Şimdi Ara

Babam öldü beyler (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
2
Favori
29.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
131 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üzülürsün , zamanla alışılır dersem yalan olur , alisamayacaksin belki. Baban ölebilir annen ölebilir , kardeşlerin ölebilir ,tanıdığın herkes ölebilir , ama sen nefes aldığını sürece hayat devam eder .o yüzden güzel kardeşim , baban eğer yaşasaydı senden ne bekleyeceğini düşün , işte onu yapmak için çabala . En azından inançlı biriysen de bu hayatın son olmadığını düşünerek bile kendini teselli edebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemşehrim başın sağ olsun.

• Başın sağolsun kardeşim.
  • Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.Şu an seni senden başkası anlayamaz.allah sabır versin.

• Başın sağolsun kardeşim.Allah mekanını cennet eylesin .
  • Basin sagolsun Allah rahmet eylesin.

• Allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun.

• Başın sağolsun.
  • Başın sağolsun kardeşim, Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başın sağolsun, mekanı cennet olsun.
  • Basın sağolsun kardeş şuan minibüsteym..bende annemi kaybettim 1bucuk sene oldu ama hala dün gibi gözümün önüne geldi ağzından boğulmasın diye dilini elinle dışarda tutusum..beyin kanaması bianda oldu herşey..Allah sabır versin çok zor ama..zamanla alisacaksin kardeş.zor ama mecbursun.

• Allah geride kalanlara sabır versin kardeşim.

• Kardeşim başın sağolsun.
    Allah sabır versin.
  • seni hiç tanımıyorum ama gözlerim doldu yazını görünce. kendimi yerine koydum. bu aralar bende çok korkuyorum yaşı çok ilerledi bazen aksıyor yürürken omzumdan tutunuyor. çok korkuyorum. başın sağolsun kardeşim benim kelimeler anlamsız kalıyor bu durumlarda..
  • Kardeşim başın sağolsun mekanı cennet olsun inşallah.
  • Benim babamda ben lise sona giderken 10 yil once oldu babalik evlatlik iliskimiz cok iyi degildi ancak alisiyorsun sabir diliyorum sana basin sagolsun zor gunler ama zamanla hic hatirlamayacaksin bile unutuyorsun maalesef. Su an sanki hic babam yokmus gibi geliyor ani hatira yok cok az.

• ablalar kocaya gider annen senin başına kalır, evlenirsin karın dırdır etmeye başlar babadan kalan herşey senin hakkın kızların üzerine bişi yapmayın.
  • Başın sağolsun, mekanı cennet olsun. :(
  • Allah sabır versin kardeşim mekanı cennet olsun babanın.

Yaşı kaçtı babanızın ve ölüm sebebi ne sormam da sakınca yoksa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 29 Mayıs 2017; 15:31:4 >
  • Allah rahmet eylesin biz ne kadar desek boş ama sakın kendini salma baban için git çalış ilk 5 bine gir ankara tıpta oku

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.