Şimdi Ara

ACİL SATILIK- CARRARO BIG 2720 27.5' FULL DEORE SET DAĞ BİSİKLETİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ACİL SATILIK- CARRARO BIG 2720 27.5" FULL DEORE SET DAĞ BİSİKLETİ
    2019 Kasım ayında İstanbul İleri Bisikletten 0 olarak aldığım Carraro Big 2720 dağ bisikletimi satıyorum.
    Kış aylarında almış olduğum için fazla binemedim.
    Acil para ihtiyacım olduğundan oldukça uygun bir fiyata koydum.
    Hiçbir parçasında değişiklik yapılmamıştır.En son haziran ortasında aldığım yerde komple bakımını yaptırdım.
    DEORE Hidrolik Disk Frenler
    DEORE Aynakol
    DEORE XT Arka Aktarıcı
    DEORE Ön Aktarıcı
    DEORE Vites ve Fren Kolları
    SUNTOUR Gidondan Kilitlemeli Maşa
    44 CM Kadro Boyu
    VELO Sele

Merak ettiğiniz özellikleri sorabilirsiniz.
    Eskişehir içi elden teslim diğer şehirlere balonlu naylonla kargoya ya da otobüs firmalarına verebilirim.

İletişim : 0506 546 81 13 ACİL SATILIK- CARRARO BIG 2720 27.5' FULL DEORE SET DAĞ BİSİKLETİACİL SATILIK- CARRARO BIG 2720 27.5' FULL DEORE SET DAĞ BİSİKLETİACİL SATILIK- CARRARO BIG 2720 27.5' FULL DEORE SET DAĞ BİSİKLETİACİL SATILIK- CARRARO BIG 2720 27.5' FULL DEORE SET DAĞ BİSİKLETİACİL SATILIK- CARRARO BIG 2720 27.5' FULL DEORE SET DAĞ BİSİKLETİACİL SATILIK- CARRARO BIG 2720 27.5' FULL DEORE SET DAĞ BİSİKLETİACİL SATILIK- CARRARO BIG 2720 27.5' FULL DEORE SET DAĞ BİSİKLETİACİL SATILIK- CARRARO BIG 2720 27.5' FULL DEORE SET DAĞ BİSİKLETİACİL SATILIK- CARRARO BIG 2720 27.5' FULL DEORE SET DAĞ BİSİKLETİACİL SATILIK- CARRARO BIG 2720 27.5' FULL DEORE SET DAĞ BİSİKLETİ
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2650 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Eskişehir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Güncel ve acil
  • Güncel ve acil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.