Şimdi Ara

Resident Evil: ORC Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
26.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hey gidi Resident Evil... Seni bu hallerde görecek miydik!?

• vidyo hata veriyor
  • Vay Anasını Sayın Seyirciler =D
  • Güzel oyun fakat sunumlar kötü ve sen ölünce herkes ölüyor keşke takım arkadaşlarında senı kaldırabilse onu boşverdım keske can olmasa cod gibi bişey olsa
  • İncelemeyi bitirdiğine sevindim Talha abi kurtuldun sonunda :)
    Videoda bir sorun yok.
  • RE ile ilgili bir hayal kırıklığı daha...Ümidimi iyice kaybettim bu oyunla birlikte.
  • Tek kelimeyle; berbat. Oyun ölü gibi hiçbir şey anlaşılmıyor. Konu bütünlüğü falan sıfır.
  • Pc için ne zaman çıkıyor yahu
  • büyük beklentilerimin oldugu bir oyundu ama incelemeyi gördükten sonra hayal kırıklığına uğradım.
  • Bu oyunun sadece ismi resident evil.
  • counter strike oynarım daha iyi hiç değilse zevkli
    İzlerken bile uykum geldi
  • Ya bizm kendi yapımımız olan , gerçekten güzel ve çok iyi olmasada gurur verici Kabus 22 oyunu bile buna bin basar :) yapımcı resmen isme güvenipde ne yaparsam gider mantığı kullanmış :)
  • Çok kötü bir yapım olmuş beğenmedim.Daha iyi olabalirdi bölümler çok sıkıcı grafikler berbat bu nesil grafikler için çok yetersiz bir grafik motoru
  • Genel 3.5 Puan almış bence de haketmiş. Bu nedir böyle .
  • Resident evil in bu noktaya geldiğinide gördük ya,artık karşıma ne çıksa şaşırtmaz
  • yahu korku istiyor insanlar yaptıklarına bak bu oyun yapımcısı az satmak için elinden geleni yapıyor anlamak mümkün değil
  • resident evil 7 artık ya komedi oyunu olur yada yarış almayı düşünüyor idim ama olmamış
  • ilginççççç çok ilginççç
  • Talha Aynacı, bu nasıl bir incelemedir böyle, muhteşem demek az kalır sanırım. BSC her videonuz ile hep 1 adım ileriye gidiyorsunuz. 'Gül döktüm yollarına, geliver kollarıma', 'un çuvalı', 'toprak ölüyü kabul etmiyor', ' 'oyun bize 3.5 attırtmıyor ama bizden 3.5 puanı alıveriyor'. Olağanüstü. Hele bahsedilen noktalara uzun uzun video da yer verilmesi resmen bu puanı neden verdiğinizi kanıtlıyor. Eminimki heryerde okuduğu halde aklında soru işareti kalmış RE fanları bu video'yu görünce son kararlarını vermiştir. İşte incelemeninde gerçek amacı budur. O kadar inceleme okudum yine bir ihtimal ucuzlarsa alırım diyordum :) şimdi son kararı verdim, saygılar.
  • ne umutlarla beklemiştim oyunu para bile biriktirmiştim almak için ama değmez çok berbat bir oyun yapmışlar
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.