Şimdi Ara

B&W ASW 610 SUB Tamiri hakkında yardım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşalar dün subwoofer film izlerken ses çok yüksek olmamasına rağmen birden cızırıtı çıkartmaya başladı ve sonunda patlak sesler gelmeye başladı ve çalışmaz hale geldi cihaza elektrik gidiyo ışığıda yanıyor ama ne zaman çalıştırsam o ses tekrar gelmeye başladığından kapattım subwooferı neden oldu anlamadım herzaman film izlediğim seviyede oldu hayır kalitelide bir sub dı ama şimdi bunun tamirini nerde yaptırabilirim fikri olan var mı? sub ın garantisi yok ama gerçekten işten anlayan birine tamir ettirmek istiyorum biraz araştırdım ama birini bulamadım eğer sizlerden bilen varsa bilgi verebilirse çok sevinirim. Teşekkürler

• Arkadaş garantisinin olmadığını yazmış ama sfrkd bakar mı bakarsada çok fena can acıtır gibime geliyo
  • Büyük ihtimalle sorun amfisinden kaynaklanıyor. Bence CLASS D bir amfi herhangi birine tamir ettirilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Büyük ihtimalle sorun amfisinden kaynaklanıyor. Bence CLASS D bir amfi herhangi birine tamir ettirilmez.

Ben tamir derken subwoofer tamirinden bahsedıyodum acaba sorunun amfiden kaynaklandıgını neye göre söyleidiniz? yani sorunun amfiden mi yoksa subdan mı kaynaklandıgını nerden anlayabilirim?
  • Subwoofer'ın içerisindeki amfiden bahsediyordum.
    Bence SFRKD ile irtibata geçin ...
  • o ses tekrar geliyorsa ClassD de sıkıntı vardır. peşinden hop.de sıkıntı olabilir.
    Türkiye nin herhangi bir yerinden tamirci olabilir mi?
  • O ses bikackez geldi sonra sansimi zorlamadim zaten sub i kapattim cizirtiyla beraber boyle bi patlak hop sesi verir gibi oluyo cihaz, tamirci istanbuldan olursa cok makbule gecer en kotu ihtimalle sfrkd ye goturucem ama korkuyorum 300-500 masraf cikarticaklar diye sub i 800 e almistim zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.