Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ayn Rand Hayatın Kaynağı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    18 Mesaj
    Bu kitabı ve yazarın diğer kitaplarını arıyorum fakat yazarın kitaplarının tamamına yakınını Plato Film Yayıncılık basım haklarını almış ve yaklaşık 1 haftadır aramama rağmen kitabı bulamadım tükenmiş heryerde e-kitap olarak buldum kitabı fakat görmem gerekiyor benim hani dokunmam gerekiyor alışamadım kitap konusundaki teknolojiye elinde bu kitabı bulunduran 2.el olarak satmayı düşünen varsa iletişime geçebilir benimle fakat sahafçılardaki gibi 150-200 lira bir fiyat çekmeyin lütfen..

|
    |
    İngilizce biliyor ve ben okur, anlarım diyorsan elimde ingilizce kitabı var. Geçenlerde sahaflardan ikinci el almıştım başladım ama pek açmadı hikayesi karakterlere hiç ısınamadım, aldığım fiyata satarım sana.
    |
    |
    |
    |
    Vay arkadaş, ben Ayn Rand'ın Yaşamak İstiyorum isimli kitabını üniversiteye giderken almıştım. Kendisiyle pek geçinemeyince de elimden çıkarmak için oldukça düşük bir fiyata bir sahafa vermiştim. BitCoin gibi yükselmiş hatun, işe bak
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
SEO
haberler
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.