Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12921. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: returnity , Darksun80 , ThomasAngelo89 , Arsonex Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir (2 Mobil) - 22 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
349.770
Cevap
2.719
Favori
21.320.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.
    Teşekkürler.
  • Steam çöktü mi? Giremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9ED59218A

Steam çöktü mi? Giremiyorum.
    Sorun yok bende.

• Playstoredan alışveriş yapacaklar bu kampanyayı unutmasınlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Far Cry 5'in Play Store fiyatı baya iyimişte alasım gelmedi. Şimdi 28 lira diye herkes alacak Kızılay dağıtmış gibi. Gereksiz indirim yapmayın kardeşim
  • Yukarıda ki kodu kullanınca 18tl yani far cry5 doğru mu? Alan var mı? Eğer alınıyorsa ben de hemen alıyım, 18tl ye far cry 5 sudan ucuz.

• 18 tl'ye Far Cry 5 bedava resmen. ben 28 tl ye aldım bu kampanyayı bilmiyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shad0w kullanıcısına yanıt
    Daha önce playstore dan hiç alışveriş yapmadım. Ekşide baya şikayet var. Siz sıkıntı yaşadınız mı alırken? Key mi veriyorlar nasıl bir sistem var? Uplay ile bağlantı nasıl sağlanıyor?

• kullaniciadi12 kullanıcısına yanıt
    Key vermiyor. Uplay kullanıcı adı şifrenizi giriyorsunuz direk kütüphaneye ekleniyor oyun. ben de ilk kez çekinerek alışveriş yaptım sıkıntı çıkmadı.

• shad0w kullanıcısına yanıt
    Edit:
    Tamamdır teşekkürler alıyorum şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullaniciadi12 -- 27 Temmuz 2020; 11:30:22 >
  • kullaniciadi12 kullanıcısına yanıt
    Ben Rdr2 almıştım. Bir sıkıntı olmamıştı. Güvenilir bir firma, zaten Türk Telekom kuruluşu.

• epicten 70 liraya metro exodus gold alınır mı?

serinin ilk oyununu bitirdim. ikinci oyunun ilk çeyreğini bitirdim. ikinci oyunu bitirip exodus a başlarım. game pass üyeliğim var ama 2 ay kadar süresi var ve oyunun türkçe yamasını kuramıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Ben Rdr2 almıştım. Bir sıkıntı olmamıştı. Güvenilir bir firma, zaten Türk Telekom kuruluşu.
    Rdr2 nasıl oyun hocam güzel mi? Tavsiye eder misiniz?
  • Exodus Gamepass'ten kalktı diye biliyorum. Seriyi sevdiyseniz alınabilir bence.
  • kalkmadan önce indirmiştim oyunu, dün kontrol ettiğimde game pass üzerinden oynayabiliyordum.

sorun şu, hikayenin büyük bir kısmını anlayarak oynayabilirim ama anlamadığım kelime ve cümlecikler de elbet olabiliyor. hikayesi çok derin değilse ingilizce oynamaya da yorabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s1LENT -- 27 Temmuz 2020; 16:22:59 >
  • Playstore kampanyasından yararlanamıyorum hattım uygun değilmiş.
  • Exodus oynamadığım için dili konusunda yorum yapamayacağım. Gold sürümü 70₺ bence iyi fiyat. Ukrayna üzerinden mi alıyorsunuz?
  • tosla iade ile epic mağazasından 71,6 liraya geliyor

• test
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.