Şimdi Ara

Babanız yüz kızartıcı böyle bir suçtan TANIK durumunda olsa idi ne yapardınız ss'li. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
4
Favori
8.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

Orijinalden alıntı: timeclub

Tanıksa bir suçu yoktur, belkide o yakalatmıştır diyecektim ama orada sanık yazıyor. Tanık yazan bir yer göremedim ben.

iki kez fuhuşa teşvikten tanık durumunda ağır ceza mahkemesinde.
    iki farklı davada.
    dava dosyası çok uzun...bir sürü sanık mağdur ve tanık var ss atarım birazdan.
    normal basit dava değil yani
     Babanız yüz kızartıcı böyle bir suçtan TANIK durumunda olsa idi ne yapardınız ss'li.

Adam davacida olmuş acaba mevzu neydi ister istemez alacagim vardi alamadi geliyorakila

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Neyse turbo kardeş artık sana kızmıyorum ailecek sorunlu çıktınız böyle olman normal yani

• quote:

Orijinalden alıntı: tappo22

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NeymarıBiçenKolombiyalı

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NeymarıBiçenKolombiyalı

baban kaç yaşında?
    sen kocaman adamsın
    baban en az 60 var mı?

61-62 yaşında...
    ben 30 yaşındayım 84 lüyüm kardeşim.

neden sordun ki?

30 yaşndayım evlenemedim parasızlıktan... durum gösteriyor ki sanırım ömür boyu bekar kalacağım

ben de 98 liyim.
    geleceğim senin gibi olacak turbo abi
    kızlar bana bakmıyor

hayırlısı...ama umudunu kesme...ben kesmiyorum.

ama bir yandan da GÖRÜNEN KÖY KLAVUZ İSTEMEZ mantığı aklıma gelince hayata küsüyorum

sana bir tavsiye bunu da ömür boyu unutma.

SAKIN EVLENMEK İÇİN EVLENME...SEVEREK İSTEYEREK EVLEN...KARŞI TARAFTA SENİ SEVSİN İSTESİN.

Bu kanıya nerden vardın severek evlen falanfilan bunların hepsi kader kısmet. Kimin ne olacağı belli olmaz benim formu eskileri taa eskileri göz atmanı tavsiye ederim. Sevgi hepsi boş kader de ne varsa o dur.

o zaman severek EVLENME VE MUTSUZ ol!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Sapientia

Neyse turbo kardeş artık sana kızmıyorum ailecek sorunlu çıktınız böyle olman normal yani

herkes benim troll vs olduğumu sanıp duruyordu.

ortada bir sorun var. bunu size yıllarca anlatmaya çalıştım anlamadınız.

ben milyonluk işler yapacakken şu an sürünüyorum.

sadece sizden isteğim beni anlamanız arkadaşlar
  • Harbiden yine konuya girmeden senin olduğunu tahmin ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Shakur54

Harbiden yine konuya girmeden senin olduğunu tahmin ettim

nasıl anladın peki?
  • sen kopsana ailenden hepsine yüz çevir kendi hayatını kur rahatla.millet 800 liraya 12 saat köpek gibi çalışıyor senin altında imkanlar var hala şikayet ediyorsun.hala anlayamadın mı insan kendisinden başka kimseye muhtaç olmamalı diye ? bu devirde babana bile güvenmiceksin lafının en büyük kanıtı işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetGüler

sen kopsana ailenden hepsine yüz çevir kendi hayatını kur rahatla.millet 800 liraya 12 saat köpek gibi çalışıyor senin altında imkanlar var hala şikayet ediyorsun.hala anlayamadın mı insan kendisinden başka kimseye muhtaç olmamalı diye ? bu devirde babana bile güvenmiceksin lafının en büyük kanıtı işte.

eğer iyice düşersem bu sefer SUÇ İŞLEMEK zorunda kalacağım.
    çünkü açım iyice aç kalacağım.
  • Abi eger trabzon gibi kerhane (bknz çömlekçi) mahallesinin oldugu bi yerde ise (mahallenin hemen yanında rus pazari bulunmakta icinde ise ender rus karilari ama soylari tukendi sanirim; su an 50-60 yasinda teyzler var ruslar yerine yani bi bakayim gideyim falan dmeyin ayiptir )
    Eger baban bu gibi bi yerde ise yani alisveris nerkezinin yaninda olan bir gebelevin orda ise tanik tutulmasi normaldir (babam polis açılın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadlyDazz -- 5 Ekim 2014; 11:25:03 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • sanki siz bulsanız yapmayacaksınız. kiz defterime dokundu diye heyecandan geberen bir gençlik bulsa neler yapar düsünemiyorum. sonrada yoksa babam başkasıyla yapmışmıdır diye depresyon ayagı.Sen bulursan yapmazsın o zaman depresif gençlik..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AhmetGüler

sen kopsana ailenden hepsine yüz çevir kendi hayatını kur rahatla.millet 800 liraya 12 saat köpek gibi çalışıyor senin altında imkanlar var hala şikayet ediyorsun.hala anlayamadın mı insan kendisinden başka kimseye muhtaç olmamalı diye ? bu devirde babana bile güvenmiceksin lafının en büyük kanıtı işte.

eğer iyice düşersem bu sefer SUÇ İŞLEMEK zorunda kalacağım.
    çünkü açım iyice aç kalacağım.

ne açlığı arkadaşım ? fabrikalarda, sanayi köşelerinde 55 yaşına gelmiş adamlar yevmiye ile çalışıyorlar sesleri çıkıyor mu ? sistemin kötü olduğunu herkes kabul ediyor ona laf yok.sen ailenden yüz çevirmeye bak öyle ailemi olur lan ? kendi ailenden şikayetçisin babana fuhuşçu paragöz insan gözüyle bakıyorsun öyle bir dünya yok hepimizden bu dünyada 1 tane var değerinin bilinmesini istiyorsan kükreyeceksin yeri gelecek anarşist olacaksın kendi adaletini uygulayacaksın yoksa o çark dönmez sana söyleyeyim ezilir gidersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ererdur

sanki siz bulsanız yapmayacaksınız. kiz defterime dokundu diye heyecandan geberen bir gençlik bulsa neler yapar düsünemiyorum. sonrada yoksa babam başkasıyla yapmışmıdır diye depresyon ayagı.Sen bulursan yapmazsın o zaman depresif gençlik..

ben evlendikten sonra fuhuş yapmayacağım kardeş.
    çünkü hem evli olup hem de dışarda mutluluğu aramak o evliliğin evlilik olmadığının göstergesidir
  • quote:

quote:

sanki siz bulsanız yapmayacaksınız. kiz defterime dokundu diye heyecandan geberen bir gençlik bulsa neler yapar düsünemiyorum. sonrada yoksa babam başkasıyla yapmışmıdır diye depresyon ayagı.Sen bulursan yapmazsın o zaman depresif gençlik..

çünkü hem evli olup hem de dışarda mutluluğu aramak o evliliğin evlilik olmadığının göstergesidir

Abazayı ele veren şeyler:Evlenmeden önceki sonsuz aşka inanıyorum.ben asla aldatmam,sadık bir kocayım,ben tek eşliliğe inanırim sözleridir.
    Ama evlendikten birkaç yıl sonra içinden mutant çıkar böyle türlerin:))))

• quote:

quote:

quote:

Abazayı ele veren şeyler:Evlenmeden önceki sonsuz aşka inanıyorum.ben asla aldatmam,sadık bir kocayım,ben tek eşliliğe inanırim sözleridir.

Kardeş 6 aydır aleme bekar olduğum halde gitmiyorum.
    bekar olduğum halde gitmiyorsam EVLİ OLDUĞUM ZAMAN HİÇ GİTMEM.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kardeş 6 aydır aleme bekar olduğum halde gitmiyorum.
    bekar olduğum halde gitmiyorsam EVLİ OLDUĞUM ZAMAN HİÇ GİTMEM.

kardeş halep ordaysa arşın burda.yaz bunları bir kenara.ben belki haklı çıktıgımı bilemem ama sen bileceksin...

• Turbo,

Ölsen de dünya kurtulsa la...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Febr

Turbo,

Neden kanka?
  • öff bu adamın sorunlarını mı dinlemeye geldim lan ben foruma bıktım ya vallaha bıktım ya yeter be.

• quote:

Orijinalden alıntı: Febr

Turbo,

sonunda benim fikirde adam çıktı adam çok sorunlu ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkerr

öff bu adamın sorunlarını mı dinlemeye geldim lan ben foruma bıktım ya vallaha bıktım ya yeter be.

ortada sorun var.ailem sorunlu bir aile.
    ben bundan dolayı bir şeyler yapamadım.
    size anlatıyorum hep troll dediniz alay ettiniz
    ortada bir sorun var ki BEN BU DURUMDAYIM.

ayrıca ÖVÜNDÜĞÜN 7000TL ne kadar iyi bir para olsa bile ÇOK ÇOK DA İYİ BİR PARA DEĞİLDİR.

lütfen taciz etme beni ben de insanım.zaten sıkıntılarım çok.senden insanlık namı için beni rahatsız etmemenini istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.