Şimdi Ara

Yabancı Basın FIFA 12'yi Yorumluyor! (Alt Yazılı) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
0
Favori
17.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gece 2 15 ve bsc deyim gurur duyuyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: _LegendmJ_

quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Pc versiyonu konsol versiyonu ile aynı seviyede olacak diyorlar doğruluk payı var mı arkadaşlar?

Not:Videoyu daha izlemedim

Yok.Ea öyle bir hata yapmaz.

yaptı bile.facebook tan açıklama yaptılar aynı özellikler olacak diye.

quote:

FIFA 12 on PC is announced! Same game engine and features as 360/PS3, full details:http://easf.www.easports.com/uk/football/news/fifa12-pc-02

• Futbol oyunları ile pek arası olmayan , bana bile ön sipariş yaptıracak gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omersenel

Futbol oyunları ile pek arası olmayan , bana bile ön sipariş yaptıracak gibi görünüyor.

sıfatla isim arasına virgül konmaz
  • fifa 11 i hiç oynaamamıştım ama bunu oynayabilirmiyim sizce?
  • fifada ruh yok heyecen yok ama fifa 12 beklemeye değer bakalım bu sefer o istediğim ruh olacakmı
  • Yorumlarda beklendiği gibi iyi yine.Oyund olu dolu geliyor,biran önce gelsede oynasak.FIFA 11 oynayası kalmıyor insanın b videoları,yorumları görünce.
  • Bütün yorumlar süper, muşteşem, harika...hiç kötü bir yanı yok mu bu oyunun!? Bu arada umarım gerçekten de konsol ve PC'lerde aynı olur herşeyiyle. O zaman gider orjinalini PC'me alırım. Konsolda düşük çözünürlükte oynayacağıma PC'de full ayarlarda oynarım.
  • videodaki yorumlardan sonra heycanlandim :) umarim dedikleri gibi gercekcilik olur
  • 1. Bi arkadaş demişti topa dokununca balon gibi kalkıyor diye abi yapmaya hiç olmazsa Pes 11 deki gibi sabri milli takımda ilk 11 değil en azından benim oyunda öyle ve top çok ağır bişey değil
    2. Ön sipariş çok pahalı abi 110 nedir ya
    3. Ne kadar olursa olsun kesin alınıcak bi oyundur :D
  • Heyecanlandım.
  • Konsol sürümü ile pc sürümü arasında fark olacaktır.Ea pc ye 1 sene önceki fifanın makyajlanmış halini verecektir.Pc de yapacağı satış her ne kadar iyi olursa olsun korsanı durduramaz.Konsolda bu oyunun hakkını veriyorlar.
  • "Birdaha nasıl Fifa 11 oynayayım ?" Bu söz her şeyi açıklıyor sanırım Gelmiş geçmiş en iyi futbol oyunu geliyor
  • Fifa şu seyirci soundlarını da düzeltse 10/10u hakediyor...
  • Bir futbol oyunu için fizik motoru çok önemli demiş videoda biri.Bence en önemli nokta bu.Fifa fizik motoru konusunda her sene üzerine birşeyler katarak ilerliyor.11'de zaten iyi olan fizik motorunu 12'de daha da geliştirmişler görünüşe bakılırsa.Sabırsızlıkla demoyu bekliyorum.
  • her sene legendry moduna tam alıştım adam gibi taktik kuruyorum derken sonraki sene çıkan fifa beni alt ediyor yine döndük world class a
  • Fifa 2011i 2 ye 2 ya da 3 e 3 oynuyorum genelde bir futbol oyununu iyi yapan unsur düşündüklerini sahaya yansıtabilmeye olanak tanıyan fizik motoruna bağlı. 2011 in defans stratejileri ara pasları arkaya adam sarkıtma modeli çalım stilleri ikili mücadeleleri çok sağlam her rakibe karşı farklı bir oyun stratejisi uygulamak gerekiyor eski oyunlardaki kalıplaşmış tek düze hareket modellemeleri işlemiyor ki fifa 2011 e kadar her futbol oyununu 1 hafta deneyip silmişimdir. Buna karşın oyunda oynanabilirlik adına eksikler varmı var. İlki defansın rahat pas verebilecegi durumlarda bile sanal baskı yemesi ikincisi kalecinin üzerinde hiç baskı yokken bile kanatlardan havadan verilen geri paslarında saçmalaması ya da bazı pozisyonların devamında tamamen tepkisiz kalabilmesi ve bence en kötüsü pas sisteminde ataktayken direk yakınımdaki adama pas verdigim halde ofside daki adamın hızla geri dönüp o topu otomatik alması görsellik ve diğer unsular benim için ikinci planda fifa2011 i bu denli sevmemin nedeni kollektif futbola en yatkın oyun olabilmesiydi.

• Yüzleri benzetsinler bari ya, Fifa 11 o konuda PES11'in yanına yanaşamazdı.
  • be a pro modu güzeldi ama gelişmesi lazım...bir maçta 5 gol at diye görev mi olur ulen
  • Bende video açılmıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.