Şimdi Ara

Kursa parayı ödemezsem ne olur? (YARDIM EDİN LÜTFEN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • üniye hazırlanıyorum... geçen sene bir salaklık yapıp ehliyet kursuna yazıldım ama tek bir gün bile gitmedim...
    ehliyet almak istemiyorum vazgeçtim.. ama adamlar parasını istiyor...
    paralarını ödemezsem ceza alırmıyım sizce????? :( 270 tl verirsem paramı çöpe atmış gibi hissedicem ehliyet şu an bana hiç lazım değil!!!
    heleki üniye hazırlanırken hiç uğraşamam...
    ödemezsem sicilim felan bozulurmu yada ne ceza alırmıyım bilmiyorum.. sınavlara hiç girmedim ve nisanda son sınavım var (5. sınav) :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAMESx -- 22 Mart 2011; 19:54:29 >

• beyler benzer durumdayım bilen gören varsa lütfen yardımcı olsun. b+a2 ehliyete yazıldım a2 yazılı ve direksiyonu kazandım. kursa toplamda 1800 ödüyecektim ama sadece 300 tl ödedim. kursa yazılalı 1 seneyi geçti. sizce para cezası yada benzeri bir durum olur mu ? lütfen yardımcı olun.
  • Sozlesme imzaladiysan icraya verirler alirlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu durumdan çok rahatsızım. yarın birgün icradan yüklü para cezası gelicek diye korkuyorum. çevremdekiler kimse birşey olmaz diyor. icra ihtimali çok mu yüksektir acaba ?
  • Eric _Theodore_Cartman kullanıcısına yanıt
    icraya veriyoruz diyoalr msj geliyor 10 sefer ama vermiyorlar göz korkutma amaçlı en azından dersanede aynı sorun olmuştu böyle oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FavellaS -- 15 Eylül 2014; 1:01:26 >
  • bu eleman zamanin en buyuk trollerindendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha dedim geri mi döndü diye
  • beyler JamesX olarak beni kasdettiyseniz o ben değilim. aynı olayı araştırırken burası denk geldi ve buraya da yazma gereği duydum. Gerçekten düzgün bir açıklama yapan olursa konu kirliliği olmadan öğrenebileceğimi düşünüyorum. Çevresinde buna benzer bir olay yaşayan varmı, sonuçları ne oluyor bilmek istiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.