Şimdi Ara

Edit.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krogoth -- 15 Temmuz 2020; 21:37:28 >

• Ailenizden biriyle tartismayin sesinizi yukseltmeyin sizde :) ben 80 90 yasindaki anananem babanemlere sigara sakliyorum daha eve 12 de gel gec kalma bisi olur diyorlar 30 yasinda adamiz nerdeyse 12 de eve geliyorum kalpleri kirilmasin erken uyusunlar diye beni bekliyor cunki gelmemi terasda oturuyorlar sen dion pederle tartistik tartisma kardesim sen hakliysan bile tartisma he he de gec
  • Csb değilse geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-238FE9738

Csb değilse geçmiş olsun.

Yok gerçek, yazdım gerçi nasıl olduğunu olayın ama işte şu durumda atamıyorum hala.

• kardeş noldu? iddialaştınız mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2DF0CD106

kardeş noldu? iddialaştınız mı

Ne iddiası sinirlenip intihar etmeye kalktı. 1 aydır düzelmedi doğru düzgün durumu. Şimdi tekrar kötüye gitmeye başlamış, bir insan oğluna niye böyle bir şey yapar niye böyle bir travma yaşatır anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krogoth

Ne iddiası sinirlenip intihar etmeye kalktı. 1 aydır düzelmedi doğru düzgün durumu. Şimdi tekrar kötüye gitmeye başlamış, bir insan oğluna niye böyle bir şey yapar niye böyle bir travma yaşatır anlamıyorum.

Alıntıları Göster

anlatmıyorsun ki? neden sinirlendirdin adamı

• Kim intihar etmeye çalışmış anlamadım tam olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2DF0CD106

anlatmıyorsun ki? neden sinirlendirdin adamı

Alıntıları Göster

Hayatımın içine ettin biraz düzelt falan diyordum işte. Çocukken kötü davranmıştı biraz sorunlu biriydi 4. sınıftayken ben yine benimle sorun yaşayıp hap içerek intihar etmeye kalkmıştı, domuz akrabalar eve gelip bana ters ters bakmıştı babanı ne hale getirdin falan diye. Hep vardı böyle bir zayıflığı yani.

Neyse çok darlıyordu beni eskiden fazla detaya girmeyeyim ve akrabalarına eşe dosta vs sürekli borç veriyordu ki verdiği paralar da az buz değildi. Bu borç verdiği kişiler ise bazen 3-4 bazen 7 yıl sonra ödüyordu borcunu yerine göre, bunun hoş olmadığını söyleyip verme dediğim zaman benim param falan diyordu . Maddi destek çıkmasını istedim işte üstüne gittim biraz hayatımı mahvettin biraz düzelt diye böyle bir hareket yaptı o da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Kim intihar etmeye çalışmış anlamadım tam olarak

Babam intihar etmeye çalıştı, bir sürü kırığı var. Durumu iyi değilmiş şuan doktorların söylediğine göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krogoth

Babam intihar etmeye çalıştı, bir sürü kırığı var. Durumu iyi değilmiş şuan doktorların söylediğine göre.

Alıntıları Göster

Geçmiş olsun

• Babanın psikiyatrik problemleri var demek ki kalkarsa ayağa umarım kalkar bundan sonra üstüne gitmeyeceksin tartışmayacaksın yapacak birşey yok, geçmişi değiştiremezsin önüne bakacaksın benim de babam böyle deyip kabul edeceksin. Bu durumdan sonra doktorlara danış hemen pskiyatrik tedavi alsın yardım etsinler bi şekil.

• Ulen adamı üzdüğünüze değdimi normal insan gibi oturun konuşun be...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Aykumos M kullanıcısına yanıt

Yani böyle olabileceğini nerden bileyim. iki senedir çok darlamıştı beni biraz da ondan oldu böyle.

• Iki senedir cidden çok rahatsız ediyordu beni, bu sefer ben gittim üstüne biraz böyle oldu.

• Krogoth K kullanıcısına yanıt
    Moruk bu hayatta değmez be ne gerek var. Anlaşamıyorsan kendi yoluna bakıcan. Kavga gürültü bunları kafam kaldırmaz benim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben de babamla tartışıyorum ama babam bana "baban olmadığını farzet" diyor ve konuyu kapatıyor.

babana şifalar diliyorum, belli ki duygusal bir insan fazla üstüne gitme.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.