Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
27 Misafir - 27 Masaüstü
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.505
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Liste doğru çıktı.

Hayaller:Horizon Zero Dawn

Gerçekler:The Long Dark Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 19 Aralık 2020; 19:9:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Liste doğru çıktı.

Hayaller:Horizon Zero Dawn

Gerçekler:The Long Dark  

O liste hayal bile değildi hocam. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

İnsanları yedi kim attıysa o listeyi. Amaç acaba Epic'in vereceği oyunları itibarsızlaştırmak mıydı diye düşünmüyorum da değil. İnsanlar liste fake çıkınca Epic'e küfür etmişler İnstagram'dan sanki Epic o oyunları bedava vermek zorundaymış gibi. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• The Long Dark arkadaşlar ile oynanabiliyor mu? Ayrica Steam ile Epic ayni oyuna girebiliyor mu?
  • Long dark single Player oyun multiplayeri yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben biliyordum zaten hayal bile olamayacağını.Zaten 2-3 mesaj öncesinde söylemiştim imkansız olduğunu.

Sadece bazı insanların olabileceği beklentisi vardı ondan yazdım Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• The Long Dark'ı vaktinde aşırı hypelanıp malum yerden çekip denemiştim, karakterimiz habire acıkıp üşüyordu bana pek bir şey yapma fırsatı vermedi. Ateş yakma simülatörü diye yarısına gelmeden silmiştim Epic sağolsun yine oynamaya çalışırım. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Epic'deki sayfasına baktım TR dil desteği yok görünüyor. Yazmayı unuttular sanırım.

Uplay ücretsiz dağıtıyor.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reiskonen -- 19 Aralık 2020; 19:52:47 >

• Oh. Liste de doğru çıktığına göre artık indirimlerde neler alacağımızı netleştirebiliriz
  • Teh teh liste belki fakedir diye umutlandık ama sanırım Liste harbi harbi liste çıktı.

• Reiskonen kullanıcısına yanıt
    Bende hala 22tl gözüküyor.
  • Steam'den Uplay ile birlikte çalışan bir oyun aldığımızda (AC serisi, Watch Dogs vb.) oyunu Uplay kütüphanesine ekledikten sonra Steam kütüphanesinden kaldırırsak Uplay'de görünmeye devam ediyor mu yoksa orada da kullanılamaz hale mi geliyor? Bilgisi olan var mı?

Bir de Steam'de bazı oyunların CD anahtarlarını görüntüleyebiliyorken, bazıları görünmüyor. Eskiden hepsine bakabiliyorduk. Örneğin Anno 2070 anaharını görebiliyorken, Anno 2205'in anahtarına ulaşamıyorum. Bunları Uplay'e anahtar ile eklemek istiyorum fakat anahtarı görünmeyen oyunlarda oyunu yüklemeden başaramıyoruz bu işi. Eskiden böyle değildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 19 Aralık 2020; 20:30:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: switel

Bende hala 22tl gözüküyor.

"Ubisoft Connect" üzerinden "Happy Holidays" kayıt olmanız lazım...

UBISOFT'S HAPPY HOLIDAYS

Sadece Anno 1701 değil, aşağıdakilerin tamamı veriliyor:

Get a free PC copy of Anno 1701 History Edition, Starlink: Battle for Atlas™ Digital Edition and Trials® Rising Standard Edition

on Ubisoft Connect PC and the following in-game items:

- The Seafarer Settlement Pack and the Bayek outfit for Eivor in Assassin's Creed® Valhalla

- The Power Suit outfit and the Ubisoft Mask in Watch Dogs®: Legion

- The Nahari’s Pow Surfer Gift in Hyper Scape™

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 19 Aralık 2020; 20:34:1 >

• Snowrunner, desperados 3 ve gta 5 almayı düşünüyordum. 15 günlük bedavalardan çıkar belki diye almıyordum, bekliyordum. Artık gönül rahatlığıyla alabilirim, muhtemelen bedavaya düşmeyecek bunlar. 😄
  • Hicks kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Arkadaşlar cod cold war en uygun nerden alınır?
  • biraz önce epic te, kuponla division2 season pass ı almama izin verdi. odyses season passını da alayım dedim bu defa izin vermedi. biliyorum dlc ve season passlara kupon kullanma kaldırılmış fakat division2 de izin verip de odyses de vermemesine anlam veremedim. bu durumla karşılaşan veya yol gösterecek biri var mı acaba?

• Steam indirimleri 22 Aralık'ta başlayacak galiba ama Epic'den Odysses almayı ciddi ciddi düşünüyorum Standart modu 20 TL'ye tekabül ediyor.Oynayan var mı nasıl oyun?

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Arkadaşlar cod cold war en uygun nerden alınır?

rus battlenet 200 tl civarı

• onu gördüm ama başka bölgede daha ucuz yok mudur acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

onu gördüm ama başka bölgede daha ucuz yok mudur acaba

zor en ucuz rusya galiba.1886 ruble

• Souls-like türündeki AA kalitesindeki oyun The Lords of the Fallen GOTY %90 indirimle historical low olarak 4,90 TL fiyatı

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.