Şimdi Ara

##AZERBAYCAN TIP 2015 girişliler##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ben 21.700 ile girdim sıralamasının düştüğü kesin ama ne kadar düşmüştür bilemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sunset Sarsaparilla -- 24 Temmuz 2015; 0:55:53 >

• Ben de 436 puanla girdim. en yüksek 439 puanla girilmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az kisiyiz ama bir umut birilerini bulabiliriz belki

• Hocam, düşme sebebi büyük ihtimalle türklere ayrılan kontenjanın artırılmasından ve üniversitenin kotü imajından kaynaklanıyor. Azerbaycan Tıpda eğitim alan öğrenciler genelde aldıkları eğitimden memnun değildirler. Okuldan arkadaşlarım sınavlardan 12-24 saat önce soruları online olarak elde ettiklerini ve ezberlediklerini söylerler. İlk 3 yılda hiç bir şey öğrenmek istemiyorsan tavsiye ederim.
  • @herkese merhaba
    bu yıl azerbaycan tıp üniv. de tıp okumak istiyorum ilk 40.000 de değilim ama sat 1 sınavına girip barajı geçmeyi düsünüyorum . kafamda döndüğümde denklik konusunda çelişkiler var. madem puansız gidicem aynı sekilde sat 1 sınavına girip bulgaristanda da okuyabilirim. napacağımı bilmiyorum cok celişki içindeyim bana yardımcı olabilecek varmı ?hangisinde daha rahat ederim denklik hususum daha garanti olur eğitim olarak daha kaliteli olan hangisi ? bu arada mf 3 puanım 250 anadolu sağlık meslek lisesi mezunuyum (hemşirelik)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omerfaruk634

@herkese merhaba
    bu yıl azerbaycan tıp üniv. de tıp okumak istiyorum ilk 40.000 de değilim ama sat 1 sınavına girip barajı geçmeyi düsünüyorum . kafamda döndüğümde denklik konusunda çelişkiler var. madem puansız gidicem aynı sekilde sat 1 sınavına girip bulgaristanda da okuyabilirim. napacağımı bilmiyorum cok celişki içindeyim bana yardımcı olabilecek varmı ?hangisinde daha rahat ederim denklik hususum daha garanti olur eğitim olarak daha kaliteli olan hangisi ? bu arada mf 3 puanım 250 anadolu sağlık meslek lisesi mezunuyum (hemşirelik)

Tek diyebilecegim ilk40bin degilsen artik kesinlikle denklik alamiyorsun geri kalan sorularin icin facebook da azerbaycan tip universitesi turkiye cumhuriyeti ogrencileri diye bir grup var ordaki arkadaslar cevaplayabilir

• eyvallah
  • Yöklü yerleşen erkek arkadaşlar,baküde yurt vs. kalmak istemiyorlarsa,benimle forumdan iletişime geçebilirler,2 yöklü arkadaş okula 10 dakika yürüme mesafesi evde kalıyoruz 3. veya 4. bir arkadaş arıyoruz 3+1 evimize.
  • Arkadaslar seneye hedefim 25 bin hedefimi gerceklestirirsem gitmelimiyim turkiyedeki tiptan ne farki var nasil gidilir biraz bilgilendirirseniz sevinirim.

• ben yöksüz geliyorum sat sınavına girip 1000 puan almayı düsünüyorum bi problem olurmu sizce ?
  • Merhaba arkadaşlar ben geçen yıl 28 bin olmustum merkezi yatay geçişle gecebiliyormuyum bide azerbeycan da sistem nasıl oluyor puanla mi oluyor ücret ne kadar hazirlik var mı bilgi verirseniz sevinirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.