Şimdi Ara

Babam için saat alacağım yardım lütfen..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Babama saat almak istiyorum, saatin özellikleri şu şekilde olacak
    * Klasik bir saat tarzı istiyorum yani içinde 3-5 tane gösterge olanlardna değil, sadece akrep yelkovan ve tarih göstergesi bulunmalı
    *kayışı deri olmayacak onun haricinde plastik metal vs olabilir.
    *Saat rakamları büyük olacak, gözlük kullanmıyor ve yakını seçmekte biraz zorlanıyor
    *Gece mesela uyandığında saatin düğmesine basıp ışığını yakıp saati görecek yani saatin ışıklı olması gerekiyor
    *fiyat üst sınırım ise 500 TL

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok ama çok teşekkür ederim..

• Kardeşim ışık olayı tanımı bozdu yoksa model istediğin gibiydi. Bu benim babama aldığım saat. Kendi de çok beğenmişti arkadaşları da çok beğenmişti.

http://www.amazon.com/Fossil-FS4159-Stainless-Bracelet-Analog/dp/B000WQINYC
  • Aynen ışıklı bulamadım hiç ne yazıkki, gece uyandığında saate bakmak için istiyor onu malum sabah namaz vakti geldi mi gelmedi mi diye
  • Fosforlu baksan olmaz mı ?
  • Elektronik olup da kaliteli duracak, ışıklı, ve babaya alınabilecek bir saat önerin var mı peki? Fosforlu da olmaz hocam gözler zaten net görmüyor gece seçebileceğini sanmam ben bile bazen karıştırıyorum
  • Bahsettiğin özelliklerde saat bulmak kolay değil. Gece görüşü için bir çok saatte lume özelliği var ancak gecenin köründe neredeyse hepsi bu özelliğini yitiriyor. Yinede alternatifsiz değilsin. Timex'in bir çok modelinde indiglo denilen bir özellik var. Kurma koluna bastığın zaman gece aydınlatma sağlıyor. Timex'leri araştırırsan eminim istediğin özelliklere sahip bir model mutlaka bulursun. Fiyaları da oldukça uygun. Hem kaliteli olsun hem bu özelliklerde olsun diyorsan Victorinox'un Night Vision serisinde gece aydınlatma özelliğ var ancak fiyatları size biraz yüksek gelebilir.

Aşağıda her iki model için de Amazon linki verdim. Türkiyede varmıdır, kaçadır ancak beğendiğin modele göre araştırırsan bulursun.

Timex indiglo

Victorinox Night Vision

• İzmirdeysen ksk metroda saatler var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.