Şimdi Ara

Az şarj yiyen hızlı Browser (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
17.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle uc browser Flash destekler, internetteki videoları sorunsuz açar bırakın açmayı indirir. telefondaki videolarıda oynatır. zip açar, eklenti ile cache temizler, reklam engeller, kota tasarrufu yapar, tek haraketle yeni sekme açar, sekmeler arası geçiş tek hareket, tek hareketle bir sekmeyi, iki hareketle tüm sekmeleri kapatır, ön bellek yönetim iyidir, incotingo modunda Geçmiş tutmadan gezinme sağlar, font boyutu ayarlar, resimleri kolayca görüntüler, facedesteği sağlar, hızlı erişim, sık kullanılanlar kolayca ayarlanır, cloud depolama ve indirme sağlar, en dandik telde bile çalışır vesaire vesaire.hepsini bir arada yapan tek browserdir. hız konusuna gelince 2g de bir sayfayi bir uc browserle birde diğer browserlerle deneyin açık ara uc browser gelecektir. Sadece Wifide hızlı diğer browserler telde ne işe yarar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle uc browser

• birtek ben yandex kullanıyorum heralde
  • apus tarayıcı gerçekten çok iyi reklam engelleyicisi de var hızı da epey iyi CM browser ile yarışır o kadar yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: _EsEsLee_

apus tarayıcı gerçekten çok iyi reklam engelleyicisi de var hızı da epey iyi CM browser ile yarışır o kadar yani

Apus tarayıcı gerçekten iyi. Reklam engellemesi oldukça iyi, uygulama boyutu çok küçük 1,6 MB. Tek dezavantajı otomatik ve arka planda devamlı çalışıyor olması ve bu nedenle de devamlı ram harcıyor olması.
  • Ben uc browser kullaniyorum gayet hızlı az Yer kaplıyor kendiliğinden ad block u var.tavsiye ederim

• Dolphin browser kullanıyorum memnunum

• Uc browser

• opera mini kullandım birara, hızlıydı
  • Uc browser

• Opera Beta , Opera ve Opera Mini stabil çalışıyordu normal opera bozdu mini ve betasını kullanıyorum aslında chorema daha iyi ama şarjı operadan fazla yiyor pil bölümünden bakın bazen ekran süresi ile kapışıyor.

• apus browser tek geçerim. Reklam engelleme özelliği de var. Gayet başarılı
  • uc browserın Türkçe desteği yokmu acaba _?
  • Forumdan birinin yaptığı just browser var.onu kullanıyorum ben gayet başarıli hız olarak.reklam engelleme sistemi var.gece modu var.bana yetiyor

• Hala kafama göre bir tarayıcı bulmadım ya.

• Kesin eksikleri oluyor hepsinin. Ghostery diye bi tarayıcı var şimdi de bunu deniyorum bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Kesin eksikleri oluyor hepsinin. Ghostery diye bi tarayıcı var şimdi de bunu deniyorum bakalım.

hocam ben bu konuyu açtıktan sonra uc kullanmaya başladım hala uc kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurney5

quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Kesin eksikleri oluyor hepsinin. Ghostery diye bi tarayıcı var şimdi de bunu deniyorum bakalım.

hocam ben bu konuyu açtıktan sonra uc kullanmaya başladım hala uc kullanıyorum

Valla hocam denemediğim kalmadı uc opera cm chorome dolphin boat maxton firefox daha sayamadığım tarayıcılar. Ben biraz bu konuda takıntılıyım şimdi ghostery bi denemediğim bu kaldı.

• Buda yatmazsa kafam dönecem choromeye ne yapalım.

• fuatpasa kullanıcısına yanıt
    Puffin flash player gerekli bir işin olduğu zaman adeta can kurtaran oluyor

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.