Şimdi Ara

B Hb benzinli düz vites teknik veriler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
1.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

B Hb benzinli düz vites araçlarda son durumu incelemek istedim bu arada bu sınıf bir araç almak isteyenlere bir nebze fikir oluşturması için ekteki listeyi oluşturdum.

Fiyatlar sadece fikir amaçlı ve modelin fiyatlandırması hangi düzeyde yapılıyor bunun görülmesi amaçlı koyulmuştur üstünden zaman geçtiği için değişmiş de olabilir.

Liste tamamen karışık bir şekilde verilmiştir hiç bir marka ve modelini öne çıkarma amacı güdülmemiştir. Genellikle baz donanım tercih edilmiş ancak motor çeşitliliği anlamında diğer donanımlardanda listeye dahil edilenler olmuştur.

Liste resim dosyası olarak eklenmiştir. Gif olarak yükledim sorun düzeldi boyutu büyütün çok net görünüyor.

Donanım haberde resim değiştirmek ne zor işmiş arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylesof2150 -- 13 Mayıs 2013; 23:36:57 >

• Güzel bir bilgi paylaşımı emeğinize sağlık.
  • B sınıfı araç almak isteyenler için,teknik özellik karşılaştırmalı faydalı bir çalışma olmuş,ellerine sağlık.
  • ford fiesta ecoboost için ve renault clio 0.9 turbo için verdiginiz tork degerleri yanliş. düzeltirseniz daha gercekci bir tablo olur

ford fiesta 1.0 ecoboost 100 hp 170 tork degerine sahip
    renault clio 0.9 turbo 90 hp 135 tork degerine sahip
  • tablo muhteşem teşekkürler böyle bi tablo için
  • quote:

Orijinalden alıntı: avrsrsr

ford fiesta ecoboost için ve renault clio 0.9 turbo için verdiginiz tork degerleri yanliş. düzeltirseniz daha gercekci bir tablo olur

Merhaba,

Evet haklısınız yazarken gözüm beygir gücüne kaymış sanırım 2 kere yazmışım beygir güçlerini.

Evet düzelteyim dedim sildim dosyayı yeni eklediklerim açılmıyor. Nasıl bir sistem anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feylesof2150 -- 13 Mayıs 2013; 23:40:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feylesof2150

Merhaba Arkadaşlar,

B Hb benzinli düz vites araçlarda son durumu incelemek istedim bu arada bu sınıf bir araç almak isteyenlere bir nebze fikir oluşturması için ekteki listeyi oluşturdum.

Fiyatlar sadece fikir amaçlı ve modelin fiyatlandırması hangi düzeyde yapılıyor bunun görülmesi amaçlı koyulmuştur üstünden zaman geçtiği için değişmiş de olabilir.

Liste tamamen karışık bir şekilde verilmiştir hiç bir marka ve modelini öne çıkarma amacı güdülmemiştir. Genellikle baz donanım tercih edilmiş ancak motor çeşitliliği anlamında diğer donanımlardanda listeye dahil edilenler olmuştur.

Liste resim dosyası olarak eklenmiştir. Gif olarak yükledim sorun düzeldi boyutu büyütün çok net görünüyor.

Düzeltme.

Donanım haberde resim değiştirmek ne zor işmiş arkadaş.

liste gözükmüyor dün gözüküyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkmid

Merhaba,

Bir dosya değişikliği yapmak için dün gece uykusuz kaldım ve yapamadım sinir oldum. Şimdi tekrar denedim ve oldu görünüyor ama bende bittim.

Mesela daihatsu forumunada yükledim aynısını ister pdf ister başka şekilde hiç sıkıntı olmuyor.
  • elinize emeğinize sağlık, mutlaka birilerinin işine yarayacaktır.
  • Tam aradigim tablo emeginize saglik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feylesof2150

quote:

Orijinalden alıntı: furkmid

Merhaba,

Bir dosya değişikliği yapmak için dün gece uykusuz kaldım ve yapamadım sinir oldum. Şimdi tekrar denedim ve oldu görünüyor ama bende bittim.

Mesela daihatsu forumunada yükledim aynısını ister pdf ister başka şekilde hiç sıkıntı olmuyor.

üstat büyük emek var ellerine sağlık gerçekten çok yararlı olmuş bravo
  • Çalışmanın benle hiçbir alakası olmamasına rağmen yaptığınız işi gerçekten takdire şayan buldum. Excel'de mi hazırladınız tabloyu?
    Saygılarımla
  • Teşekkürler, evet Excel'de hazırladım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.