Şimdi Ara

Ayten Motoru Kapat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eminim başlık ilginizi çekmiştir bizim bi komşumuz var aman ya rabbi cinsin önde gideni 50 sene almanyada yaşamış zemin katda oturuyor egzos dumanı dokunuyormuş amcama yazın kışın balkondalar karısı var yaşlı teyze birisi evine gelse arabayla 2 dakka dursa şerefsiz motoru kapat diye bağırıyor

çok enteresan birisi bayada zengin evler işyerleri felan ama kısmi felçli

diyalog şöyle

- ayten motor sesi duyuyorum motor sesi bu dimi

ayten - yok değil motor sesi

- ayten motoru kapat

ayten- yok cidden motor değil yok şu anda bişi

-ayten benimi kandırıyon motor deilse ne bu ?

ayten- eski sesler aklında kalmıştır

-ayten motor bul ve kapat

ayten- nerden bulayım ben motoru

-sus ulan kadın çalışan bir motor bul ve kapat ben anlamam (bastonu saburuyor etrafa)

adam bence ya ruh hastası adam almanyada otomobil fabrikalarında boya kısmında çalışmış boyadan sanırım kafada epeyce bir tahribat oluşmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piramitpc2 -- 9 Ekim 2013; 1:54:58 >

• Sonuç ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diyaloğu ekledim
  • dün knusunu açtım bugün eve geldi adamlar valla 24 saat olmadan geldiler bilmişim demek.
  • Ee ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani?
  • ne ee yani anlayamadınızmı yuh admda nerden baksan 30 tane daire var bir o kadar dükkan var arza arazi bağ bahöe ne ararsan var elalemin minibüsüne binip geliyor

dikkat ediyrum pek eve yemeklik almıyorlar yakın balkon sabah bir simit alıyorlar

ayten aman yavaş ye yiyiyncede hemen sindirime geçirme en az 10 gün içinde kalsın diyor tam sopalık herif bir gün dalıcam zaten evin önünde duran arabalara ulan o...çocuğu çaktığımın şerefsizi kapat o motorou diyor.

bir gün birisi şuna bir temiz dayak atsada aklı başına gelse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piramitpc2 -- 9 Ekim 2013; 22:06:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.