Şimdi Ara

LOL Soru-Cevap Kosesi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.102
Cevap
34
Favori
81.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kayle'ye Hurricane çıkarsak E skillini açınca pasifi devreye girer mi ?
  • ss,smurf,elo,op,xx nedir ? türkçenizmi yok !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhenoMachinal -- 25 Ocak 2013; 21:31:05 >
  • @0RK muhtemelen girer. Fakat diğer vurdukların splash damage vurmaz. Yani etrafa saçılarak hasar vermez.

@FenoMachine ss miss in kısa hali. Yani kayıp demek. Eğer laneinde bi adam yerinde yoksa ss yazarak arkadaşlarını uyarırsın. Smurf, oyunu bilen birinin başka hesap açıp onunla oynamasıdır. Genelde sıkıntıdan olur. Mesela 1800 elo sahibi bi adam smurf açarak eski günleri anar ve karşısındakileri biraz ezer

op= over powered demektir. Yani aşırı güçlü. Eğer bi hero diğerlerine göre aşırı güçlüysü kullanılır. Örneğin rengar ilk çıktığında opdı. Gerçi riot her ilk çıkarttığı heroyu biraz öyle yapmayı seviyor galiba. Yada ayarlayamıyor.

xx nedir bende bilmiyorum. Adamlar ölünce filan kullanıyor olmasın smiley yerine? X_x

• quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

@0RK muhtemelen girer. Fakat diğer vurdukların splash damage vurmaz. Yani etrafa saçılarak hasar vermez.

Denedim şimdi, oluyormuş. Boltlar splash vuruyor mu anlayamadım açıkçası, göz kararı ile farketmek biraz zor.

Şimdi de Lich Bane + Hurricane Annie deniycem

Edit: Lich Bane'in verdiği on-hit effect'i, Hurricane boltları vurmuyor. Bunu bug olarak nitelendirebilir miyiz yoksa Lich Bane'e özel olarak engel mi koymuşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0RK -- 25 Ocak 2013; 22:57:08 >
  • Pbe de fazladan hesabi olan varsa vere bilir mi pm atin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

@FenoMachine ss miss in kısa hali. Yani kayıp demek. Eğer laneinde bi adam yerinde yoksa ss yazarak arkadaşlarını uyarırsın. Smurf, oyunu bilen birinin başka hesap açıp onunla oynamasıdır. Genelde sıkıntıdan olur. Mesela 1800 elo sahibi bi adam smurf açarak eski günleri anar ve karşısındakileri biraz ezer

Teşekkürler hocam gayet bilgilendirici bir soru veya tavsiye isteyeceğim 15lvl e kadar master yi kastım ve şuan acayip sıktı ayrıca diğer herolardan çok düşük olduğunu gördüm çünkü sağlam birileri çıkınca karşıma jax garen trydername vs. hiçbirine dayanmıyor tavsiye edebiliceğiniz kolay alışıp sevebiliceğim bir hero tavsiye edebilirmisiniz IP si farketmez kastım baya.

• @0RK bugdan ziyade muhtemelen unique pasif özelliğindendir.

@FenoMachine riven veya teemo olabilir. Topta oynuyorsan.
  • imleç nasıl mavi yapılıyor? Genelde stream lerde yeşil yerine mavi oluyor daha iyi gibi duruyor nasıl yapabilirim öyle?

EKLEME:CC ne oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaRCo26 -- 26 Ocak 2013; 21:59:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesuresesli

imleç nasıl mavi yapılıyor? Genelde stream lerde yeşil yerine mavi oluyor daha iyi gibi duruyor nasıl yapabilirim öyle?

streamlerde öyle gözüküyor olabilir. Boştayken mavi oluyor galiba. Bilmiyorum nasıl yaparsın. CC crowd control demektir. Yani kalabalık kontrolü, stun silence, slow, fear tarzı skiller için kullanılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenoMachine

quote:

Teşekkürler hocam gayet bilgilendirici bir soru veya tavsiye isteyeceğim 15lvl e kadar master yi kastım ve şuan acayip sıktı ayrıca diğer herolardan çok düşük olduğunu gördüm çünkü sağlam birileri çıkınca karşıma jax garen trydername vs. hiçbirine dayanmıyor tavsiye edebiliceğiniz kolay alışıp sevebiliceğim bir hero tavsiye edebilirmisiniz IP si farketmez kastım baya.

Garen, Kayle, Nunu ve Ryze al. 450 ip olduğu için hepsini hemen alırsın. Hepside kullanışlıdır ve kolay alışırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: cesuresesli

imleç nasıl mavi yapılıyor? Genelde stream lerde yeşil yerine mavi oluyor daha iyi gibi duruyor nasıl yapabilirim öyle?

Oyunu options'tan blind mode alacaksın, daha güzel oluyor renkler, turnuvalarda öyle kullanılır.
  • Main champ dediğiniz olay nasıl yapılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkedios

Main champ dediğiniz olay nasıl yapılıyor?

Yapılma gibi bir şeyi yok. En çok oynamayı sevdiğin, en çok oynadığın mainin oluyor. Mainim yok da diyebilirsin. Brand mi mesela şuan senin?
  • 2 sorum var. Teki yüzünden penta kaçırdım bugün.
    1 - stat ekranı (karakterin üstüne tıklayınca gelen ekran) klavyeden hangi tuşla kontrol ediliyor? Kapatmak istiyorum..
    2 - alt basıp leblanc morde annie vs. pet ve klonları yürütemiyorum. Tuşlar değişmiş galiba. Ne isimle kayıtlı tuş atamalarında dediğim şey?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Enigma -- 28 Ocak 2013; 12:55:27 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arkedios

Main champ dediğiniz olay nasıl yapılıyor?

Yapılma gibi bir şeyi yok. En çok oynamayı sevdiğin, en çok oynadığın mainin oluyor. Mainim yok da diyebilirsin. Brand mi mesela şuan senin?

Brand'di ama Fiora almak için iade ettim onu. Şimdi mainim Akali. :) Brand'ı tekrar geri alacağım yeterli ıp edindiğimde.. Cevap için teşekkür ederim.

• Khazix aldim v hic bgenmedimbgeri satabiliyormuyum ? Nasil?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronan.

Khazix aldim v hic bgenmedimbgeri satabiliyormuyum ? Nasil?

store kısmında purchase historyde redeem edeilirsin ama 3 redeem hakkın var iyi kullan.
  • LOL u flas a atmak ıstoyorum ama atamadım dısk yazmaya karsı korumalı fln dıyo rads dosyası ıcın ne yapmalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Enigma

2 sorum var. Teki yüzünden penta kaçırdım bugün.
    1 - stat ekranı (karakterin üstüne tıklayınca gelen ekran) klavyeden hangi tuşla kontrol ediliyor? Kapatmak istiyorum..
    2 - alt basıp leblanc morde annie vs. pet ve klonları yürütemiyorum. Tuşlar değişmiş galiba. Ne isimle kayıtlı tuş atamalarında dediğim şey?

Burdan değiştirebilirsin ve galiba le blanc ın oynatılmıo galiba (MB2 Mouse de sağ tuş)

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePr0

quote:

Orijinalden alıntı: Silent Enigma

2 sorum var. Teki yüzünden penta kaçırdım bugün.

Burdan değiştirebilirsin ve galiba le blanc ın oynatılmıo galiba (MB2 Mouse de sağ tuş)

lbninkide oynatılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.