Şimdi Ara

2012'nin En İyi 5 PC Oyunu (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
6
Favori
83.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mass Effect 3'ün olmaması komik ama pek umurumda da değil tarihin en iyi 3. oyunu sonuçta buna ihtiyacı yok. ;)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ilk 3 sıra çok dengeliydi, hak edenler yerli yerinde

• Evet hak eden hak ettiği yerde. Sadece ac3 yerine başka bi oyun olabilirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Far CRY 3 ve Hitman Yer değişmeliydi... Far cRy 3 te
    - Oyunun senaryosu zorlama
    - saçma salak videolar yok rüyasındaymış gibi öldürmeler.
    - yönlendirdiğimi karakter New Yorklu bir concon ne bir Prince Of Persia ne bir max payne.
    - OYUNUN HAYVANLARI BİLE İNSANLARINDAN DAHA SOSYAL HİÇ OLMAZSA AVLANIYORLAR.

• yerinde olmus sıralamalar Far cry hak etti hakkını yemiyelim bu sene hitman hak ettiği yeri aldı ya artık ölsemde gam yemem

• VEE EN DOĞRU SEÇİM FAR CRY 3 1. SIRADA
  • BLACK OPS 2 NERDDEEEEEEEEEE!!!! BİR GRAFİK İÇİN YAPILANLAR ÇOK YAZIK NEYSE Kİ DÜNYA BİZ TÜKLER GİBİ DÜŞÜNMÜYOR YAZIK CİDDEN YAZIK!!!

• keske ilk 10 olsaydı bari diablo 3 gibi bir oyun yok ya yapımı 8 sene suren bir oyun yok sinematiclerin hatrına insan gene koyardı be :)

• quote:

Orijinalden alıntı: pisikopatlar_1005@hotmail

BLACK OPS 2 NERDDEEEEEEEEEE!!!! BİR GRAFİK İÇİN YAPILANLAR ÇOK YAZIK NEYSE Kİ DÜNYA BİZ TÜKLER GİBİ DÜŞÜNMÜYOR YAZIK CİDDEN YAZIK!!!

http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-black-ops-ii

Oyun değil ilk 5'e, ilk 10'a bile giremiyor "dünya genelinde".

• quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

aga şu maus klavyeyle oyun oynamak resmen bir işkence ya

Tuşlarına basacaksın. Kablolarıyla kendini kamçılatmıcan.
  • ac 3 1 ciliği hak ediyor dünya genelinde en iyi senaryo oyunu seçildi sizin yapacaginiz oylamaya ben ac 3 kotuleyenlere soyluyorum açin inglizce ogrenin az main mission yapa yapa oyuna kısa diyonuz açin yan gorevleri yapın en az oyunu bitirmek 1 haftanizi alir main mission dısında gorevler var gemi savaslari daha ne istiyonuz gerçekçi doğa senaryo hikaye arti hijkaye sapmadi ac 3 desmond oldu desmond yok ondan boyle oldu siz oyun değil duvarla oynuyonuz gerçekten yazik oyle anlarsiniz yazik far cry 3 orayi hak etmıyor grafik çöpü orda açıkçasi liste berbat olmuş orda bir sürü bağimsiz oyun hepsini indircek dolu var

lego the lord of rings yok gerçekten batik liste herkes düzgün vermıyorki oyunu hayrani oldugu oyuna veriyor far cry 3 kadar saçma oyun gormedim adada geçiyor fps türüne gore gidiyonuz ac 3 karsilastriyonuz sizin kafanizmi guzel bir efsane oyuncu olarak sinirim bozuldu gerçekten yazik bana gore liste

en iyi aksiyon max payne 3

en iyi macera walking dead

en iyi strateji xcom

en iyi aksiyon macera ac3

en iyi grafik far cry 3

en iyi senaryo ac 3

en iyi karakter walking dead

en iyi ses halo 4

yılın en iyi oyunu her yonuyle ac 3

en iyi fizik hitman absulation

en iyi eğlenceli oyun her yönden journey

en iyi savaş oyunu black ops 2

liste boyle olmaliydi bağimsiz yapın oylamayi tarafli değil saysam bitmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcuk6688 -- 2 Ocak 2013; 17:09:38 >

• En iyi senaryo Tomb Raider'in. AC 3 birinci olmalıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: selcuk6688

ac 3 1 ciliği hak ediyor dünya genelinde en iyi senaryo oyunu seçildi sizin yapacaginiz oylamaya ben ac 3 kotuleyenlere soyluyorum açin inglizce ogrenin az main mission yapa yapa oyuna kısa diyonuz açin yan gorevleri yapın en az oyunu bitirmek 1 haftanizi alir main mission dısında gorevler var gemi savaslari daha ne istiyonuz gerçekçi doğa senaryo hikaye arti hijkaye sapmadi ac 3 desmond oldu desmond yok ondan boyle oldu siz oyun değil duvarla oynuyonuz gerçekten yazik oyle anlarsiniz yazik far cry 3 orayi hak etmıyor grafik çöpü orda açıkçasi liste berbat olmuş orda bir sürü bağimsiz oyun hepsini indircek dolu var

lego the lord of rings yok gerçekten batik liste herkes düzgün vermıyorki oyunu hayrani oldugu oyuna veriyor far cry 3 kadar saçma oyun gormedim adada geçiyor fps türüne gore gidiyonuz ac 3 karsilastriyonuz sizin kafanizmi guzel bir efsane oyuncu olarak sinirim bozuldu gerçekten yazik bana gore liste

en iyi fps max payne 3

en iyi rts walking dead

en iyi strateji xcom

en iyi rpg ac3 liste

en iyi grafik far cry 3

en iyi senaryo ac 3

en iyi ses halo 4

Sayın efsane oyuncu;

- Max Payne 3 ne zamandan beri FPS oldu?

- The Walking Dead ne zamandan beri RTS oldu?

- PC listesine Halo 4 ve Journey ne zamandır giriyor?

- Derdinizi anlatırken arada derin nefes almayı, sakinleşmeyi, birkaç piksellik noktalama işaretlerini kullanmayı düşünür müsünüz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 2 Ocak 2013; 3:08:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

quote:

Orijinalden alıntı: selcuk6688

ac 3 1 ciliği hak ediyor dünya genelinde en iyi senaryo oyunu seçildi sizin yapacaginiz oylamaya ben ac 3 kotuleyenlere soyluyorum açin inglizce ogrenin az main mission yapa yapa oyuna kısa diyonuz açin yan gorevleri yapın en az oyunu bitirmek 1 haftanizi alir main mission dısında gorevler var gemi savaslari daha ne istiyonuz gerçekçi doğa senaryo hikaye arti hijkaye sapmadi ac 3 desmond oldu desmond yok ondan boyle oldu siz oyun değil duvarla oynuyonuz gerçekten yazik oyle anlarsiniz yazik far cry 3 orayi hak etmıyor grafik çöpü orda açıkçasi liste berbat olmuş orda bir sürü bağimsiz oyun hepsini indircek dolu var

en iyi fps max payne 3

en iyi rts walking dead

en iyi strateji xcom

en iyi rpg ac3 liste

en iyi grafik far cry 3

en iyi senaryo ac 3

en iyi ses halo 4

Sayın efsane oyuncu;

- Max Payne 3 ne zamandan beri FPS oldu?

- The Walking Dead ne zamandan beri RTS oldu?

- PC listesine Halo 4 ve Journey ne zamandır giriyor?

- Derdinizi anlatırken arada derin nefes almayı, sakinleşmeyi, birkaç piksellik noktalama işaretlerini kullanmayı düşünür müsünüz?

Ac3 ü de rpg yapmış

• Fifa 13 neden listede yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wiedźmin

Ac3 ü de rpg yapmış

Artık RPG öğesi olmayan oyun kalmadı. O kadar safkan RPG varken AC3'e RPG demek zaten ayrı bir olay.
  • Ne Bekliyosunuz ki Kullanıcı Oylamasıyla anca böyle olur.Daha Önce dediğim gibi Site Tarafsız bir şekilde Kendi Belirlese daha iyi olur. Herkez kendi Tuttuğu Oyuna Oy Verirse Gerçekten Hakeden Oyunlar geride Kalıyo. BSC bence değiştirmeli bu sistemi.

• Spor oyunların listede olmaması şaşırtıcı.Listede olmayan çok daha iyi oyunlar mevcut.

• Bence Darksiders II,BATTLEFIELD 3,NEED FOR SPEED MOST WANTED,WWE 13 VE GEAR OF WAR 3 :D

• far cry 3 hakettiği yerde

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.