Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13382. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 37 Misafir - 42 Masaüstü4 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
349.732
Cevap
2.720
Favori
21.317.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Ubisoft, Valhalla için cimrilik yapmış. Legion ve kendisinden sonra çıkan Immortal %33 alırken Valhalla anca %17 indirim görmüş. %25 üzerinde alacaktım ama sonraki indirimlere saklıyorum o zamana kadar da Cyberpunk düzelir Valhalla iyice kalır.

Valhalla'nın satışları çok iyi çünkü ondandır. Valhalla'dan önce en iyi çıkış yapan AC oyunu olan Odyssey'i bile 2 katına katlamış.

Oradaki asıl tutarsızlık Legion gibi rezalet bir oyunun hala kuponla 120 TL'ye satılması Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  50-60 TL'den fazla etmez, öyle leş bir oyun çıkardılar. Watch Dogs serisini rafa bile kaldırabilirler bu oyundan sonra.

• TossA CoinTo Your Witcher kullanıcısına yanıt
    Baştan oynamak istiyosan yeni bir ubisoft hesabı aç
  • Epic'den valhalla alsak yine uplay'den mi giriyor?

Ayrıca uplay'de kodla 176 tl yapıyor, bazı arkadaşlar epicden daha ucuz demişti, ben mi hata yapıyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 17 Aralık 2020; 23:6:32 >
  • -YLCN kullanıcısına yanıt
    Ukranya fiyatları nasıl hocam bilginiz varmı?
  • Evet hocam,bende aldım.
    Kullanılamaz denilse de kupon kullanılabiliyor. AC odyssey +season pass (yani Gold edition) 44tl gibi bir fiyata denk geliyor. Benim gibi kafası karışmış arkadaşlar varsa,bunu da açıklamış olalım.
    Herkese iyi forumlar dilerim.
  • dark dragon kullanıcısına yanıt

Hangi oyun bu yahu?

• crysis remasteted fiyatı beni tahrik etti baya. oyunu çok beklediğimden değil ama tam 80 lira olunca alasım geldi

ayrıca epic'ciğim, control'ün season pass'ine 11 liracık zam yapabilir misin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 17 Aralık 2020; 23:19:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Yine uplayden giriyor. Gold sürüm için daha ucuz oluyor sanırım
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Cities skylinesdır hocam epic verdi ya ondan
  • Reiskonen kullanıcısına yanıt
    29 TL ye geliyor. Teşekkürler haber verdiğiniz için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt

Hee büyük oyunu şimdi gördüm.

• bu arada snowrunner alacak varsa premium pack yerine ana oyunla season pass'i ayrı ayrı alın. premium pack 128 liraya geliyor, ana oyun + season pass 56 liraya geliyor

ayrıca ilk başlayanlara high roller ek paketini tavsiye ederim. khan 39 ilk başlarda çok faydalı oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 17 Aralık 2020; 23:22:46 >
  • @Kiivii alıntı yapmasa kaçırıyormuştum neredeyse... çok çok teşekkür ettim şu an çok oynama istediğim Conan öncesi favorimdi hemen bir bakayım STEAM'de düşünce kaça düşüyordu... ona göre alırım belki Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turk0gamer -- 17 Aralık 2020; 23:31:16 >
  • Arkadaşlar Ubisoft da indirim var şöyleki oyunlar %20 indirime girmiş. Bir de esktra "WELCOME2021" koduyla %21 daha indirim yapıyor.

Peki 100 unit ile bir tane daha %20 indirim oluyor mu deneyen var mıdır ?

Edit: denedim birleşmiyormuş :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 17 Aralık 2020; 23:35:17 >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt

Hocam o benimde aklıma geldi de kupon dlc alımlarında geçerli değil yazıyordu denediniz mi siz?

• Resident evil 3ü alıp almamak arasında çok düşünmüştüm, fiyat pahalı olduğu için ertelemiştim. Şimdi ücretsiz olmuş 3 gün alsam çok üzülürdüm :D

Edit: Resistance ücretsizmiş yanlış gördüm. 3 olan 85tl (steam)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mortuuus -- 18 Aralık 2020; 0:2:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustiua

Hocam o benimde aklıma geldi de kupon dlc alımlarında geçerli değil yazıyordu denediniz mi siz?

Denedim olmuyor hocam ubistore da oyunlarda indirim var şuan bir de ekstra olarka WELCOME2021 kodunu koyunca ekstra %21 veriyor. Fakat bu halde bile epicdeki kupon daha avantajlı oluyor.

Bir de üzerine unitlerle alınan %20 kodunu denedim kabul etmedi ya welcome kodu ya da unit kodu olacak

Epic daha avantajlı şuan ubisoft oyunları için.

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

Yok ben epic için sordum season pass 2 de 60 liralık kupon geçiyor mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: mustiua

Yok ben epic için sordum season pass 2 de 60 liralık kupon geçiyor mu acaba?

Geçiyor. DLC lerde kupon.

İmmortals oyununu aldım season passi sepete ekleyince kuponu aktifleştiriyor. Immortalsda opluyorsa annoda filan da oluyordur

• ben hepsini oynadım. Eğer elinizde Farcry3 varsa(bedava verilmişti) en mantıklısı 2.secenek bence. Fc5 season pass'i herkese hitap edecek birşey değil bence. ben sevdim gerçi ama...

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.