Şimdi Ara

Motorlu Araçlar Dünyası Bölümlerine Yönetici Alımı (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
4
Favori
16.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eczman2000

quote:

Orijinalden alıntı: m.C.k.

quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

Şair-i Maderzat'i tanımayan da varmış..

9 yıldır forumda aktifim, arada 2-3 yıl dışında 13-14 bin civarında mesajım olmuştur, ben de ilk defa burada gördüm kendisini.

beni de yaz listeye.

Ben de 9 yıldır aktifim, ilk defa nick'ini (nam-ı diğer Rumuz'u da diyebiliriz) bu başlıkta gördüm. Profilinin kapalı olması ayrıntısı ise gerçekten hoşuma gitmedi açıkçasını söylemek gerekirse...

Ayrıca, yöneticilik için ismi geçen adaylar hakkında bu kadar çok şey yazılıp çizerken, Şair arkadaşımızın olumsuz tepki almamasının sebebi "nispeten" daha bilinmedik bir üye olmasından ötürü diye düşünüyorum...

Kendisi umarım söylediklerimi yanlış anlamaz, ancak bu iş için ismini koyduysa, forumda ben ve benim gibi pek çok köklü üyenin kendisinden bihaber olması biraz manidar değil midir? Mesela benim üyelik için en çok desteklediğim üyelerden birisi Can1984'tür, mesaj geçmişlerimize bakarsanız son zamanlarda sürekli argüman halinde olduğumuzu görebilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janjan -- 16 Mart 2013; 19:46:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

Ben de 9 yıldır aktifim, ilk defa nick'ini (nam-ı diğer Rumuz'u da diyebiliriz) bu başlıkta gördüm. Profilinin kapalı olması ayrıntısı ise gerçekten hoşuma gitmedi açıkçasını söylemek gerekirse...

Ayrıca, yöneticilik için ismi geçen adaylar hakkında bu kadar çok şey yazılıp çizerken, Şair arkadaşımızın olumsuz tepki almamasının sebebi "nispeten" daha bilinmedik bir üye olmasından ötürü diye düşünüyorum...

Kendisi umarım söylediklerimi yanlış anlamaz, ancak bu iş için ismini koyduysa, forumda ben ve benim gibi pek çok köklü üyenin kendisinden bihaber olması biraz manidar değil midir? Mesela benim üyelik için en çok desteklediğim üyelerden birisi Can1984'tür, mesaj geçmişlerimize bakarsanız son zamanlarda sürekli argüman halinde olduğumuzu görebilirsiniz...

Şimdi illa o bölümü tanımak için mesaj yazmak mı lazım ?

• O degılde buradan uyeler secebılecegı ortamı yakalayamadık bence yonetıcı sececegımıze forumda yazacak adam kalmadı nerdeyse
  • Bu şair.. adlı arkadaşımız daha önce başka bir kullanıcı adına mı sahipti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Şimdi gördüm. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Şimdi gördüm. Teşekkür ederim.

rica ederim.
  • benim adaylarım;

1.taşkafa

2.umutsirvan

3.muharrem_05

4.haluk23

5.jack daniels
  • quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

quote:

Gerekirse evet.

Cihanair, hiçbir konuya mesaj yazmasaydı, ideal bir yönetici adayı olurdu değil mi ?

Ya da akifsarı.

Ya da Avensis42 vs.

Anladığım kadarıyla, kişisel buluşmalardan tanıştığınız için gereksiz yere sert tepki veriyorsun değerli arkadaşım, bu bile objektifliğe bir gölge düşürmez midir?

Kaldı ki, ben bu arkadaş yönetici olamaz/olmamalı gibi bir cümle kullanmadım, eski mesajlarımı tekrar okudum, bir yazım hatası gerçekleştirmediğimi düşünüyorum.

Eğer ki, Sayın Şair arkadaşımıza bir cevap hakkı doğduğunu düşünüyorsan da, bırakalım kendisi, bu meydanda cevap versin.

Division Bell ne demiş yukarıda; "Bebek Starbucks" değil burası, Yönetici adayı olmak istiyorsa arkadaşımız, kendisi de, sevenleri de eleştiriye açık olmalıdırlar. Siz tanıştınız, iyi anlaştınız diye biz de aynı şeyi düşünecek değiliz, aksine, fikir ayrılıkları olmadan demokrasi işlemez.

Sevgi&Saygılarımla.

Ayrıca koskoca Türkiye'nin Istanbul'dan ibaret olmadığını da hatırlatırım, dolayısıyla bu arkadaşımız kendini forumda tanıtabilmek için yeterli çaba göstermiş midir? Kendisini bizzat tanıyanlara göre "evet", forumdan bilenlere göre "genelde hayır".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janjan -- 16 Mart 2013; 20:27:03 >

• hayır bu kadar 7 sayfa olmus konu 1 tane dh yonetıcı gelıpde bılgı vermemıs ılgınc mılletı bırbırıne dusuruyor burası suan baskada bır ıse yaramıyor
  • Faruk Bıyıklıyı yönetici yapalım kapayalım bu işi.
  • Yönetici seçimlerinde bile tartışma çıkıyor. Aslında kimsenin meslek aramasına gerek yok. Güzel ülkemin insanları doğuştan siyasetçi olarak doğuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yöneticiyi Alfacı/Lanciacı birinden seçelim. Alfacılar kültürlü,entellektüel kişiler olarak forum üyelerine örnek teşkil ederler hem de bizlerde "Alfa Romeo ve diğerleri " düşüncesi olduğu için Vagcılar caponcular ve renoculara ayrım yapmadan cezayı keserler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

quote:

Gerekirse evet.

Cihanair, hiçbir konuya mesaj yazmasaydı, ideal bir yönetici adayı olurdu değil mi ?

Ya da akifsarı.

Ya da Avensis42 vs.

Anladığım kadarıyla, kişisel buluşmalardan tanıştığınız için gereksiz yere sert tepki veriyorsun değerli arkadaşım, bu bile objektifliğe bir gölge düşürmez midir?

Kaldı ki, ben bu arkadaş yönetici olamaz/olmamalı gibi bir cümle kullanmadım, eski mesajlarımı tekrar okudum, bir yazım hatası gerçekleştirmediğimi düşünüyorum.

Eğer ki, Sayın Şair arkadaşımıza bir cevap hakkı doğduğunu düşünüyorsan da, bırakalım kendisi, bu meydanda cevap versin.

Division Bell ne demiş yukarıda; "Bebek Starbucks" değil burası, Yönetici adayı olmak istiyorsa arkadaşımız, kendisi de, sevenleri de eleştiriye açık olmalıdırlar. Siz tanıştınız, iyi anlaştınız diye biz de aynı şeyi düşünecek değiliz, aksine, fikir ayrılıkları olmadan demokrasi işlemez.

Sevgi&Saygılarımla.

Ayrıca koskoca Türkiye'nin Istanbul'dan ibaret olmadığını da hatırlatırım, dolayısıyla bu arkadaşımız kendini forumda tanıtabilmek için yeterli çaba göstermiş midir? Kendisini bizzat tanıyanlara göre "evet", forumdan bilenlere göre "genelde hayır".

Siz genelde başkalarının mesajını alıntı yapıp cevaplıyorsunuz.

Alıntı yapılan arkadaşlar ise sizin cevaplarınız karşısında susmayı tercih ediyorlar...

Mesajlarınızı okuyorum ve takip ediyorum. Son derece mantıklı ama alıntı yaptığınız insanları üzüyor.

Bence zorunlu olmadıkça alıntı yapmadan mesajlarınız daha güzel olacak.

Tıpkı Taner Göde gibi.

• Benim cevaplarım karşında neden susmayı tercih etsinler ki Aydoğan Bey bu kısmı anlayamadım ?

Ama tavsiyelerinize uymaya özen göstereceğim.
  • Millet kavgaya tutuşmuş ama biz @neyzen61 hocamla projemizin alt yapısını oluşturmaya başlıyoruz. Ben bugün ismini şimdilik vermeyeceğim bir markanın bayisine bişeyler citlattim bakalım. Biz seçiliriz seçilmeyiz ama bir renk katacağız su foruma. Hayırlısı bakalım.

• quote:

Gerekirse evet.

Ya da akifsarı.

Ya da Avensis42 vs.

Sevgi&Saygılarımla.

Hayır sinirlenmedim sert tepki verdiğimde yok, sadece kendimce mantıksız buldum. TV bölümünde yazmıyorum fakat bir çok yazarı takip ettiğim için biliyorum.

Ve ben anlaştım diye herkes anlaşak diye bir kaide de yok ama üyeyi tanımayan ve onun aday olmasını istemeyenlerde bir aşağılama söz konusu ve destekleyenleride içeriyor bu ondan tepki vermiş olabilirim.

Şair arkaadaşımızın burada yazmaması bence erdem sahibi oldugunun göstergesi. ona karşı yazılan onca hakaretten sonra

iyi günler..

• quote:

Orijinalden alıntı: umutsirvan

Millet kavgaya tutuşmuş ama biz @neyzen61 hocamla projemizin alt yapısını oluşturmaya başlıyoruz. Ben bugün ismini şimdilik vermeyeceğim bir markanın bayisine bişeyler citlattim bakalım. Biz seçiliriz seçilmeyiz ama bir renk katacağız su foruma. Hayırlısı bakalım.

hadi hayırlısı diyelim.
  • Bu forumun adını kullanarak facebook gurubu kuruluyor. Forumun kurumsallaşmış ismine güvenen insanlar o guruba üye oluyor. Buranın popülerliğinden istifade edilerek oluşturulan o kalabalıkla ; buraya dönüp inci sözlük hesabı anket çökertiliyor (!) arkadaşlara hakaretler ediliyor. Yönetim bunları seri şekilde banlar, facebook guruplarına isim haklarını ihlal ettirmez ise otomobil geneli modsuz bile idare eder. Yaramazlık yapanlar ayan beyan ortada

• maaş ne kadar yemek akbil dahil mi
  • Allah'tan Face kullanmıyorum. Zaten karşıyım o ayrı.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.