Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
29 Misafir - 29 Masaüstü
5 sn
349.776
Cevap
2.719
Favori
21.321.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Son dakika rpg önerisi olan var mı? Bu indirim döneminide boş geçmek istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmmutlu93 kullanıcısına yanıt

o nasıl oluyor hocam? dlc sayfasına girince abone ol vs. yazmıyor

• Kiivii kullanıcısına yanıt

-Skyrim

-Fallout New Vegas ve Fallout 4

-Witcher 3

-Old school rpg olarak Pillar of Eternity serisi

-Hades

-Divinity Original Sin serisi

-Disco Elysium

• Rpg oyunu olarak, izometrik olmayan, tercihen fps veya tps olan, ana karakter seslendirmesi içeren, hoş bir hikayeye veya yan hikayelere sahip, sürükleyici bir yapım arıyorum. Önerileriniz neler?

• quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Rpg oyunu olarak, izometrik olmayan, tercihen fps veya tps olan, ana karakter seslendirmesi içeren, hoş bir hikayeye veya yan hikayelere sahip, sürükleyici bir yapım arıyorum. Önerileriniz neler?

witcher 3 kesinlikle. skyrim de çok güzel biraz eskidi ama efsaneler arasında. dragon age serisi de hoştur.

• bu indirim dönemi de dolu dolu geçti.

humble bundle'dan mafia trilogy

steam'den

islanders

dirt 4

dirt rally 2.0

hades

suzerain

pillars of eternity definitive edition

• d41mon kullanıcısına yanıt

Gothic ve Risen serisi, Arcania (Gothic 4), Elex yani Piranha Bytes firmasının oyunlarını bundle olarak çok makul bir fiyata alabilirsiniz. Biraz eskise de hala taş gibi olan ve Türkçe yaması olan The Elder Scrolls IV: Oblivion'ı da öneririm. Morrowind de olabilir. Kingdom of Amalur Reckoning, Fable serisi...

• rjager kullanıcısına yanıt

Oyunu uzun süredir oynamıyorum ya oyunun içerisinden ya da paradox launcherde butonu vardı ama bulamadım. Biraz araştırınca şöyle birşey varmış.

"Bir süre oyunu oynadıktan sonra açılıyor buton. Genelde 1 hafta ile 1 ay arasında zaman alabiliyor açılması." *Kaynak

• d41mon kullanıcısına yanıt

Fallout New Vegas'ı kesinlikle öneririm. Bir RPG oyunun gelebileceği en iyi nokta ve sanırım hala bu seviyede bir RPG yok. Oyunda ki her ana görev ve yan görev çok iyi yazılmış ve özellikle oyuna olan etkiniz neredeyse gerçek hayatta ki ile eşdeğer.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • çok güzel indirimler vardı gerçekten, dün aldığım oyunların fiyatlarına bugün bakınca dank etti

• mmmutlu93 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ediyorum.

• Ya arkadaş bu fiyatlar ne yahu. Her bir oyuna 300 ve üstü fiyat çekmişler. Bu fiyatlar böyle kalırsa anca %70 indirim + Epic kuponu keser. Adi Square ya. Melody of Memory'i bilmiyorum ama diğer 3 oyun ve 2.8 yan oyunu baya güzeller. Yapacak bir şey yok beklemedeyiz...

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Ya arkadaş bu fiyatlar ne yahu. Her bir oyuna 300 ve üstü fiyat çekmişler. Bu fiyatlar böyle kalırsa anca %70 indirim + Epic kuponu keser. Adi Square ya. Melody of Memory'i bilmiyorum ama diğer 3 oyun ve 2.8 yan oyunu baya güzeller. Yapacak bir şey yok beklemedeyiz...

PC'ye geldi :) Normal bir durum Epic BABA Bir güzel Ayar cekicektir..

• quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

PC'ye geldi :) Normal bir durum Epic BABA Bir güzel Ayar cekicektir..

Alıntıları Göster

Epic neyin ayarını çekecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Humble’daki fiyat hatası olmasa boş geçecekmiş indirim dönemi. Zararı yok gerçi, eldekileri tüketmeye çalışıyorum.

Mafia’yı bitirdim ben de. Güzel olmuş. Şu anki donanım imkanlarıyla eski oyunları oynasak nasıl olur sorusunun cevabı işte, gayet keyifli.

Normalde bir oyunu bitirmeden diğerine geçmem ama bu dönem GeForce Now’ı denerken başladığım oyunlar, şansa aldığım Mafia, Epic’in sürpriz hediyesi Battlefront, hatunla oynamak için kurduğum Brothers a Tale of Two Sons falan derken bir anda zibille oyuna başlamış oldum. Tek Metro Last Light yarım kaldı elimde, diğerleri bitti ama farklı bir şeyler oynamak istiyorum. Bakalım gelecek oyunumuz ne olacak

• Bu indirim dönemini tek oyun daha doğrusu üç oyun Mafia Trilogy ile başladım ve bitirdim,halihazırda çok fazla oyunum olduğu için ve oyun olarak çok isabetli bir karar vermişim, eski Mafia oyunlarından sadece birinci oyunu oynamıştım, Definitive Edition gerçekten çok güzel olmuş, oyun film gibi ve aksiyon sahneleri de gayet başarılı. Tam fiyatından alsam belki düşünürdüm satın almayı ama HumbleBundle sağolsun bu sefer yüzümüzü güldürdü. :)

Not: Eğer Borderlands Ultimate key alıp da kullanmayan var ise güzel bir fiyattan anlaşabiliriz özel mesaj atabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Tarayıcında Steam mağazasına ve herhangi bir oyunun sayfasına girdiğinde linkin sonuna ?l=turkish&cc=tr eklersen, sayfa dilini Türkçe'ye, para birimini TL'ye çevirir.

https://store.steampowered.com/app/359550/Tom_Clancys_Rainbow_Six_Siege/?l=turkish&cc=tr

Bu linkten girdiğinde sayfayı Türkçe ve fiyatları TL olarak görmen gerekiyor. (Tabii bu olay sadece tarayıcıda geçerli, Steam uygulaması için Steam mazağa ayarını Türkiye yapman gerek) Arkadaşın söylediği gibi, hesabına Türkiye'ye ait kredi/banka kartı eklemeden TL olarak alışveriş yapamaz ve mağazanı Türkiye olarak değiştiremezsin.

Mağaza ayarını değiştirmek için öncelikle bir Türkiye IP'sine ihtiyacın var, Türkiye IP'si olmadan mağaza ayarını Türkiye'ye çeviremezsin. Bunun için Türkiye IP'si veren bir VPN kullanabilirsin. Türkiye IP'sini aktif ettikten sonra aşağıdaki verdiğim linkten Update store country seçeneğine tıklayıp, Türkiye seçeneğini seçtikten sonra Türkiye'ye ait bir banka/kredi kartı ekleyerek Steam'de mağaza ayarını Türkiye'ye çevirebilirsin.

Forum scripti linki değiştirdiği için, bu linki kopyala-yapıştır yaparak tarayıcına gir.

store.steampowered.com/account

Alıntıları Göster

Hocam çok güzel açıklamıssınız. tesekkür ederim

• @Robinson Crusoe @Onvious

teşekkür ederim onay geldi hemen sildim.

Pine aldım, biraz oynadım, baya güzel, Zelda BoW sevenler göz atabilir. Onun kadar kapsamlı olmasa da oynanış olarak andırıyor ve oynaması zevkli.

@m f i Bende toplam 3 saat oynama süresi gösteriyordu bunun 1 saati primitive+ yüklenme 2 saati de normal ark oynama... öylece refund'a verdim, ilk defa olduğundanmıdır yoksa o primitive'in öyle olduğu bilindiğindenmidir bilmem onaylanmış para iade edilecek diyor 7 gün içinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turk0gamer -- 16 Şubat 2021; 6:23:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-00112CF5F

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

elder scroll online i steam klasoru icerisinde exe den acarsaniz, oyun steamden baslamiyor ve 2 saatlik refund suresine takilmiyorsunuz.

Bir de bildigim kadariyla mmolarda refund sistemi farki calisiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Rpg oyunu olarak, izometrik olmayan, tercihen fps veya tps olan, ana karakter seslendirmesi içeren, hoş bir hikayeye veya yan hikayelere sahip, sürükleyici bir yapım arıyorum. Önerileriniz neler?

Mass Effect. Gerçi legendary editionı beklemek daha doğru olur.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.