Şimdi Ara

Az şarj yiyen hızlı Browser (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
17.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Firefox cok çöküyor,kitlenmeside cabası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tulu_yasin

Puffin flash player gerekli bir işin olduğu zaman adeta can kurtaran oluyor

Şarjı nasıl kullanıyor peki puffin bi ara kullandım sık sık çöküyordu.

• uc kullanıyorum, bazı eksiklikleri var tabi ama reklam önleme, kendi video oynatma ve indirme özelliği falan işe yarıyor. Ayrıca sekme, kontrol vs. kısımları alt tarafta olduğundan tek el kullanımlarda çok işe yarıyor. Chrome'un sekme değiştirme alanı yukarıda olduğundan tek el kullanımlarda parmak yetişmiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfson61 -- 4 Aralık 2016; 17:31:51 >
  • Her tarayıcıda bir şeyler eksik oluyor. Yandex Browser kullanıyorum şu an. Memnunum.

Önceden kullandıklarım

Chrome

Firefox

Opera ve Opera Mini

Dolphin Browser (Bunu en son Android 2.1'de kullandım)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolphin zero'yu da öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ghostery browser

• Önerilere bakarak uc browser indirdim bende bakalım ne olacak uzun yıllar opera kullandım ama video izlerken biraz başarısız bulmaya başladığım için yeni bir tarayıcı ariyordum inşallah memnun eder. Bir şeyi de söylemek gerekirse istiyorum ki opera ile chrome da aynı videoyu açmaya kalktığımda operanın çok daha başarılı olduğunu da gordum chrome bence başarısız bir uygulama

• Arkadaslar konu basligi sarj ile ilgili. Lütfen verdiginiz bilgiler bu yönde olsun. Yoksa biz de biliyoruz Chrome'un cok iyi oldugunu ama sarj cok yiyor problem o iste.
  • Samsung kendi tarayıcısını artık herkesin kullanımına sundu. ApkMirror üzerinden Samsung Browser Beta'yı APK olarak indirip kullanabilirsiniz.

Emin olun şuana kadar kullandığım hızlı ve stabil hemde şarjı en az harcayan tarayıcı uygulaması.
  • her anlamda şuana kadar tek memnun kaldığım tarayıcı google chrome tarayıcı oldu. indirmeyen, denemeyen çok şey kaybetmiştir: http://www.indirmax.com/google-chrome-indir/
  • Samsung İnternet Beta çok iyi. Alışması zaman alsa da değer. Tavsiye ederim.

http://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/samsung-internet-beta/samsung-internet-beta-5-4-00-3-release/samsung-internet-beta-5-4-00-3-android-apk-download/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 19 Mart 2017; 23:6:15 >
  • kesinlikle next browser
  • wolfson61 kullanıcısına yanıt
    uc en iyisi ancak çöp dosyaları temizleyemiyor ve haberler kapatılamıyor, ilk sayfadan bahsetmiyorum notifications'ta oluyor sürekli malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drybeansandrice

Opera

Opera kullanıyorum reklam engellemeye tik koymama rağmen reklam engellemiyor üstüne üstlük bir de başka bir sekmeye geçince yeniden yüklüyor sayfayı ve Uc browsera göre oldukça yavaş.

Ne önerirsiniz

• Tüm uygulamada şarjı yer o.
  • Yandex

• Üçlü tarayıcım Firefox-Uc-Puffin. Üçü birbirini tamamlıyor. Birinin yapamadığını diğeri yapabiliyor.

• habit suan favorim
  • Operadan viaya geçtim şuan iyi gibi görünüyor.

Sadece istediğim siteyi nasıl masaüstü sitesi yapabilirim?

Örneğin facebook masaüstü olsun ki messenger istemesin istiyorum mesajlaşma için.

Bir de forumdaki simage dosyaları açmıyor resmi görmek için tıklayına basıyorum ufacık resmi açıyor. :///

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 11 Nisan 2017; 19:35:3 >
  • Uc browserdeki parmak haraketi ile sayfada ileri geri gidebilme ozelligi ve tarayicinin stabilligi one geciriyor bence

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.