Şimdi Ara

AYT matematik için nasıl bir yol haritası çizmeliyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
5
Favori
2.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayt matematik için hayli karışık hem hoca konusunda hem kaynak konusunda

eyüp b diyen var mert hoca diyen var bıyıklı diyen var

apotemi vs çöz diyen var temelim var o yüzden çok temelden almayı düşünmüyorum

2 hocadan takip edip lti ve trigonometri fasikülden gidip gerisini sbden gitmek istiyorum

hangi kanal ve kaynakları önerirsiniz ?

• hocam kendi öğretmenini kendin bulacaksın,her kafadan farklı bir ses çıkar ben mikail hoca derim diğer eyüpb benim önerim eyüpb veya bıyıklıyla gitmen olur ikisinee bak birini seç.

kaynak konusunda dert etme bu kadar hepsi kaliteli kitaplar,karekök 3d öneririm,fonk trigo lti pkbo için fasikül alabilirsin

eğer fasikül çözerse lti ve trigoyu karekökten çözmene gerek yok son testlerine bakarsın.

AYT MAT 30 SORU 10 GEO

Bunun 10 u lti,5 i trigo.Yarısı cepte apotemi çözersen.İlk 4 soru çerez tyt,3 soru pkbo,1 soru mantık,1 soru küme veya kartezyen çarpım,2 soru fonksiyon.Çok kasma yani sen 345 de 3d de çözsen iyi net yaparsin konuyu öğrenmeye bak
  • kanal: eyüp b ve mert hoca

kaynak: sırayla bilgisarmal-orijinal-apot fas. ben böyle çözüyom orijinal yerine 3d de olabilir

• hocam kendi öğretmenini kendin bulacaksın,her kafadan farklı bir ses çıkar ben mikail hoca derim diğer eyüpb benim önerim eyüpb veya bıyıklıyla gitmen olur ikisinee bak birini seç.

kaynak konusunda dert etme bu kadar hepsi kaliteli kitaplar,karekök 3d öneririm,fonk trigo lti pkbo için fasikül alabilirsin

eğer fasikül çözerse lti ve trigoyu karekökten çözmene gerek yok son testlerine bakarsın.

AYT MAT 30 SORU 10 GEO

Bunun 10 u lti,5 i trigo.Yarısı cepte apotemi çözersen.İlk 4 soru çerez tyt,3 soru pkbo,1 soru mantık,1 soru küme veya kartezyen çarpım,2 soru fonksiyon.Çok kasma yani sen 345 de 3d de çözsen iyi net yaparsin konuyu öğrenmeye bak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hocam kafamı karıştıran mesala ben tytyi mert hocadan dinledim ve keyifli geliyor anlıyorum ama foruma baktığımda mert hoca temel düzey eyüp b çok iyi deniliyor eyüp hocam da tabiki de emek veriyor fakat bana çok hitap etmedi yüzeysel geldi mert hocanın çözdüğü sorularda iyi yani bilemedim

• northtiger N kullanıcısına yanıt
    Hocam Mert Hoca bi tık fosfora kayıyor ve boş yapıyo ya o yüzden önerilmiyor.O piti piti yap birinden başla.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

mat için bıyıklı matematik'i deneyebilirsin, düzenli anlatır ve bol örnek çözer. eyüp hoca konu anlatmıyor direkt sorulara dalıyor ama sağlam sorular çözer.

• air raid siren A kullanıcısına yanıt

bıyıklı mat çok temelden mi alıyor ?

• kanka atölye matematikten dinleyip ardından eyüp hocanın konu anlatımdaki çözdüğü sorulara bak

345 ve karekök çöz yanına da acil veya apo fasikülleri

izleyin siz karar verin hocam, kimisine basit kimisine normal gelir. mezun senemde tekrar için izlemiştim çok faydası olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi air raid siren -- 9 Mart 2022; 23:14:2 >
  • henrywotton H kullanıcısına yanıt

jocam karekökte mps ve normal ayt sb arasında ne fark var benim elime mps geçti bir şekilde çözüyorum ama aralarındaki farkı bilmiyorum

• Yeni bir kanal önerisi, herkes davetli :)
    İlk Yüz Özel Ders

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ahaahahaha mert hoca bunu toplulukta paylasmıs sımdı gördüm ytde bı de weiss dıss yemişti altug hocadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mert hoca fanboyları forumu basmış, şimdi vatanı savunur gibi hocayı savunacaklar. Kaçın AYT matematik için nasıl bir yol haritası çizmeliyim ? 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.