Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TncyKrmn , fastottoman , fastottoman Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 30 Misafir - 31 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.735
Cevap
2.720
Favori
21.317.750
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Oha ağır gömmüş yalnız son satırda, ki haklılar. Çok net bir şekilde Last of Us çakması gibi duruyor oyun.

GamePass version of The Last of Us kısmı da güldürdü  

Oyun yerli diye övecek değilim valla. Film yerli diye övmek gibi saçma sapan bir olay. Bence az bile eleştirilmiş.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

aaa keşke herkes yararlansaydı madem kendimi dolandırıcı gibi hissettim şimdi ben bedavaya getirdim millet para vermek zorunda :D

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt

Alttaki entrylere baktım, millet sağlam gömmüş. Haksız da sayılmazlar, oyunu oynadım ben de full sürümünü. İyi çakmışlar.

Erzurum diye oyun yapılır The Long Dark'ın aynısı (menülerin bile ben The Long Dark'ım diye bağırmasından bahsediyorum). Şimdi bu oyun. Esinlenme ile çalma arasındaki çizgiyi bizim yapımcılarımız bilmiyorlar gibi duruyor, umarım sektörün daha iyi yerlere geldiğini görürüz ama bu Mount and Blade gibi özgün fikirlerle olabilecek bir şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Alttaki entrylere baktım, millet sağlam gömmüş. Haksız da sayılmazlar, oyunu oynadım ben de full sürümünü. İyi çakmışlar.

Erzurum diye oyun yapılır The Long Dark'ın aynısı (menülerin bile ben The Long Dark'ım diye bağırmasından bahsediyorum). Şimdi bu oyun. Esinlenme ile çalma arasındaki çizgiyi bizim yapımcılarımız bilmiyorlar gibi duruyor, umarım sektörün daha iyi yerlere geldiğini görürüz ama bu Mount and Blade gibi özgün fikirlerle olabilecek bir şey

Yakında roninli bir oyun gelecek yerli ve oda çakma. Aslımda ülkemizden birçok hikaye vs bulunabilir. Ama oyun yapanlar last of us çakayım, long dark çakayım 3,5 birşey cukkalarız niyetinde. Potenia oynayacağıma 20 yıl önce çıkan pusuyu oynarım daha iyi. Özgün iş çıkmadığı sürece destek vermiyorum eş keza elime geçerse de sertçe eleştiriyorum. Ülkenin bu oyunlara değil uruz gibi Mount and Blade gibi oyunlara ihtiyacı var çakma yapımlara değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: DDempseyRoll

Şimdi RDO 160TL olmuş ama normal RDR 2 alsak onunla online oynayabiliyoruz zaten. Tek bunu almak yerine indirimlerle 200TL civarına full oyunu almak daha mantıklı gibi. Zaten Epic kupon verdiği zaman 140TL oluyor hatta.

Ben de direkt RDR2 alınmasından yanayım ama RDO'nun indirim alma olasılığını düşünmeden bu mantığı sağlamışsınız. RDR2, 200 TL civarına indiğinde muhtemelen RDO da 100 TL civarına inecektir. Şahsen indirim yapacaklarını düşünüyorum, şu durumda herkes RDO yerine RDR2 alır zaten.

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt

Katılıyorum hocam. Mesela Bannerlordu tüm dünya oynadı ve övüyor. Daha oyun erken erişimde. O oyun tam sürüme ulaşıp mod gelmeye başlayınca daha güzel oynanır. Maalesef ortam çakma yapımlara kalmış, insanların milliyetçiliğine oynayıp parayı götürüyorlar.

Yalın zamanda Valheim çıktı. O oyun da bağımsız stüdyo oyunu ama kendi başına bir yapım yani. Tüm oyunlar temel anlamda birbirine veya türdaşlarına benzer. Önemli olan farklılık ilüzyonunu yaratabilmek ama bırak bununla uğraşmayı kopyala yapıştır yapımlar gördük. Ama belki de oyun sektörümüzün ilk adımlarıdor, o açıdan daha iyi yerlere gelinmesini temenni ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Dirt 5'e ön sipariş geçmeyi düşündüğüm günler aklıma geldi. İyi ki almamışım. Dirt, Grid gibi seriler çok kısa zamanda ucuzluyor veya ücretsiz oluyor. Hastası değilseniz benim gibi 3 ay bekleyip oynayabilirsiniz. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• The Frost kullanıcısına yanıt

Tabii ki hocam RDO da indirim alacaktır ama aradaki fiyat farkı öncekine nazaran daha az olacağından direkt RDR 2 almak en iyisi. Ya zaten RDR 2 efsane oyun, single oynamadan önce direkt online girmemek lazım bence.

• Evil Genius 2: World Domination, Steam'da 54.90 TL'den ön siparişe açılmış..

https://store.steampowered.com/app/700600/Evil_Genius_2_World_Domination/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 16 Şubat 2021; 19:6:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Yakında roninli bir oyun gelecek yerli ve oda çakma. Aslımda ülkemizden birçok hikaye vs bulunabilir. Ama oyun yapanlar last of us çakayım, long dark çakayım 3,5 birşey cukkalarız niyetinde. Potenia oynayacağıma 20 yıl önce çıkan pusuyu oynarım daha iyi. Özgün iş çıkmadığı sürece destek vermiyorum eş keza elime geçerse de sertçe eleştiriyorum. Ülkenin bu oyunlara değil uruz gibi Mount and Blade gibi oyunlara ihtiyacı var çakma yapımlara değil.

Alıntıları Göster

Kesinlikle katılıyorum. Yerli ve milli diye reklam yapıp övüldüğünü gördükçe üzülüyorum böyle olacaksa hiç olmasın bence.

• Steamden ea play alıp kartlarını düşürüp satsam kaç lira gelir? Daha önce yapan oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kiivii kullanıcısına yanıt

Kart düşmüyor ki.

• D. kullanıcısına yanıt
    Dirt 5 mi
    Dirt serisini toplarken dirt 5 pahalı diye almamıştım iyi ki de almamışım ohh süper oldu bu
    Edit: Wreckfest de geliyormuş valla o da listemdeydi ve almamıştım süper süperr!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 16 Şubat 2021; 21:45:15 >
  • Kiivii kullanıcısına yanıt

İlk çıktığında düşüyordu sonra insanlar suistimal edince kaldırdılar.

• Dirt 5 in gelmesi bayağı iyi oldu . gamepass yenilemek lazım.

• İndirimde Halo serisini aldım ve Reach ile başladım. Şuana kadar gayet memnun kaldığımı söyleyebilirim. Almak isteyip kararsız kalanlar varsa tavsiye ederim.

• Ronades R kullanıcısına yanıt
    Microsoft gears age of ve forzaya eklediği tr dili halo ile sea of thieves oyunlarına eklemedi
    Türkçe yoksa parada yok :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar steamdeki puan dükkanından ne almalıyız, bu puanları paraya çevirebiliyor muyuz?

• Ben bu gidişle indirimde falan yakalarsam bi xbox series s patlatıcam gibi amazon Almanya üzerinden

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.