Şimdi Ara

b150 m3 gaming vs b150 bazooka

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sizce hangisini tercih etmeliyim? arada çok fark var mı, bu fiyat farkına değer mi gaming olanı alsam ?

• Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hocam, asrock b150 hyper deseydim size, sizden gelecek tepkiyi bilmedigimden, susmakla konusmak arasi kaldim...

Mosfet sogutuculu anakarttan yanayimdir genelde...

• Mukarnas kullanıcısına yanıt
    Asrock iyi firma ve nitelikli ve dayanıklı ürünler üretiyor ama ülkemizde niye ise pek tercih edilmiyor. Dediğiniz model HB'da 408 TL. şuan. :http://www.hepsiburada.com/asrock-b150m-pro4-hyper-intel-b150-2133mhz-ddr4-soket-1151-matx-anakart-asrb150m-pro4-pm-HB000000T0J6

Bir diğer öneri de Asus B150M PRO GAMING da olabilir. O da HB'da 395 TL. şuan :http://www.hepsiburada.com/asus-b150m-pro-gaming-intel-b150-2133mhz-ddr4-soket-1151-matx-anakart-p-HBV0000018KJN

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Soylediginiz gibi hocam, artik arkadas bu 4 karttan birini secer.

Secemezse, asrock

Ama sormadik, hangi islemci ile kullanicak sistemi... genel ozellikleri ne olacak gibi..

• Mukarnas kullanıcısına yanıt
    Henüz almamış arkadaş. i5 6400 vs i5 6500 arasında karar kılmaya çalışıyor. Ekran kartı Rx 470 imiş. Şurada konusu var;https://forum.donanimhaber.com/i5-6400-vs-i5-6500--123833419

Not : Masaüstünde de forumun tablet sürümünü kullandığım için tablet linki atıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 6 Şubat 2017; 21:58:46 >
  • techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Mukarnas kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Zaten siz açıklamışsınız. asrock b150 hyper Hakkında bi bilgim yok b150 m3 gaming' e göre ne gibi üstünlükleri var biraz açıklar mısınız? Hangisini tavsiye edersiniz

• Canalan31 C kullanıcısına yanıt
    B150 Gaming M3 ile kıyaslar isek pek bir üstünlüğü yok. SAdece biraz dah sağlam ve dayanıklı bileşenler ile üretilmiş ve arka slot ve portlar için koruma kapaklıklı(arka aynalı kendinden) o kadar. İkisi arasında B150 Gaming M3 derim, ATX anakarta daha çok önem veririm. Isıyı daha fazla yayıp, dağıttığı için.. Ama B150M Bazooka vs Asrock B150M Pro4 HYper derseniz ASrock olan model derin.

• Olay da bu zaten b150 chipsete 530lira verilmemeli diye dusunuyorum... m3 un bilesenleri daha iyi bariz, killer ethernet falan var... ama 580 liraya bu sefer asrock z170 gaming k4 var, ikisini karsilastirinca da busefer asrock daha iyi. Bu sebeble 400 lira b150 icin ideal diyebiliriz. B150 hyper asrock fiyat kategorisinde cok iyi, (caktirmayin bu anakartla blck ile overclock yapildigina dair nette duyumlar var, youtube ile sizde arastirabilirsiniz) biosu saglam asrock in.

Ama bana sorsan suan i5 7500 + b250 + 2400 mhz ddr4 lu bi sistem kurardim. B150 almazdim.

Son olarak soru msi b150 gaming m3 vs msi b150 bazooka ise, fiyat olarak bazooka, bilesenler olarak m3 iyi...

• teşşekkür ederim ilgilenip yazdıgınız için...
  • Bazooka.

• Gaming özellikleri nedeniyle B150 GAMING M3. Bu aralar Msi para iade kampanyaları yapıyor bir bak istersen.
  • Gaming özellikleri nedeniyle B150 GAMING M3. Bu aralar Msi para iade kampanyaları yapıyor bir bak istersen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.