşünün 85 yapımı bir film ve 2010 ların gençliği bayıldılar filme. Hatta fanı oldular.

Adamlar nasıl bir sanat cikardılar oyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: This_is_Heavy

quote:

"remake haberi çıktı diye gerim gerim geriliyorum" &#128514;&#128514;&#128514;

Beklediğin haberi ben vereyim o zaman.Back to the future serisi manga(japon çizi romanı) olarak geri dönüyor.

Manga, anime...vs olarak gelmesinde hiçbir sakınca yok. Gelsin de farklı maceralara dalalım.

Hatta hikayenin devamını (misal Blade Runner 2049) film olarak bile çekebilirler, yeter ki aynı konuyu re-make olarak yapmasınlar. Orijinalinin eksiği yok;zamanına göre fazlası bile var.

• Uzun süredir beklettiğim bir seriydi. Geçen hafta 3 gece boyunca izledim. Fılmlere verdiğim puan sırasıyla ;

1.film - 8.5

2.film - 8

3.film - 7.5

Sıkılmadan izledim hepsini de. Ama onlarca kez izleyeceğimi sanmıyorum. Tekrar izleyecek olursam ilk filmi izlerim sadece.

• Dark is the Sunlight kullanıcısına yanıt
    Yaşınız genç ise normal açıkçası filmler fena değil ama birazda dönemlik filmler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: This_is_Heavy

quote:

"remake haberi çıktı diye gerim gerim geriliyorum" &#128514;&#128514;&#128514;

Manga, anime...vs olarak gelmesinde hiçbir sakınca yok. Gelsin de farklı maceralara dalalım.

Hatta hikayenin devamını (misal Blade Runner 2049) film olarak bile çekebilirler, yeter ki aynı konuyu re-make olarak yapmasınlar. Orijinalinin eksiği yok;zamanına göre fazlası bile var.

Bildiğim kadarıyla hikayeyi baştan anlatacaklar.Belki orjinal filmde olmayan ekstra sahneleri detaylı olarak anlatırlar falan ama hikayeyi devam ettirirler mi bilmiyorum.Kendi şahri fikrim filmin sonu yeterince güzeldi.Hatta ütopik bir mutlu son bile denebilir.Ben olsam son sahneyi eklemezdim.Bu yüzden bence devamı gelmese de olur.Hele tren üzerinden devam edecekse seri, hiç gelmesin daha iyi :)

• Dark is the Sunlight kullanıcısına yanıt
    ben son 3 aydır günde 3 doz alıyorum ZAMAN olmadığı ZAMAN da günaşırı 3 doz alıyorum hiç bıkmam tavsiye ederim hatta şuanda saat 04 43 3. dozdayım 1885

bkz: 1.sayfa üyelerin en başı
  • merhaba arkadaşlar normalde bu dublaj yok yekta kopan-rüştü asyalı dublajını sizler için derledim sadece ilk 26 dakika şimdilik hucum kayır olarak yaptım fazla uğraşamadım sırf eğlence olsun diye buyrun izleyelim. elince bttf3 rüştü asyalının sesi temiz olan filmi yada mp3 kısmı olan varsa clodlara yükleyip atarlarsa daha uzun çalışarak daha iyisini yapabiliriz.Belki bu işlerden daha iyi anlayanlar vardır illaki eksiklikler kaymalar oluyor ama haftalar süren titiz bir çalışma ile daha iyisinide yapabiliriz.

iyi seyirler.

https://my.mail.ru/video/embed/361140529787830275

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HATUKAY -- 6 Mart 2018; 21:8:29 >

• Elinizde Geleceğe Dönüş 2'nin Mehmet Ali Erbil'li VHS dublajı varsa bana yollayabilir misiniz? İlk film var Mali'li olarak elimde, 2. filmi arıyorum.
  • xsalix kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Geleceğe Dönüş 3'ün Kanal D dublajını ve Geleceğe Dönüş 2'nin VHS dublajını bana atabilir misiniz? Çok makbule geçer. E-mail adresim: mertismet58@hotmail.com
  • Drxl kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.