Şimdi Ara

Bacak kıllarımı alıcam.Sizce ne yapmalıyım? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
3
Favori
86.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: swashbucker

Arkadaşlar ben bu yaza zıplama programı çalışacağım.Bacak kuvvetlendirme ve hızlanmada çalışacağım.Bende bu yüzden bacak kıllarımı almaya karar verdim.Bunu yapmamın sebebi bacak kıllarının kasların gelişimini azalttığı yönde olması.Bu işi yapanlar var mı?Babam olmaz diyor.Sizin fikirleriniz bana yön verecek.
    Teşekkürler...

keşke forumda arama yapsaydın 3 kez yazmıştım aynı şeyleri.

Bacak kılları yada kıllar kas gelişimine mani olmaz aktivite esnsında laktik asit birikmesine neden olduğu için sporcular tarafından alınır. vücutçularda hatlarını belli etmesi için alırlar. Ben saç makinası ile alırım hızlı ve zararsızdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3RS!N

quote:

Arkadaşlar ben bu yaza zıplama programı çalışacağım.Bacak kuvvetlendirme ve hızlanmada çalışacağım.Bende bu yüzden bacak kıllarımı almaya karar verdim.Bunu yapmamın sebebi bacak kıllarının kasların gelişimini azalttığı yönde olması.Bu işi yapanlar var mı?Babam olmaz diyor.Sizin fikirleriniz bana yön verecek.
    Teşekkürler...

Bacak kılları yada kıllar kas gelişimine mani olmaz aktivite esnsında laktik asit birikmesine neden olduğu için sporcular tarafından alınır. vücutçularda hatlarını belli etmesi için alırlar. Ben saç makinası ile alırım hızlı ve zararsızdır.

sıfırla mı alıyorsun yoksa 2 numara falan mı ? ben de ağda mı yapsam diye düşünüyorum azalsın diye

• quote:

Orijinalden alıntı: slyman_b

quote:

quote:

Teşekkürler...

sıfırla mı alıyorsun yoksa 2 numara falan mı ? ben de ağda mı yapsam diye düşünüyorum azalsın diye

sıfırla alıyorum jiletle alımış gibi oluyor (bu makinenin kalitesine bağlı tabii). ağda en iyi çözüm uzun süre çıkmıyor ama kıllar kalın ve sıksa çok acıyıp kanayabiliyor.

• quote:

quote:

Teşekkürler...

kıllar latik asit biriktirince ne oluyo ki ?

• Ben olsam aldırmazdım. Sporu bilmem de yani ben rahatsız olmuyorum bacak kıllarından. Tanıdığım birçok kız da tam tersine bacak kılı olmayan erkekleri itici buluyor. Yani doğallık iyidir.
  • ya arkadaş Kıllar Kas Gelişimini Engeller şuna bir son verelim artık !

basketbolcular futbolcular bodyciler kıllarını podyumda sahada daha estetik gözüksün diye alırlar .
  • :D TÜM YAZILARI OKUMADIM 2 ŞER ÜÇER GEÇTİM AMA KİMSE YAZMAMIŞ Kİ AGA BU NEDİR :d:d YANİ ALLAH NEDEN VÜCUDUMUZDA KIL YARATMIŞ...KILLAR TEK Bİ İŞE YARIYOR VÜCUTTA ZARARLI OLAN TOKSİNLERİ ATIYORLAR TER.VS O PİS KOKULAR TOKSİNLER....HERYERİNİ LAZERLE ALDIRDA TOKSİNLER İÇİNDE PATLASIN :d:d...

Lineage II Forever...
  • Merhaba arkadaşlar yeni konuyla uğraşmak istemediimden buraya yazdm(Google"den araştırınca başta gelen sayfalardan olduu için ) Her neyse bu yıl eskişehirspor alt yapısına girdim ama kadroda bol oyuncu olduu için beni kiralık yöntemle d.s.i bent spor"a yolladılar antremanlara çıkıyorum ama alt yapıdaki çocuklara baktıkça şaşırıorm çünkü en kıllıları benm we araştırdım hamamotu tozu denilen şeyi denemeye karar werdm en yararlı şeymiş

NOT : Klüpte kalıcı olup olmayacaım kesin olmadıı için bu soruyu soruyorum

Eğer ben 1 sezon boyunca hamamotu tozuyla alırsam bacak kıllarını we ertesi sezon Allah korusun klüple anlaşamaz boşta kalırsam almayı bırakırsam daha çok mu çıkar ?? Aradğm tek cewap bu eğer daha çok çıkmaz diyosanız almayı planliorm çünkü antremandan sonra ayaklarım çok fena ağrıo haftada 3 gün antreman war ama benm bacak 7 gün ağrio Not : 17 yaşindaym gelişim çağnda olduun için diyenlerde war bilgisi olan lütfen yardm etsn

İyi geceler

• Arkadaşlar Yardım lütfen yaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeiT@

Arkadaşlar Yardım lütfen yaaa

hamamotunun kötü olduğunu duydum ben bazı kızlardan kötü ediyormuş cildi , onun yerine ağda ya da jilet gibi almayan makine ile almanı öneririm mutlaka alman gerekiyorsa. ben de bacakları almayı düşünüyorum yazın ter vs. iğrenç oluyor ama cesaret edemiyorum
  • beyler ben bacağıma dövme yaptırmak istiyorum ama baya bi kıl mevcut ve sadece dövme yapılacak yeri kesince çok kötü gözüküyo. Sizce ne yapmalıyım lütfen bi cevap...
  • quote:

Teşekkürler...

Çok güldüm yaaa, kılların çıkması kas gelişimini etkilemez. Kılların büyümesi için amino asit kullanır vücut. Hali hazırda büyümüş kıl vücuttan amino asit harcamaz ki kas gelişimini etkilesin :) Vücut geliştirenler kasları daha net gözüksün diye kıllarını keserler, kas gelişimini etkilediğini düşünen akılsızlara kulak asmayın siz.

• İlk önce söylemek gerekirse bende futbolcuyum ve bacak kıllarımı alıyorum kas gelişimini kesinlikle engeller nasıl almak konusuna gelince jileti aklından çıkart bana sorarsan ilk önce tüy dökücü kullan ama tüy dökücü bütün kılları dökmez eğer sadece tüy dökücü ile halledicem diyorsan pahallı bir malzeme alman lazım bunada gerek yok 15 liralık birşey al tüylerin genel olarak çoğunu dökersin geri kalandada kızların kullandığı şu makinadan al kılları çekiyor ağda gibi kıllar sürekli uzamadan onu kullanırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o zaman çocukların bütün kıllarını keselim daha iyi gelişirler.

kılların kesilmesiyle beyin daha iyi gelişirmi. eğer gelişiyorsa o zaman saç baş bacak her yerine epilasyon yaptıralım :)

ama alttaki resimdeki gibiysen hafiften kıllarını aldırman normaldir.

Bacak kıllarımı alıcam.Sizce ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenihaber -- 26 Mayıs 2014; 19:20:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snmg8

Tawsiyemi söylim
    1 - tüy dökücünün jiletten hiç bir farkı yoktur cildin rengini değiştirir bazı tenlerde..asla önermem
    2 - epilasyon senin 1 seneni alabilir
    3 - Bioder almaya kalkma bir işe yaramaz artık farkediliyosa Bioderin reklamı felanda yok eskisi kadar. Çünküm etkili bişey değil satana kdar herşey
    ha peki napim ben napim ben diye söylüosan Ağda tabikide.. Acısı felan diyor herkes aldanma..Sporcusun sen erkeksin sen kaslısın sen mutlaka ewinin ağır eşyasını kaldırıp acıyı yaşamışsındır koşup çok yorulmuşsundur.Bunların yanında sana ağda kolunu kaşımak gibi gelir .
    Çok yazdım

Dicem o kiii tabikide al mis gibi bi erkek oliceksin temizlik imandır

+1

Acıyı seviyorum, dayanmayı sabretmeyi güçlendirir ağda

Ya lazer epilasyon (yaklaşık 8 seans)
    Yada ağda

Birazdan ağda alayım, iftardan sonra kullanırım.

Bacak kıllarımı alıcam.Sizce ne yapmalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.