Şimdi Ara

AYT'de Tüm Soruları Çözmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle bir şey mümkün mü ? Yani sayısal'dan tercih yapacak biri, derece için sözel çözmek istiyorsa vakit kalıyor mu ? Son sistemi bilmediğim için soruyorum.

• +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 1 Nisan 2021; 21:29:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sayısaldan çözen birisi için sözel sıkıntılı olabilir. Evet 3 saat var fakat ava giderken avlanmayasın dikkat et. 160 soru 180 dakika yeterli olmayabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coreturk4 -- 16 Kasım 2018; 17:17:27 >
  • Yeni sistemde tek sınav içerisinde 3 puan türünün sınavı olduğundan bence herkesin öncelikle kendi branşına odaklanması daha doğru olacaktır.

Sınavın sonuna doğru kontroller yapılıp benim elimden gelen bu diyebildiğinde insan, o zaman diğer branşlara belki bakılabilir. Şahsen ben tüm odağımı mat ve fene ayırıp diğer kısımlara bakmayı düşünmüyorum ancak mf'de istediği sonucu elde edemeyeceğini düşünüp birkaç edebiyat sorusu işaretleyip hukuk kazanıp okuyan insanlar da olduğundan yapılması yine de mantıklı olan bir şey bence. Sadece ben hukuk filan istemiyorum, istemediğim meslek alanına da niye sınavımdan vakit ayırayım ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HacettepeTıp2019 -- 18 Kasım 2018; 0:42:26 >
  • Madem para veriyoruz bari hepsini çözelim demek istediğim ama sadece ea'yı ilgilendiren bölümü ve + biyoloji ile olan ilgimden dolayı biyoloji çözmeyi planladığım sınav.

• ea + söz çözecegim vakit kalırsa kimya biyoloji çözerim ama kısa bir sürede maksat bazıları mühendis olmasın
  • AYT'de Tüm Soruları Çözmek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayt değil ki o YDT😉

• Eyvallah forumdaki herkes hedefine ulaşır inşallah

• Sizin icin bu sene girip deneyecegim

• quote:

Orijinalden alıntı: Muskopathor

Bunu kastetmiştim işte.Teşekkürler paylaştığın için.Adam bu puanla İTÜ'de Mimarlık, Mühendislik okur.Üstüne de sözel çözdüğü için ilk 100 bursunu alır.Mis...
    Sonuç seninse eğer gönülden tebrik ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gallagher Brothers -- 18 Kasım 2018; 0:15:44 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.