Şimdi Ara

Ayt 2019 kimya iptal olabilir 1 tane soru!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangisi arkadaşlar iptal olma konusu varmis

• murphyslaw m kullanıcısına yanıt
    M murphyslaw demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: murphyslaw

Sırf eriyik yazmıyo diye nesini yanlış anlayıp çözemedin? Formülde yerine yazma sorusuydu resmen
    sınav anında eriyik olup olmaması çok şey değiştiriyor kardeşim ben bunu düşünmekten yapamadım sınavda tabi siz ezberci sistem oldugunuz icin formül koy cıksın kafasındasınız birazcık mantıkla gidin ben tamamen mantıgımdan kaybettim bu sınavda
  • Faraday sorusudur. Eriyik demesi gerekirdi ama çözüm yolunda bir sıkıntı yok
  • Mitolojiden Biri kullanıcısına yanıt
    Hocam birde benim tyt 64 net ayt 48 sizce kaç k gelir mfyim
  • Jackyks J kullanıcısına yanıt
    Tek bildiğim 2018 puangoya göre daha iyi geleceği. Burada herkes netlerine +5 ekleyerek yazıyor. Ben dahil çevremdeki herkes denemelerinin gerisinde kaldı ve mutsuz.
    Ben 60 k ya giriyorum 2018 e göre ama 53 k idi hedefim olur mu acaba puango göre 60 k yani peki hocam 5 neti hangisine eklediniz tyt ni ayt mi ve türkçe netine mi 5 net ?
  • Jackyks J kullanıcısına yanıt
    Net eklemekten kastım gerçekte 51 neti olan adamın forumda şekil yapmak için 55 netim var yazması.

Geçen sene 60k bu sene rahat 53kya girer.
    Inşallah hocam
  • Soru iptal olmalı
  • soruyu şikayet edin arkadaşlar bu soruyu yanlış anladıgım için yapamamıştım benim gibi mağdur olanlar vardır
    kardeşim eğer böyle çıkarsa seni bulur alnından öperim. tahmin sitelerinde benim de 60k geliyor.
    Evet dediğin gibi ama daha fazla abartıyorlar bence sen yine az yazmışsın. Forumda takılan o kadar insanın aytde 79 78 yapması kadar imkansız şey yok. Yapan var mıdır? Elbette.
  • HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt
    Sırf eriyik yazmıyo diye nesini yanlış anlayıp çözemedin? Formülde yerine yazma sorusuydu resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: murphyslaw

sınav anında eriyik olup olmaması çok şey değiştiriyor kardeşim ben bunu düşünmekten yapamadım sınavda tabi siz ezberci sistem oldugunuz icin formül koy cıksın kafasındasınız birazcık mantıkla gidin ben tamamen mantıgımdan kaybettim bu sınavda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayatınıYaşayamayanAdam -- 17 Haziran 2019; 18:4:44 >
    Anladım garip
    Yapamadığın soruya bahane bulmak bu. Başka bir şey değil. Umarım iptal olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agnodice

Yapamadığın soruya bahane bulmak bu. Başka bir şey değil. Umarım iptal olmaz.
    bahane değil bende takıntı var böyle şeylere taktığım için yapamadım
    Emin ol her şeyi mantığıyla öğrenmeye çalıştım karşılığını da alacağım.
    Sonradan mesajını değiştirip sinirimi bozmasan olmaz
  • Hocam konu dışı ama diş mi istiyorsunuz?
  • Alastor Moody kullanıcısına yanıt
    Evet hocam
  • BENCE OLMASI GEREKİYOR...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.