Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13321. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 34 Misafir (3 Mobil) - 38 Masaüstü4 Mobil
5 sn
349.738
Cevap
2.720
Favori
21.318.181
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

hocam bende bisohock the collection(19,80Tl) alcamda Türkce yamalar remasteredlerde çalışıyor mu :?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDogus -- 1 Aralık 2020; 12:9:4 >
  • Impakt kullanıcısına yanıt

Season pass için konuşmak gerekirse en uygunu Steam gibi duruyor şu anlık.

Buradan diğer sitelere de bakabilirsiniz: https://isthereanydeal.com/game/borderlandsiiiseasonpass/info//

• Impakt kullanıcısına yanıt

insanlar yanlış kullanıyor ve bu yaygınlaşıyor diye (cahilliklerinden) doğrusu oymuş gibi niye kullanalım ki ?

mesela yine yanlış kullanım olarak ilk aklıma gelen "yüzünden", olumsuzluk katmasına rağmen olumlu cümlelerde kullanıyor kendi dilinden bir haber halkımız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Arkadaşlar Borderlands 3 ek paketlerini Steamdan daha uyguna alabileceğim bir site var mı şuan, Season pass 1, 2 ve diğerlerini çünkü Deluxe versiyonun fiyatı çok fazla geliyor bana, eğer varsa 102 tlye normal versiyonunu alıp dlcleri başka siteden almayi dusunuyorum

Yanlışım varsa düzeltsin arkadaşlar ama Borderlands ek paket indirimi yapmama konusunda meşhur. En azından ilk oyunun DLC’lerini beklerken nice yiğitler heba oldu diye hatırlıyorum. Buralarda yazılan GTA muhabbetini tam bilmiyorum ama eminim onunla bile kapışır. En güzeli indirim olunca tam sürüm almak gibi.

Şu sıralar Steam sürekli açık olunca kütüphaneyi biraz düzenlemeye karar verdim. Bitirdiğim ve tekrar oynamayacağıma emin olduğum oyunlar, yarıda bıraktığım oyunlar(muhtemelen başka şans vermeyeceğim), hiç başlamayıp artık oynamayacağımı kabullendiğim oyunlar, sonra oynayacağım oyunlar ve halihazırda oynadıklarım olarak 5 grup düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 1 Aralık 2020; 15:2:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Assassin's Creed® Origins 53 TL ye düşmüş arkadaşlar sizce bu fiyat mantıklı mı fiyat alınır mı ?

• Resident Evil 2 yada 3 oynayam varmi? Alinir mi arkadaslar

• Polanski TR P kullanıcısına yanıt

Fiyatı uygunsa alın tabi oynanmaz olur mu hiç.

İkiside güzel ama 2 daha uzun ve sürükleyici.

Bu arada remakelerden bahsediyorum tabi :)

• merhaba abim ile oynamak için indirim bitmeden bir oyun almak istiyoruz. önerebileceğiniz bir oyun var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

5 yılın ardından, sonunda tekrar %75 indirim almış:
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/214933/

"%75 görmeden almayacağım" yemini edenler için beklenen zaman, bu sefer kaçırmayın! Bunun esprisini konuyu yıllardır takip edenler bilir.

Aldım gitti.  

• Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt

İnsanlar 3 ü eleştiriyordu. Oyunları oynamadım ama sebebi neydi ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: designr

insanlar yanlış kullanıyor ve bu yaygınlaşıyor diye (cahilliklerinden) doğrusu oymuş gibi niye kullanalım ki ?

mesela yine yanlış kullanım olarak ilk aklıma gelen "yüzünden", olumsuzluk katmasına rağmen olumlu cümlelerde kullanıyor kendi dilinden bir haber halkımız.

Merhabalar konu uzamasın, yeri değil diye cevap vermeyecektim ama aslında ben yanlışı veya doğruyu savunmadım, yazımı tekrar okumanızı rica ediyorum.

Sizin "cahillik" dediğiniz kısma da şu cevabı vereyim:

Dünya üzerindeki en zeki insanlar bile emin olun bu tarz "yanlışları" yapıyorlardır.

Örneğin Albert Einstein ana dili olarak kabul ettiği Almanca dışında İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve Latince biliyordu.

İtalyanca kısmından devam edelim, Albert Einstein dünyanın en zeki insanlarından biri olarak kabul edilmesine rağmen sizce kendi dili olmayan bir dili konuşurken bir kelimeyi bile "yanlış" kullanmıyor muydu? Kullanmış olması muhtemeldi çünkü insan ne kadar zeki de olsa, üstün zekalı da olsa, sonuçta bir insandı. Bir makine veya bilgisayar programı değildi. Peki sizce Albert Einstein da cahil miydi?

Cevabınızı özel mesaj olarak atarsanız daha iyi olur çünkü indirimlerin son günü konuyu meşgul etmeyelim, teşekkür ederim.

edit:imla

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Dün gece BioShock The Collection alarak eksikleri tamamladım ben de hocam. Uzun zamandır erteliyordum ama en sonunda aldım.   

• Polanski TR P kullanıcısına yanıt

İkisi de kesinlikle alıp oynamaya değer

• d41mon kullanıcısına yanıt

3 eski versiyonuna göre çok değiştirilmiş hocam. Eski oyunda olan çoğu şey kaldırılmış ve oyun çok kısa diye eleştiriliyor. Ben de alacaktım ama erteledim kış indirimlerine. 6 saat civarı süren bir oyun için o kadar para vermeye değmez gibi geldi bana.

• Bioshock serisini hiç oynamamış biri olarak bir sorum var ? Acaba ilk iki oyun oynanmaya değer mi ? Çok vakti olmayan birisiyim Bioshock bundle ile sadece infinite arasında fiyat farkı zaten çok yok problem değil.

• eKsTazi kullanıcısına yanıt

Oyunlar arasında hikaye bağlantısı var ama son oyunu ilk 2 oyunu oynamadan da oynayabilirsiniz. Farklı şehirlerde geçiyorlar.

Ama şahsi fikrim zamanınız olduğunda ilk 2 oyunu da oynamanız yönündedir. Okyanus altında şehir oldukça ilginç bir fikir.

• designr kullanıcısına yanıt

Yüzünden yerine sayesinde, nedeniyle, dolayı kullanıldığında anlam bozulmuyor, yüzünden kelimesini yanlış kullanan kişi de doğru anlıyor. Ama vasat kelimesi ortalama altı için kullanılan bir kelime, yerleşik anlamı bu. Dil, yaşayan bir varlıktır. Topluma, anlayışa, çağa göre değişir. Dil kullanımında aslolan en hızlı ve en net şekilde anlaşılmaktır. Biz aslında vasatın altı kelimesinin anlamı yerine vasat kullanıyoruz. Doğrusu ortalama demek olsa da gerçek anlamıyla kullanan belki 200 kişide bir kişi vardır.

Bu bağlamda vasat kelimesini vasatın altı anlamında kullanana da, kelime anlamı olarak yani ortalama anlamında kullanana da bir şey diyemeyiz. Galat-ı meşhur lûgat-i fasihten evlâdır.

• areda1 kullanıcısına yanıt
    Bence almayın, çünkü epic gameste kupon ile birlikte gold edition 21 TL 'ye düşmüştü diye hatırlıyorum. Epic gamesten alınan ubisoft oyunlarını uplay üzerinden sorunsuz oynayabiliyorsunuz. Acele değilse beklemeniz faydalı olacaktır. Yine kupon verilir diye düşünüyorum.
  • d41mon kullanıcısına yanıt

Kırpılmış versiyon, yoksa 3 de güzel oyun. Playstation'da, yani Playstation 1'de oynadığım dönemleri hatırlıyorum da, Nemesis çıkınca memesiz esprisi yapan popüler olurdu.

Yokluk dönemleriydi. Her evde buzdolabı yoktu.

• Ben de bu indirim döneminde aldıklarımdan bazılarını tavsiye edeyim kararsız kalmış dostlarıma.

A Plague Tale: Innocence = 39,00 TL

Oyunlarda hikayeye önem veren herkese tavsiyemdir. Benzer oyunlardan sıkılmış olanlarda bir göz atsınlar.

The Evil Within 2 = 26,80 TL

Hazır dip fiyat görmüşken korku oyunu sevenler direkt alın.

Prey = 22,99 TL

Bilim kurgu sevenler kesinlikle bir göz atsınlar.

Now I am There = 1,09 TL ve Sword of Destiny = 2,10 TL

Bu oyunları ise destek olmak amacıyla aldım..

Halo: The Master Chief Collection = 39,65 TL

Hazır indirimde görmüşken kaçırılmaz artık.

Outlast 2 = 10 TL

Outlast Trinity bundle ile daha da uyguna gelebiliyor. Uygun fiyatı ile korku sevenler kaçırmasın.

Ek olarak Arkane 20th Anniversary Bundle içerisinde bulunan her hangi bir oyuna sahipseniz bu bundle'a bir göz atın derim. Aldığı güzel indirimle beraber fiyatı daha da uygun oluyor.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.