Şimdi Ara

Babil.com - Alışveriş yapanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
16.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu siteden alışveriş yapan arkadaşlar gelen kitapların durumları hakkında görüşlerini yazarsa almak isteyen arkadaşlara ürünler hakkında kaynaklık etmiş olurlar.

• Az önce 6 kitap aldım. Eft yi geçtim yarın hesaplarına yatar bakalım kaç günde gönderecekler.
  • Bugün kargoya vermişler. idefix de 10 gün sonra bulamadık haberinden sonra bu sitede bir hayli şaşırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitaplar siparişimin ertesi günü elime ulaştı, Konya da oturuyorum ve 1 günlük süre oldukça iyi. Çok geç yazmış oluyorum fakat hiç yazmamaktan iyidir.
  • 5 kere ayrı ayrı siparişim oldu, hiçbirinde sıkıntı yaşamadım kitaplarda da sıkıntı yoktu ve her seferinde muzıkacı yanko kitabı hediye geldi ayraçlarla birlikte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana bez poşet gelmedi hiç nasıl bişey merak ettim herkes harika yazıp duruyo

• Kapıda ödeme ile birkaç kitap daha sipariş ettim. Kral Katili Güncesi'nin ilk kitabında silik yazı sorunu vardı, not olarak 2.kitabı kontrol ederek yollamalarını söyledim fakat umarım dikkate alırlar. Bu sefer silinmiş yazıları tahmin ederek kahinlik mertebesine adım adım yaklaşmak istemiyorum.
  • 3 kitap söylemiştim ve kitaplar paketlendi olarak gözüküyor. Bir de bugün kargoya verilirse (ki zannetmiyorum) tadından yenmez.
  • Kapıda ödeme seçeneği kaç tl üzerinde oluyor acaba? Yada böyle bir sınırlandırma var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnitabLake

Kapıda ödeme seçeneği kaç tl üzerinde oluyor acaba? Yada böyle bir sınırlandırma var mı?

Hocam baktım da 20 lirada olmadı fakat 45 liralık siparişte kapıda ödeme seçeneği geldi. Sınır büyük ihtimalle 40 lira.

• Dün saat 17 sularında verdiğim sipariş bugün saat 15 sularında elimde oldu. 15 dakika içinde paketleyip kargoya vermelerine ve 24 saat geçmeden İstanbul'dan Konya'ya gelip elime ulaşmasına şaşırmadım desem yalan olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Dün saat 17 sularında verdiğim sipariş bugün saat 15 sularında elimde oldu. 15 dakika içinde paketleyip kargoya vermelerine ve 24 saat geçmeden İstanbul'dan Konya'ya gelip elime ulaşmasına şaşırmadım desem yalan olur.

Hemşeri çıktık Meram'dan selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

quote:

Dün saat 17 sularında verdiğim sipariş bugün saat 15 sularında elimde oldu. 15 dakika içinde paketleyip kargoya vermelerine ve 24 saat geçmeden İstanbul'dan Konya'ya gelip elime ulaşmasına şaşırmadım desem yalan olur.

Selamlar bir hemşeri daha ben varım
    Gerçi İstanbul'da oturuyorum fakat her yaz Konya'dayım

• quote:

Orijinalden alıntı: AnitabLake

quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

quote:

Selamlar bir hemşeri daha ben varım
    Gerçi İstanbul'da oturuyorum fakat her yaz Konya'dayım

Ne hoş

• Konu biraz hort gibi olacak ama olurda siteyi kullanacak arkadaşlar için bilgi olsun diye yazıyorum.
    Öncelikle teslimat bana hızlı geldi pazar gecesi sipariş verdim ve az önce kitaplar elime ulaştı. Kitaplarda herhangi bir deformasyon yok. İçinde de kumaş bir çanta ve 5-6 tane de kitap ayıracı hediye olarak geldi. Ben genel olarak memnun kaldım hizmetten.
  • bu arkadaşlar büyüyecekler ancak e-kitaba daha fazla yüklenecekler gibi geliyor.
  • Bende hem eksisozlukteki hem de burada ki yorumlara güvenerek tasarımlarının da pozitif etkisi ile babil.com'dan sipariş verdim. Siparişi sırf deneme amaçlı olduğu için ktaplardan bir tanesini ileri tarihte çıkacak bir kitabı seçtim. 27/10/2014 tarihinde 2 kitaptan oluşan siparişim ne zaman gelecek diye beklemeye başladım. Kitaplardan bir tanesi 05/11/2014 tarihinde yayınlandı. (İleri tarihli olan) Ve sitesinde 1 iş günü içerisinde tedarik edebildikleri yazıyordu. (Diğeri zaten tedarik edilebiliyordu.) 07/11/2014'e kadar halan tedarik aşamasında olduğu göründüğü için babil.com müşteri hizmetlerine e-mail attım. Ve kitabın ön siparişli olduğuna dair bir mail aldım. (Ki bu esneda sitelerinde tedarik edilebildiği yazıyordu!) Cumartesi(08/11) ve Pazartesi(10/11) günü ise elimde olacağına dair yanıt verildi. Pazartesi de kitaplar halen tedarikte görünüyordu. Salı günü telefonla aradım ve kitabın halen siparişte olduğunu ve gün içerisinde bana telefonla dönüleceğini belirttiler. Ancak dönmediler. Bugün tekrar aradım, kitabın halen satınalmada olduğunu ve bana dönüleceğini belirttiler. Sonraki durumu buradan editlerim. Ancak bugün dönüş olsa dahi bir daha babil.com'u kullanma konusunda iki kez düşüneceğim kesin.

• Dün ilk siparişimi verdim. Bakalım memnun kalacakmıyım
  • Yaklaşık bir hafta önce üç kitap aldım oradan paketlemede iyi olduklarını duyduğum için deneme amaçlı almıştım keşke denemeseydim diyorum iki kitabın ön kapakları kırışık diğer kitabın 50.sayfasına kadar üst kısmı çok küçük yırtıklar var bundan sonra idefixten şaşmam
  • İlk defa internet üzerinden kitap alışverişi yaparken kullandım, ufak bi eziklik vardı kapakta, belki kargodan olmuştur.. Ben memnun kaldım, 2 günde gönderdiler..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.