DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Bacak kıllarımı alıcam.Sizce ne yapmalıyım?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
94
Cevap
3
Favori
59.939
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Bacak kıllarımı alıcam.Sizce ne yapmalıyım?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 sonraki >>>
Giriş
      105 Mesaj
      09 Şubat 2009 21:10:30
      Arkadaşlar ben bu yaza zıplama programı çalışacağım.Bacak kuvvetlendirme ve hızlanmada çalışacağım.Bende bu yüzden bacak kıllarımı almaya karar verdim.Bunu yapmamın sebebi bacak kıllarının kasların gelişimini azalttığı yönde olması.Bu işi yapanlar var mı?Babam olmaz diyor.Sizin fikirleriniz bana yön verecek.
      Teşekkürler...

Hayat cesareti olanındır.
    • Yüzbaşı
      290 Mesaj
      09 Şubat 2009 21:13:58
      ben bi erkek olarak karşı çıkıyorum böyle olaylara.bi erkeğin bacak ve göğüs kıllarını alması bana ters düşüyo ama tabi bu senin kendi tercihin

BnDRM
    • Yarbay
      2578 Mesaj
      09 Şubat 2009 21:13:59
      Bacak kılı kas gelişimini etkiliyomu.. enteresan...

işine yarayacaksa kes gitsin

• Binbaşı
      1125 Mesaj
      09 Şubat 2009 21:14:24

quote:

Orjinalden alıntı: swashbucker

Arkadaşlar ben bu yaza zıplama programı çalışacağım.Bacak kuvvetlendirme ve hızlanmada çalışacağım.Bende bu yüzden bacak kıllarımı almaya karar verdim.Bunu yapmamın sebebi bacak kıllarının kasların gelişimini azalttığı yönde olması.Bu işi yapanlar var mı?Babam olmaz diyor.Sizin fikirleriniz bana yön verecek.
      Teşekkürler...

Bence asla yapma bir kere bu saçma bacak kıllarının senin kas gelişiminle nasıl bir alakası olabilir ki?

2.eski arkadaşlarımdan biri bunu yaptı bacaklarında kılda çıkmadı bir süre ve sürekli alay konusu oldu kızlar bile yanına gidip hangi ağdayı kullanıyorsun filan demeye başlamışlardı :S bence değmez

''My friend, do you fly away now?
      To a world that abhors you and I?

All that awaits you is a somber morrow
      No matter where the winds may blow''
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      09 Şubat 2009 21:15:46

quote:

Orjinalden alıntı: kaan2121

Bacak kılı kas gelişimini etkiliyomu.. enteresan...

işine yarayacaksa kes gitsin

Etkiliyor evet. Bir arkadaşım futbol oynuyor diye bacak kıllarını aldırdı bir görsen ölürgün gülmekten kızdan farkı kalmamıştı ama gerçekten kas gelişimini etkiliyor. Yoksa futbolcular aldırmazdı...

Artık bir tesisatım yok. (Bomba gibi dönecem)
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      09 Şubat 2009 21:16:28

{ Too big, too small } >> Size does matter after all.
    • Binbaşı
      1508 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      IRau

09 Şubat 2009 21:16:43
      ağdaylla al bi güzel acı çek bi daha almassın o kıllarda orman gibi olur zaten bin pişman olursun

• Yarbay
      2850 Mesaj
      09 Şubat 2009 21:17:26

quote:

Orjinalden alıntı: Capiton_

Alıntıları Göster

Etkiliyor evet. Bir arkadaşım futbol oynuyor diye bacak kıllarını aldırdı bir görsen ölürgün gülmekten kızdan farkı kalmamıştı ama gerçekten kas gelişimini etkiliyor. Yoksa futbolcular aldırmazdı...

evet kıl kas gelisimini engelliyor.benim kuzenim bir basket takımında oynuyor.koclari tüm erkeklere aldirmisti :D

• Yüzbaşı
      366 Mesaj
      09 Şubat 2009 21:18:28
      dogru o galiba.Çünkü ilkokulda saçları çok uzun kızlara ögretmenimiz sizin yaşınızda bu kadar saç iyi değil yediğiniz sizi besleyeceğine saçlarınızı besliyor derdi.

O futbolcu olayıda dogru.

• Yarbay
      4197 Mesaj
      09 Şubat 2009 21:19:16
      basketbolcular felan bacak kıllarını hep slırlar...gerçekten kas gelişimine etkisi var kılların...

• Yüzbaşı
      677 Mesaj
      09 Şubat 2009 21:19:17
      jiletle alırsa yaratık gibi çıkabilir. ağda kökten aldığı için pek problem olmaz

• Binbaşı
      1125 Mesaj
      09 Şubat 2009 21:20:55

quote:

Orjinalden alıntı: doganinho7

Alıntıları Göster

evet kıl kas gelisimini engelliyor.benim kuzenim bir basket takımında oynuyor.koclari tüm erkeklere aldirmisti :D

arkadaşlar siz bunları söylüyorsunuz ama bacağı kıllı olmayan tanıdıklarım var adam body gidiyor kılsız bacağı yanıma gelip bacak kasını gösteriyor ben gösteriyorum adam morcivert oluyor bacak kası diye kasmayın siz kendinizi bence kılı kesince kas fışkıracakmı sanıyorsunuz siz adam gibi egzersiz yapın yürüyün koşun düzenli, bakın sonra bacak kası çıkıyormu çıkmıyormu

• Yarbay
      6159 Mesaj
      09 Şubat 2009 21:21:57
      Erkek dediğin gıllı olur.

• Binbaşı
      1497 Mesaj
      09 Şubat 2009 21:23:20
      Spor akademisinde okuyan çok kişiden duymuştum bu kıl-kas gelişimi olayını..arkadaşın yazdığı gibi hepsi alıyordu bacak kıllarını jiletle ama iğrenç gözüküyordu

• Binbaşı
      1125 Mesaj
      09 Şubat 2009 21:23:44

quote:

Orjinalden alıntı: MJ_furkan

dogru o galiba.Çünkü ilkokulda saçları çok uzun kızlara ögretmenimiz sizin yaşınızda bu kadar saç iyi değil yediğiniz sizi besleyeceğine saçlarınızı besliyor derdi.

O futbolcu olayıda dogru.

Aynen Bende İST de oynuyorum Yıldız takımda bu yıl ilk kez aldım zaten hocada alın diyor takımda ki herkezde alıyor ve nasıl alacagına gelirse ilk tuy dokucu kremle al 3 gun sonra falan yeniden cıkıcak kısa bi sekilde o zamanda agda yaparsınBenim annem kuafor bana oyle yapdı cok uzunken agda cok acıtırgerci kısaykende acayip aciyoryaBide kıl kanla beslenir kanı emer bu nedenle sporla ilgilenenler kıllarını alır super lig topcularının hepsi butun vucut seklinde epilasyonayrıca bu işi yapıyorsanız sporu takım ici falan olsun hos durmuyor zaten.

• Binbaşı
      1125 Mesaj
      09 Şubat 2009 21:23:46
      kas yapıcan kimin için yapıcan ona karar ver bence kılsız erkek ne kadar kaslı olursa olsun 0 dır

• Teğmen
      105 Mesaj
      09 Şubat 2009 21:24:23
      Acaba aldığımda çok kötü bir görüntü ortaya çıkar mı?Makasla kısaltmamaın bir avantajı olur mu?Kötü durur mu?
      teşekkürler...

Hayat cesareti olanındır.
    • Yarbay
      9840 Mesaj
      09 Şubat 2009 21:25:54
      Kas gerektiren sporlarda çogu sporcular kıllarını alır, kas gelişimini etkiler çünkü.

Eğer sporun ağırsa, almalısın.

MB: |MSI Z77A-GD55| CPU: |Intel Core i5 3570k@4.7Ghz|
      GPU: Sapphire Radeon 4GB RX480 Nitro + RAM: |8 GB DDR3 1666(9-9-9-24)|
      SSD: |60 GB Corsair Force 3| HDD: |1 TB WD 7200|
      Case: |Zalman Z11 Plus| |Zalman MFC3 Fan Controller| |Corsair H80 Hydro Series|
      PSU: |Corsair AX1200i 80+Platinum| Mouse: |Logitech G9X MW3 Edition| Keyboard: |Logitech G710+ Gaming|
      Console: |Xbox One| Headset: |Tritton AX720 7.1| Mobile: |Samsung Galaxy Note Edge| Monitor: LG 29UM68P 21:9 Widescreen

• Binbaşı
      1497 Mesaj
      09 Şubat 2009 21:26:32
      makasla nasıl kısaltabilirsin ki..uğraşılamaz yani,çok zor
      jilet ilk çıkarken gerçekten çok kötü duruyor ayrıca jilet kılların köklerini güçlendirir ve daha çoğalmasını sağlar..ağdaya dayanabilirmisin bilemem
      epilasyon ise uzun vadeli bir olay..yinede tek çözüm jilet gibi duruyor

• Yarbay
      4268 Mesaj
      09 Şubat 2009 21:26:52
      Alacaksan jiletle almanı önermiyorum çünkü daha fazla olarak çıkar, ağda da uğraştırır sanırsam.En iyisi yakman veya epilasyon ile alman hem o aletlerin reklamlarında kılları kökünden alır falan diyor ve kökünden alırsa da senin için daha iyi olur.

Alıp almama kararı ise sana kalmış, nasıl istiyorsan öyle yap diyorum ama kılların enerji çekme vs. gibi olumsuz etkilerine şahsen inanıyorum.Kıllarını alan sporcular boşuna almıyordur herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi el_morad -- 9 Şubat 2009; 21:23:55 >

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.