Şimdi Ara

Motorlu Araçlar Dünyası Bölümlerine Yönetici Alımı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
4
Favori
16.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umutsirvan

quote:

Orijinalden alıntı: E-HDI

haluk 23
    umıtsırvan
    cihanair

bu üç forumcu bence mutlaka seçilmeli .

koyu hondacı
    koyu toyotacı
    koyu vw ci
    otomobıl bılgısı sitelerden gördüklerini kopyala yapıştırdan öte olmayanlar

şahısların seçilmemesine özen gösterilmeli ki bunları herkes çok iyi biliyor.

Hocam yaptığınız sıralamaya göre;

Haluk hocam koyu hondacı ( eğilim olduğu gözüküyor )
    Cihan koyu vw ci o zaten allahın emri. İnkar etmiyor.
    Ben koyu toyatacı olarak gözüküyorum. Benim markalara mesafem çok koyu değildir. Tesadüf oldu bu sıralama değil mi ?

babasının arabasından başka arabaya binmemiş liselilerin laflarıyla hareket etmem benım gördüğüm bu

herkesin gönlün de bir aslan ( marka ) yatar buna kımse birşey diyemez .

körü körüne marka savunan hondacılar ( ankara havası ) belli haluk 23 hariç .

körü körüne toyota savunanlar bellı avensıs52 -shadow gibi ( 1.33 corolladan ve volvo dan sıyrılamadı )

körü körüne vw savunanlar da vardı takı kendı arabasın da dsg arızası yasayana kadar bunlar bellı yanı herkes bılıyor .

sizin (sırvan ) haluk 23 cihanair muharrem bu şahısların foruma kattıkları orta da zaman ayırıp yaptıkları testler de orta da

benim görüşüm budur .

• O zaman ben de basvurayim.
    Arabam yok.
    Ama arabadan anlarim :))
    7/24 forumdayim mobil,tablet farketmeden.

Basvurdum gitti o zaman. Birazlardan atarim mail.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Ben yönetici olursam;

Forumda Küfür vb hariç herşey serbest olacak.

Bütün benzinli araçlar 5-7 litre arası yakacak.

B sınıfı araçlar 25-35000 aralığında olacak.

V40 modeli 40.000 TL'den başlayacak.

Premium Golf 1.6 TDI 50000 TL olacak.

Honda Accord ve Mazda 6 70.000 TL olacak.

Benzin fiyatları 3.50 TL olacak.

5 ileri vitesli araç satılmayacak, hepsi 6 ileri olacak.

Honda'nın 3.1 litre tüketen 300NM torqlu, atmosferik 1.6 benzinli motoru hayata geçecek.

BMW 328i chipli ve 300PS olarak satılacak, tatlı bir eğim olan yolda 300km/s hıza ulaşacak.

Taner Göde foruma geri gelecek, ayrıntılı yazılarıyla renk katacak.

KISACASI, BENİ DESTEKLEYİN.

Golf fotosu yerine de abla fotosu koyacak mısın

• Adi gecen adaylar arasinda,

Bu tarz konularda favorim 19can84 'tur. Ama kendisi defalarca dusunmedigini soylemisti.

Sonrasinda fiilen tanigim **osk@r78** bu is icin oldukca karakterli ve beyefendi biridir. Bulusmalarda tanisip aksini dusunen yoktur sanirim. Bence aday olmali.

Funkmaster ve sapultra kriterleri karsilamasa da zeki adamlardir ve bu forumu duzene sokarlar, ikisi de aday olmamis orasi ayri.

Muharrem05 fazlaca iyi niyetli, facebook grubunda oldugu gibi burada da yipratirlar, kustururler. O yuzden muharrem kardesim uzak dur, dertsiz basini yakma.

Yas konusuna gelince 25 yas siniri olmali. Is hayatina atilmamis, sorumluluk almamis arkadaslar cok cabuk fevri hareketlere basliyorlar. Bu forumun 25 yas ustu kitlesi ne kadar anlayisli olursa olsun kendisinden 7 - 8 yas kucuk birinden 'ayar' yemeye tahammul etmez. Soyle bir degerlendirdigimizde gittigine uzulsugumuz 20 yasinda kimse yok ama 30 civari yaslarda olan bir cok kisi var.

Uzun zamandir forumu ustunkoru okudugum icin, yonetici secimi beni cok etkilemeyecek. Fikirlerim deger gormese de olur :) Herkes icin hayirli olsun simdiden.

• Secim olayı ne kadar sürede netleşecek acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

O zaman ben de basvurayim.
    Arabam yok.

En büyük yönetici bizim yönetici.

• Daha 1. şıktan yanlış yapıyorsunuz. Uyarı puanı ve ceza puanı alanlar önceki yöneticilerinizin taraflı davranmasından dolayı uyarı ve ceza puanı alanlar. Siz daha 1. şıkka bunu koyarsanız yine eski taraflı yöneticilerinizin yanında yer almış oluyorsunuz. Ben dikkat ettim 10 bin mesajı gecen bisuru insan istedigi gibi at koşturuyor burada. Ya yonetici tanıdıklarıyla ya da kendileri fake hesapla istedigi sekilde konulara müdahale edip kişileri çok rahat aşağılıyorlar ve hiçbir ceza almadan devam ediyorlar. Kendilerine hakaret edince de sucsuz adamlara uzaklaştırma veriyorlar. Forumun durumu bu halde ne yazıkki. Sizde çıkıp burda onları savunacak sekilde kurallar koyarsanız forum böyle gitmeye devam eder. Haksız mıyım?

Çunku ben burda çok sahit oldum bisuru adam kufurde etse 1 gun uzaklaştırma bile almazken karşısındaki adama 80 gun uzaklaştırma veriliyor. Bunu sadece ben soylemiyorum herkes sahit oldu burda bu tip olaylara. Zaten o kişilerin isimleri hep belli burda. Sürekli bir kayırma ve adaletsizlik söz konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truthisbitter08 -- 15 Mart 2013; 13:52:13 >

• Memleket icin en hayirli kimse o olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

quote:

Arabam yok.

Almazlar beni falan abi gazlama hic :))

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

quote:

Arabam yok.

Almazlar beni falan abi gazlama hic :))

Tarafsız, akıllı uslu, bilgili, yetenekli adamsın Evosan, niye olmasın?

Seçecekleri adamı bir görelim de sonra konuşuruz.

Düttürü Dünya birisini yönetici yapmasalar da kendi tekerlerine taş sokmasalar bari.

• Bir sıkıntı olmazsa, 20 sinde göreve başlıyorum.

• Açıkçası burada sevdiğim kimseye yöneticilik yapmasını da önermem, bal974 hocamızı yönetici olarak görmek isterim, ama şahsi olarak kesinlikle tavsiye etmem. Yöneticiler, ne kadar iyi niyetli de olsa saçma sapan ithamlara maruz kalacaklar. Bence bu kadar sinir harbine girmeye gerek yok. Göründüğü üzere yönetici olmak isteyen istekli umutşirvan arkadaşımız var. Kendisini pek tanımasam da, bir çok üyenin sevgisini kazanmış biri olarak, bu işi yapabilir diye düşünüyorum. Neyzen 61 hocamızın yönetici olmasından ziyade, şiir kitabı yazmasını isterim.

Yönetici olması için önerilen isimler arasında pek de vakit ayırabilecek insanlar yok açıkçası. Umarım bir nebze de olsa forum düzenlenebilir, ancak buna pek ihtimal vermiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: günerkanat

Aslında sempatik bir iş değil bu. Uygunsuz davrananları uyarıp banladıkça elektrikleri sürekli üzerine çekme, eninde sonundada tüm emeklere rağmen istenmeyen adam olma garantisi olan sevimsiz bir sorumluluk. Evvelden var olan; farklı konularda rahatça fikir beyan etme, taraf olma özgürlüğüde sorumluluk üstlenen için bitecek. Fakat bunu göze almış ve hakkıyla yapacak arkadaşlara ihtiyaç var. Anladığım kadarıyla bizim tercihlerimiz yada oylarımızla yönetici seçilmeyecek. En hassasiyet gördüğüm konu evvelce çok müsamaha gösterilen hakaret-küfür, sataşma konuları. Bunu önlemek adına yapılabilecek bir şey varsa elimden geleni yapmak isterim. Başvuruda bulundum.

Güner bey sen fanatiğin önde gidenisin, biri vag'a laf etse 3 ay uzaklaştırma verirsin, ben senin adaletine güvenmiyorum ve desteklemiyorum. Tabi ki karar yöneticilere ait ama seçilsen de gözüm üzerinde. Hayırlısı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Bir sıkıntı olmazsa, 20 sinde göreve başlıyorum.

Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emtue

Adi gecen adaylar arasinda,

Bu tarz konularda favorim 19can84 'tur. Ama kendisi defalarca dusunmedigini soylemisti.

Sonrasinda fiilen tanigim **osk@r78** bu is icin oldukca karakterli ve beyefendi biridir. Bulusmalarda tanisip aksini dusunen yoktur sanirim. Bence aday olmali.

Funkmaster ve sapultra kriterleri karsilamasa da zeki adamlardir ve bu forumu duzene sokarlar, ikisi de aday olmamis orasi ayri.

Muharrem05 fazlaca iyi niyetli, facebook grubunda oldugu gibi burada da yipratirlar, kustururler. O yuzden muharrem kardesim uzak dur, dertsiz basini yakma.

Yas konusuna gelince 25 yas siniri olmali. Is hayatina atilmamis, sorumluluk almamis arkadaslar cok cabuk fevri hareketlere basliyorlar. Bu forumun 25 yas ustu kitlesi ne kadar anlayisli olursa olsun kendisinden 7 - 8 yas kucuk birinden 'ayar' yemeye tahammul etmez. Soyle bir degerlendirdigimizde gittigine uzulsugumuz 20 yasinda kimse yok ama 30 civari yaslarda olan bir cok kisi var.

Uzun zamandir forumu ustunkoru okudugum icin, yonetici secimi beni cok etkilemeyecek. Fikirlerim deger gormese de olur :) Herkes icin hayirli olsun simdiden.

Aşkolsun lan hangi kriteri karşılamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Bir sıkıntı olmazsa, 20 sinde göreve başlıyorum.

forumu terk etme sebebi olur bu durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: playumb

Funkmaster
    Günerkanat
    Saim
    Karbon12
    Umutsirvan

Bence bu arkadaşlar uygun. Hatta hepsi olsun fazlasının ne zararı var?

sonuşlar ne zaman açıklanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: _eRay

quote:

Orijinalden alıntı: günerkanat

Aslında sempatik bir iş değil bu. Uygunsuz davrananları uyarıp banladıkça elektrikleri sürekli üzerine çekme, eninde sonundada tüm emeklere rağmen istenmeyen adam olma garantisi olan sevimsiz bir sorumluluk. Evvelden var olan; farklı konularda rahatça fikir beyan etme, taraf olma özgürlüğüde sorumluluk üstlenen için bitecek. Fakat bunu göze almış ve hakkıyla yapacak arkadaşlara ihtiyaç var. Anladığım kadarıyla bizim tercihlerimiz yada oylarımızla yönetici seçilmeyecek. En hassasiyet gördüğüm konu evvelce çok müsamaha gösterilen hakaret-küfür, sataşma konuları. Bunu önlemek adına yapılabilecek bir şey varsa elimden geleni yapmak isterim. Başvuruda bulundum.

Güner bey sen fanatiğin önde gidenisin, biri vag'a laf etse 3 ay uzaklaştırma verirsin, ben senin adaletine güvenmiyorum ve desteklemiyorum. Tabi ki karar yöneticilere ait ama seçilsen de gözüm üzerinde. Hayırlısı olsun.

Ne başkalarını ne kendi kendimizi kandırmayayalım; bir çoğumuz belli otomobilleri beğeniyor ve bunu sıkça dile getiriyoruz. Sizin avatarınızın yanında renault logosu var benim imzamda skoda var. Ben fanatiksem sizde öylesiniz, lütfen birbirimize karşı dürüst olalım.

Daha öncede açık açık belirttim; otomobil genel ve motorlu taşıtlar konu dışında başkalarına hakaret etmedikçe, sataşmadıkça "marka fanı" olmanın engeli ve zararı yok. Bir kere otomobil fanları olmassa otomobil bölümüde olmaz. Zaten burası otomobil fanlarının birarada olduğu bir forum. Araç alacak adam marka-model forumlarından kullanıcılar ile konuşuyor, pm ile bilgi alıp veriyor. Çok objektif bilgi ihtiyacı varsa bir zahmet gidip bir test sürüşü yapar.

Kendi aramızda atışabilir, takılır eğleniriz. Tartışabilir, neticede barışırız. Ayrıca bir honda civic kullanıcısıyım. Ve honda fanı olarak değerlendirebileceğimiz değerli Anıl'ı da çok severim. Her şey zıddı ile güzel. Fakat şunu altını çizerek belirteyim; başka otomobil beğeniyor diye bir insanın başına bir olumsuzluk gelmesine ne razı olurum ne de izin veririm. Yöneticilik konusunda çok bir iddiam yok, fakat bahsettiğiniz türde çiğ bir insan olmadığımı bilmenizi isterim. Yönetim uygun görürse yardımcı olmaya çalışırım, bana bir artı katmaz aksine ilave bir angaryam olur.

Yok kabul etmezlerse otomobil genelin geniş bozkırlarında fanatikliğe kaldığım yerden devam ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In absentia -- 15 Mart 2013; 14:50:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

Roman İbrahimoviç de yöneticilik için iyi bir seçenek.

Kabul komikti

Ondan iyisi Şam'da kayısı.
  • 9 yıldır forumdayım, birşeyler katalım

bal974, umutsirvan aklıma gelen ilk üyeler...

akifsarı ve avensis isimleri geçmiş, fazlaca komik, biri ağır VAG düşmanı, adamın ettiği küfür ve hakaretlerin haddi hesabı yok, böyle bir profilden bırak yönetici, daire müdürü bile olmaz..

Avensis42 Toyota konularında fazlaca parlıyor, ayrıca koyu bir iktidar hayranı, siyasi görüşleri bu kadar belli, benim nezdimde "gerici" bir insanın yöneticiliğine sırf ben değil pek çok insanın itiraz edeceğini düşünüyorum.

Zaten mühim olan, " HERKESİN SEVECEĞİ " değil, " EN AZ ITIRAZI ALAN" insanı blmak olmalı

Kendisi bana sebepsiz yere takık olsa da Can1984 ün de objektif bir üye olduğunu düşünüyorum...

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.