Şimdi Ara

2012'nin En İyi 5 PC Oyunu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
6
Favori
83.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox hariç, oldukça tatmin edici bir oylama gördüm bu sene kullanıcılardan... PC için belki borderlands 2'de eklenebilirdi...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Beyler şu dishonored'in olduğu bölümde çalan müziğin adı ne bilen var mı?
  • Far Cry 3 le Hitman Absolution yer değişebilirdi ikisinide bitirdim ama Hitman biraz daha ağır basıyor gönlümde.
    PS fanboyları PC'ye yine laf atmışlar artık vaz geçin burda herkes maaşının yarısına sahip olabilir o makinelere özel insanlar değilsiniz.
  • pc listesinde diablo ilk 5'e bile giremediyse kimse kusura bakmasın hiç ciddiye alınacak bi oyunsever kitlesi değiliz.

• quote:

Orijinalden alıntı: BitirimAbi

pc listesinde diablo ilk 5'e bile giremediyse kimse kusura bakmasın hiç ciddiye alınacak bi oyunsever kitlesi değiliz.

Diablo ve ilk 5... Torchlight 2 falan desen anlarımda Diablo nedir ya...
  • gene bu sene ki listeler oturaklı olmuş
    geçen sene neydi öyle
  • Black Ops 2'nin ilk 5'te olmamasına sevindim. Videoyu izlerken korktum açıkçası geriye saydıkça. Assassin's Creed III beklenti olarak elbet yılın oyunlarındandı ama iyi değildi bana göre. Artık zorlama devam ediyor seri. Ve günümüze yaklaştıkça gizemini ve havasını kaybediyor.

Far Cry 3 ise; bu listenin başında olmayı, sonuna kadar hak ediyor.
  • Listede Mass Effect 3 olmalıydı bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ixion -- 31 Aralık 2012; 14:34:37 >
  • @R.Rondo9

seni kim parayla tuttu yaw :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BitirimAbi -- 31 Aralık 2012; 14:37:33 >
  • Farcry 3 sonunda hak ettiği yeri buldu...

• @BitirimAbi

Blizzard olmadığı kesin... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 31 Aralık 2012; 14:44:11 >
  • ac3 ü oynayabilen varmıki pc de bostonda kasmaktan ölmüştü çoğu pc
  • quote:

Orijinalden alıntı: generalangelos

medal of honor wargighter le call of duty blackops un listede olmaması ne acaip dimi?

Bunu.. Bunu alın burdan...

• verdiğim oyların hepsi gelmiş top 5 te gerçekten her biri muhteşem oyun benim favorim yılın oyununda dishonered ve far cry 3 bence şahaser

• Aynn Spor Oyunları Daha İyi Bence
  • Spor oyunu yok listede ilginç.
  • Bu sene PC için oldukça güzel oyunlar vardı, çekişme olması gayet normal. Bu listeye Dark Souls, Diablo 2, Borderlands 2, The Walking Dead, Torchlight 2, Alan Wake, Guild Wars 2, XCOM: Enemy Unknown, FIFA13, NBA 2K13 da girebilirdi. Hepsi de kendi alanında güzel oyunlar - ki aralarında tartışmaya açık tek oyun Diablo 2; onda da beklenti tavan yaptığı için kişisel görüşlerin uç noktalarda olması gayet normal. Hatta pek sevmesem de CoD: Black Ops 2 ve hatta Mass Effect 3 bile girebilirdi (her ne kadar ben ilk oyundan sonraki çıkan oyunları beğenmesem de sevenleri var).

2012 daha çok multiplatform oyunların senesi oldu. Hem PC'de hem de konsollarda bu yıl çıkmış en iyi oyunların büyük çoğunluğu her platformda olan oyunlar. Bu da daha az kavga-gürültüye sebep oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 31 Aralık 2012; 15:42:30 >

• Max payne 3 4. sırada? You gotta be kidding me man?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrockLyn

ac3 ü oynayabilen varmıki pc de bostonda kasmaktan ölmüştü çoğu pc

Bazı oyunlarda genelde ilk çıktığında kasma sorunu yaşanıyor.Arkasına 1-2 patch ile düzeltiyorlar. Ac3 de oynı olay oldu. Gelen patch ile düzeldi. Cok rahat bir şekilde oynadım. Ayrıca bana kalırsa diğer serilerine göre daha fazla zevk aldım ben. Karakteri,hikayeyi çok sevdim. Ayrıca yay kullanabilmemizde cabası. Fakat tek sorun çok fazla suikast yoktu. Daha doğrusu suikast bıcağımız ile fazla iş yapmadık. Diğer serilerinde hep adam öldürmek için bıcağımızı kullanırken burda pistol,bow ve balta mızla öldürdük. O bakımdan yavan geldi. Birde sanki hızlı bitti

Edit: Forever game 20 yaşımdayım şuana kadar böyle bir flood görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 31 Aralık 2012; 16:02:32 >

• Mass effect nasi olmaz ya sacmalik
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.