Şimdi Ara

AYNI ANDA AYNI BÖLÜME KAYIT MÜMKÜN MÜ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR BEN BİSE OGRENMEK İSTİORUM. ARKADASIM 4 YILLIK 2. OGRETİM MATEMAYİKTE OKUO VE OSS DEN 4 YILLIK 1. OGRETİMİ KAZANDI VE KAYIT YAPTIRACAK AMA 1. OGRETİMİN HAZIRLIGI VAR VE SINAVI KAZANAMAZSA 2. OGRETİME DEVAM ETMEK İSTİO. ACABA AYNI ANDA İKİSİNDE DE KAYITLI OLUNABİLİNİR Mİ?

• Öyle bir şey olamaz ,şuan okuduğu okuldan kaydını alır,daha sonra şuan kazandığı okula kayıt yaptırabilir.Büyük ihtimallede geçtiği dersleri yeni okulunda almaz.
  • bu arada aynı universiteyi kazandı
  • O dediğinin aynısını ben yapmıştım. aynı üni nin 2. öğretim bölümünden 1. öğretim bölümüne öss ile geçmiştim. eğer 2.öğretime 2006 ya da 2007 de girdiyse problem yok. Çünkü hazırlık notları zaten 2 yıl geçerli dolayısıyla hazırlık sınavına girmene bile gerek yok. Aynen kaldığın yerden DURMAK YOK YOLA DEVAM
  • ama sorun şurda ikinci öğretimde hazırlık yoktu :)
  • O zaman mecbur hazırlık okuyup sonra kaldığı yerden devam edecek eğer hazırlık muafiyet sınavını geçemezse, yoksa 2. öğretime devam etme şansıda olabilir. öğrenci işleriyle bi görüşsün. Eğer çü şerefsiz değilse tolerans gösterebilir. Ytü gibi şerefsiz ise bilemem orasını.
  • Aynı okulda olsa hazırlık içim müsamaha göstereceklerini zannetmiyorum.Tabi arkadaşın gidip öğrenci işleri ile konuşsa daha iyi olur.Onlar çıkar yol varsa bulurlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.