Şimdi Ara

babamı masadan kaldırdım iyi yapmış mıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
2
Favori
5.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • babamın hiç sevmediğim bi huyu var ağzını şapırdatarak yemek yer. daha öncede bu konuda uyardım pardon diyor 3 gün sonra yine aynı geçen yemek yiyoruz baktım gene aynısını yapıyor, gittim tabağı önünden aldım salondaki masanın üstüne koydum dedim git burda ye! bi şey demeden kalktı gitti orada yemeğe devam etti.Ben bitirdim yemeği önce, gittim televizyon izlemek için salona baktım çok yavaş yiyor yemeği zaten gözleri dolmuş gibiydi ya da bana öyle geldi. sizce iyi yapmış mıyım?

• Git özür dile bir dahda böyle halt etme. İnşallah csbdir. Bu konuda csb yazacak kadar düşmüşsündür de o haltı edecek kadar düşmemişsindir.
  • Adam misin sen simdi
  • Komik mi ? CSB.Değilsede o babayi haketmiyorsun
  • eger csb degilse sana bir sey soyliyeyim

Allah kimseye senin gibi evlat vermesin

ayrica herkese senin ki gibi bir baba nasip etsin, oyle bir baba ki oglu kizinca gozleri doluyor bir sey demeden onu kirmamak icin kalkiyor

yazik vallahi cok yazik
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenjaminButtonn

Adam misin sen simdi
    eğer gerçekse konu vicdan yaptın galiba ki konu açma gereği duydun. Bilmiyorum kaç yaşındasın da yarın öbür gün evlenirsin çoluk çocuğun olur sana da aynını yaparlar.

İnsan ailesini üzmemeli!
  • quote:

Orijinalden alıntı: terapi_triyaki

eğer gerçekse konu vicdan yaptın galiba ki konu açma gereği duydun. Bilmiyorum kaç yaşındasın da yarın öbür gün evlenirsin çoluk çocuğun olur sana da aynını yaparlar.

İnsan ailesini üzmemeli!

Alıntıları Göster
    yahu zebani mi dedik babam csb diyorsunuz? çok rahatsız edici ama orada olsanız belki hak verirdiniz bilemiyorum
  • Csb ciddiye almayın ya trollü
  • Bence özür dile. Kimse mükemmel değil. Herkesin bir kusuru vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawaii

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Şakaysa komik değil
    şaka değilse hiç komik değil
  • Çok şey yazdım ve sildim, Allah ıslah etsin
  • Adam seni yıllarca besleyip büyütsün sen 10 dk yemeğine dayanama. Adam nasıl üzülmüştür kim bilir.
  • Piii
  • ağır csb
  • evladın hayırlısı (!) babam 51 yaşında hala dedemin kahrını çekiyor gerekirse sırtında bile taşır senin yaptığın çok çok yanlış bir davranış o senin baban konuşarak halletmeyi denemeliydin
  • Bu insanlarla aynı forumda olmaktan utanıyorum
  • Kardeşiiim beni iyi dinle babamla hiç geçinemem çok kavga ettik ederizde ama bu sudan sebep yani küçük bişey bu babamın bunu benim babama yapmam gerekird ama ben bile yapmadım boyle bişeyi sana kısmen hak verebiliyorum ama dediğim gibi sinir bozucu olabilir o an ağzını şapırdatması ama değmezz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ateistanbul

Kardeşiiim beni iyi dinle babamla hiç geçinemem çok kavga ettik ederizde ama bu sudan sebep yani küçük bişey bu babamın bunu benim babama yapmam gerekird ama ben bile yapmadım boyle bişeyi sana kısmen hak verebiliyorum ama dediğim gibi sinir bozucu olabilir o an ağzını şapırdatması ama değmezz..
    Fena küfredesim geldi sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüyen Yürüler

Fena küfredesim geldi sana.

Alıntıları Göster
    Ulan ibiş beğenmiyorsan sen kalk başka yerde ye yemeğini? He n'oldu? İşine gelmedi mi? O senin büyüğün beğenmiyorsan kendin kalkacaksın.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.