Şimdi Ara

B'twin ROCKRİDER st 540 vs Kron Xc 450

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • B'twin ROCKRİDER st 540 ve Kron Xc 450 arasında kaldım yorumlarınızı bisikletler hakkında tecrübelerinizi bekliyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kron XC450, bisiklet alırken benim de değerlendirdiğim bir bisiklet. Fiyatına göre vites sistemi iyi. Decathlon'da ise hep dürüst ve kaliteli hizmet aldım. Kron'un üstündeki vites ve fren sistemi Rockrider'a göre daha iyi. Ama Decathlon bisikletlerde ömür boyu kadro garantisi ve esnafla muhatap olmama gibi avantajlar var. Kron alacaksanız bayiiyi bir araştırın bakalım iyi esnaf mı değil mi. Google map'te yazmışlardır muhtemelen bir şeyler. 2500 liralık bisikleti internetten almanızı tavsiye etmem. Sorunlu çıkabiliyor (başıma geldi). Bayii temiz esnafsa Kron olan bence daha alınabilir duruyor. Bisiklet bayiide yoksa bile getirtir isterseniz. Peşin alıma indirim de yapar hem. Son olarak not olarak düşeyim, şimdiki aklım olsa başlangıç modeli üstü her bisiklet için biraz daha zorlar yabancı marka bisiklet alırdım. Varsın özellikleri düşük olsun, sonradan iyilerini takarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hwarang -- 8 Eylül 2019; 22:9:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.