Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 13th Patronus , pphammer , SelimmDD Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 25 Misafir - 26 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.772
Cevap
2.719
Favori
21.320.598
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Ya da testi geçemediysen belki de seni kısaca F.D. olarak değil de, AI olarak çağırmamız gerekir.

Konu yine Turing Testi'ne geldi.

Bir kitap önermiştiniz yıllar önce kitabın ismini unuttum hocam okuyacaktım ama şimdi aklıma geldi o kitabın ismi neydi acaba? Fransız kitabıydı sanırım Fransızca ismi vardı aklımda öyle kalmış.

• La Casa de Papel. Yani Türkçesi; Balonla Beş Hafta.

• quote:

La Casa de Papel. Yani Türkçesi; Balonla Beş Hafta.

Yok hocam bu değil. Fransızcaydı adı.

• Eternal Sunshine of the Spotless Mind. Yani Türkçesi; Lanetli Ev.

Kitap okumak hamallıktır. Az çoktur, hayatını idâme ettirecek kadar bilmek yeterlidir.

• quote:

Eternal Sunshine of the Spotless Mind. Yani Türkçesi; Lanetli Ev.

Kitap okumak hamallıktır. Az çoktur, hayatını idâme ettirecek kadar bilmek yeterlidir.

Hocam bu da değil ismi görsem hatırlayacağım.

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Valla iyi ki yapmışlar. Gayet zevkli bir oyun olmuş. Lotr seven sevmeyen herkes zevkle oynar.
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Aha ismi. Fransızca beyendiremedik. Aynısı Tahtakale'de 10 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 30 Kasım 2020; 22:37:17 >
  • quote:

Aha ismi. Fransızca beyendiremedik. Aynısı Tahtakale'de 10 lira.

Hocam o film değil mi

• Meiyo Senshi kullanıcısına yanıt

Trendyol ve hepsiburada uzerinden alabilirsiniz

• Ronades R kullanıcısına yanıt

Oyunun fiyatına temelli olarak zam geldi. Güncel kura uyarladılar (bu senenin başında oldu galiba)

Arkadaşların bahsettiği o 7-8 liralara bir daha düşmeyecek o oyun. Ama kış indirimini beklerseniz belki 20-25 lira arasına alabilirsiniz. En kötü ihtimalle şimdikiyle aynı indirimi alır.

• şibumi olabilir mi hocam?Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronades

Beyler gta 4 oynamak istiyorum ama 32 tl fiyatı çok gibi geldi bana. Siz ne dersiniz alınır mı hala?

Daha önce GTA 4 iken yaklaşık 7 TL alınabiliyordu şimdi complete olunca fiyatta ayar çektiler.

Yakın zamanda 20 TL'yi bulacağını zannetmiyorum.

Dostum anno 1800 season 2 DLC paketi aldım uplay den aktif et diyorne key geldi ne başka bir şey kaç saat sürüyor takriben kod gelmesi
  • timotyduncan T kullanıcısına yanıt
    Key gelmiyor uplay oyunlarında orada aktif et diyip kendi ubi hesabınızı bağlayacaksınız oyun eklenecek hesabınıza tarayıcıdan olmazsa tarayıcıyı gizli modda açıp deneyin
  • Bulmaca denmiş Portal, Talos Principle ve Turing Test tavsiye ederim diyeceğim ama bunları demek Godfather, Fight Club tavsiye etmek gibi bir şey. Yine de bulmaca türüne uzak olanlara başta bunları tavsiye ederim zaten fiyat olarak da cips fiyatında denebilir.

Daha az bilinenlere geçerken araya QUBE 2 sıkıştırayım ilk oyun da güzel ama 2.oyun çok daha iyi.

Yine cips fiyatına The Swapper var onu da tavsiye ederim oldukça orijinal ve güzel bir oyun, hem de cips gibi sağlıksız değil.

.T.E.S.T: Expected Behaviour diye bir oyun bu dönemde indirime girmemiş ama indirimde yakaladığımda cips fiyatına almıştım, bunu aldığımda cipsler daha ucuzdu.

https://store.steampowered.com/curator/33047286 şu arkadaşın oyunlarından Hocus ve Puzzlement tavsiye ederim. Bunlar diğerlerinden de ucuz cipsi geçtim Bim'den çikolata alamazsınız bu fiyata. PC için basit kaçıyorlar o yüzden mobilde de oynayabilirsiniz.

Gravitas diye ücretsiz bir oyun var fazla uzun değil ama bence oldukça güzeldi.

Kapanışı geçenlerde oynadığım müthiş bir oyunla yapmak istedim üsttekilere göre biraz pahalı bu da cips fiyatı ama bu Pringles. Oyunumuzun adı Supraland ve oyun bir bulmaca oyunu olduğu kadar da keşif oyunu. Baya 9 metrekarelik devasa alanında gezip durabiliyorsunuz. Bulmacalar ile yeni yollar açıp buradan da mizahi anlatımı olan hikayeyi takip ediyorsunuz. Yer yer oyun sizi göreve giderken dur biraz da burada takıl diye farklı yerlere yönlendiriyor. Yan görev yapmayı sevmeyen biri olarak yan görevler ve yan etkinliklerle uğraşmaktan görevi erteledim, haritadaki keşifler o derece güzeldi. Bulmaca tasarımları da oldukça kaliteliydi öyle aşırı kolay türlerden değil bence. Oyunda bir de sürekli yenilenen ve gelişen bir aksiyon var. Aksiyon oyunları bile başladığı güçle başladığı silahla biterken bu oyun 3-4 ayrı silah ve bunları geliştirme imkanı sunuyor. Oyun başındaki haliniz ile oyun sonundaki haliniz arasında uçurum oluyor resmen. İnceleme için biraz geç kaldım ama demosunu indirip akşama kadar karar verin derim. AAA oyunlar birçok yönden beklentimi karşılayamıyorken, sadece 2 kişi(1 tanesi sadece 3D modelleme) tarafından yapılan bu oyuna hayran kaldım.

• Ne alsam bulamıyorsanız ve oyunları takip etmediyseniz, ay ay çok satanları inceleyebilirsiniz:

1. January
    2. February
    3. March
    4. April
    5. May
    6. June
    7. July
    8. August
    9. September
    10. October

Telefondan yapınca oldu DLC olunca biraz uğraştırdı sanırım yinede indirimli fiyatın yarısına aldım. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim
  • Shadow of var midle eart 13 TL aldım . Kaç gb bilen var mı Steam da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • timotyduncan T kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam keyifli oyunlar
  • Hatırladığım kadarıyla baya büyük olması lazım 100 GB filan
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.