Şimdi Ara

Ayt matematige ne zaman baslanmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet soru başlikta. Suan dershaneyle birlikte ilerliyorum ama tam anlamıyla ne zaman çalışılmalı.

Not, ea.
    Durumumu merak ediyorsanız mesaj atın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ne kadar erken o kadar iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Zaman verin hocam, strese giriyorum.

• Başla hocam bu hafta.
  • Başla yavaştan tyt iyiyse

• illa ki birisi gelip daha başlamadıysan elendin diyecektir
    onları takma hocam ama bence bi yerden başlamak lazım en yakın zamanda ben bu hafta başladım mesela ilk haftam bitiyor
  • Agopunkazı kullanıcısına yanıt
    Zaman vermeye gerek yok bence. Bunu dememim nedeni bir tm cinin en buyuk sorumlulugunun ayt mat olmasi, o yuzden bana sorarsaniz en buyuk emegin verilmesi ve en erken başlanması gereken ders ayt mat ayt bazinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Killing Road -- 20 Eylül 2020; 12:47:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Killing Road

Zaman vermeye gerek yok bence. Bunu dememim nedeni bir tm cinin en buyuk sorumlulugunun ayt mat olmasi, o yuzden bana sorarsaniz en buyuk emegin verilmesi ve en erken başlanması gereken ders ayt mat ayt bazinda
    Peki ya bi sayısalcı için hocam?

Ayriyeten ayt fen çalışmak çok saçma geliyor bana unutucam biliyorum fizik haric tabi.

• hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt
    Mat yine one cekilebilir. Son sinavlar olmasa asil agirlik en az 51 mat derdim ama son sinavlar ortada, diyemiyorum bunu. Matim iyi olmasına ragmen ilk donem sadece mat baktim ben, en buyuk pişmanlığım.

• 11. sınıfın başladığı gün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Killing Road

Mat yine one cekilebilir. Son sinavlar olmasa asil agirlik en az 51 mat derdim ama son sinavlar ortada, diyemiyorum bunu. Matim iyi olmasına ragmen ilk donem sadece mat baktim ben, en buyuk pişmanlığım.
    Ha ama bu sende adamalar mattan eleyebilir bak. O ihtimal de var hocam.

Fen unutuluyor sürmeli soru çözmek lazım aynı şekilde matematikte otel sürekli soru lazim.

Ayt ye başlayacağım herhalde bu günlerde hocam var bi onerin?

• mrfalcon253 M kullanıcısına yanıt
    Başlıyim o zaman

• hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt
    Ben acaba niye 6 ay sadece mat baktim 2 senedir cok kolay bu sene kesin mattan elerler, sonucu gorduk
    Fen bence daha cok 2.donemde tamamlanmali, baslangic matla olmali diye düşünüyorum.

Hocam ben Ayt matematiğe başladım şimdi ama az az gidiyorum günde 1.5 saat falan kasıma kadar bu tempo ile bitirsem yanında tyt fen Türkçe mat1 kassam Aralık gibi tamamen Ayt kassam geç kalmış olur muyum ? Ayt fen de aralıkta başlamayı düşünüyorum onun içinde öneri verir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YolculukZamanı -- 20 Eylül 2020; 15:51:12 >
  • YolculukZamanı Y kullanıcısına yanıt
    Ben ayt feni 15 tatilde palmelere kafa koyarak bitirdim. Bence fen için kesinlikle geç olmaz.
    Öneri kısmına gelince herkesin anlaması farklı, ben kitaptan anlıyordum, vidyodan anlayan varsa yt açar yazarak anlayan yazarak çalışır vs. Konudan sonra birden fazla sb taramanizi onerebilirim sadece doğrudan. Benim kitap onerilerim icin imzamdaki benim konuma veya baska derece arkadaslarin konularina bakabilirsiniz.
    Bir de tyt fenin hemen üzerine ayt fen insa etmenizi oneririm, bence en verimli/mantıklı yol o.

Tyt Matematikte cebir kısmımda sorun yok,sadece problemler ve geometride eksiğim.Netim 20 civarı geliyor.Geometride üçgenleri bitirdim.Ayt Matematiğe başlayıp problemi,dil bilgisini,tyt feni vs. yanında götürmem doğru mu?Yoksa biraz daha tyt odaklanmalı mıyım?Eşit ağırlığım.
  • SweetChildOMine S kullanıcısına yanıt
    Problem nasil calisilir en ufak fikrim yok ama geometri denen sey bence tyt ayt beraber götürülmesi gereken bir sey zaten. Ben once geometrinin yaninda dil bilgisi tyt fen filan götürurken geo bitince ayt mat baslamanizi oneririm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.