Şimdi Ara

b (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ogzgunner23

quote:

Orijinalden alıntı: Hayalbaz93

panpa ben hacet-uluslarası iliskiler yazacaktım cok karamsar seyler duydum ıs bulamıyorlar+torpil gerek+bulsa bile maaslar az die.sonra vazgectim bende.

Dostum tüm bölümlere benzer şeyler diyorlar yazıyorlar. Kendin için en iyisini düşünüp yapmalısın bence. Yabancı dile yatkınlığıma güveniyorum. Bundan önce Sosyoloji okuyordum, ona da bulamazsın falan diyorlardı. Nereye gidersem gideyim hep bir kesim olumsuz bakacaktır;çünkü her meslek grubunda zorluklar var.

'' Fikir katillerinin tuzağına düşmeyin. Onlar hemen her şeyin imkansız olduğunu düşünürler. ''
    J.Fox.

Harika bir yorum. Her görüşüne katılıyorum dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bigstake

quote:

Orijinalden alıntı: ogzgunner23

quote:

Orijinalden alıntı: Hayalbaz93

panpa ben hacet-uluslarası iliskiler yazacaktım cok karamsar seyler duydum ıs bulamıyorlar+torpil gerek+bulsa bile maaslar az die.sonra vazgectim bende.

Dostum tüm bölümlere benzer şeyler diyorlar yazıyorlar. Kendin için en iyisini düşünüp yapmalısın bence. Yabancı dile yatkınlığıma güveniyorum. Bundan önce Sosyoloji okuyordum, ona da bulamazsın falan diyorlardı. Nereye gidersem gideyim hep bir kesim olumsuz bakacaktır;çünkü her meslek grubunda zorluklar var.

'' Fikir katillerinin tuzağına düşmeyin. Onlar hemen her şeyin imkansız olduğunu düşünürler. ''
    J.Fox.

Harika bir yorum. Her görüşüne katılıyorum dostum.

Eyvallah.

• galatasaray olacak muhtemelen. uluslararası ilişkiler olmazsa gs siyaset olacak. bindik bir alamete gedeyoz kıyamete
  • Güncel.
  • Benim de şuan en çok istediğim bölüm uluslararası ilişkiler.
    Ama kime sorsam kimse gitme mezun olduktan sonra iş bulamazsın diyor, soğutuyorlar beni bölümden.
    Sizce bu bölümde mezun olanlar ne yapar?İş bulmak o kadar zor mu?
  • Bilkent Uluslarası ilişkiler yazdım. %50 burslu. 27 bininciyim en son 68 bin ile kapatmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalculha

Bilkent Uluslarası ilişkiler yazdım. %50 burslu. 27 bininciyim en son 68 bin ile kapatmış.

Kesin tuttu. Yüzde yüz burslu felanda yazsaydın kac puan bilmiyorum ama belki tutar
  • ben hukuktan sonra yazdım marmara istanbul ve yıldız teknik u.ilişkiler ve siyaset bilimini en kötü hukuk gelmezse istanbul gelir
  • Umarım istediğimiz yerler olur arkadaşlar
  • ben avukatlık olmassa uluslarası ilişkiler düşünüyorum ama bu forum çok küçümsüyor hayatta en öenmli şey yaptığın işte iyi olmaya bakıcan gerisi faso bir sürü işletme mezunu var ama işsiz bu bölümde kendini geliştirdiğin sürece kapılar açıktır 2 3 dil bilsen açıktan veya başka bir bölüm okusan şirketler vs girebilirsin
  • Benim girdigim sene istanbul marmara hukuk alt tercihimdi. Yildiz ulsularasi iliskiler mezunuyum. Simdi olsam o puanla orayi yazmazdim herhalde :) Bizim zamanimzda hukutkan yuksekti puani.

Kazananlara basarilar diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzzzz -- 18 Ağustos 2012; 15:38:30 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.