Şimdi Ara

Aylık kazancım 0 TL geçinebiliyorum.(Tekrar internet buldum) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
7
Favori
19.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
289 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Okudum hocam.Ne yalan söyleyeyim güzel hikayeydi.Yalan söylemiyorum,ciddiyim güzel yazmışsın.Robinson Crusoe tadında olmuş :D
  • tarun kullanıcısına yanıt
    bunun ilerisi üstüne para vererek yaşamak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ned_Starkk

1603 TL ile geçinebilmekten daha gerçekçi
    değinmek istediğim nokta da oydu hocam zaten asgari ücret de olsa benzer şartlarda yaşardım diyerek belirttim
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Beni bulamayacaksınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Dağ evi de olsa cehennem dibi de olsa mutlaka belediye gelip vergisini ister, adamın yoksa büyül bir keyifle yıkar. Avladığın hayvanlardan büyük ihtimalle ceza yiyeceksin, içtiğim su da büyül ihtimalle sağlıksız. Kestiğin odunlari ormancılar görmesin. Bu şartlarda kışïn ortasında ölmüş olacaksın.
    Beni daha bulan olmadı, beraber yaşamak isteyenlere de ifşa olmamak için adres vermedim
    suyu kaynatıp içiyorum
    Tanrının unuttuğu bu yerde ormancı da yok
    barakamda şömine var bana bir şey olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Cross Thread

Okudum hocam.Ne yalan söyleyeyim güzel hikayeydi.Yalan söylemiyorum,ciddiyim güzel yazmışsın.Robinson Crusoe tadında olmuş :D
    sağolun hocam
    xxx parayla yaşanmaz diyenler ve serinin devamı için paranın gerekli olmadığını gösteren bir hikaye lazımdı
  • Aylık kazancım 0 TL geçinebiliyorum.(Tekrar internet buldum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Isimsiz2343

Toplanın arkadaşlar ibretlik bir hikaye anlatıyorum size ormanda yaşamak zordur anlayacaksınız.

Konu sahibinden ilhamla ormanda yaşamaya karar verdim. Evdeki alet çantasını ve bıçak setini çaldım. Bizimkiler başta kızmışlardır ama sonra helal etmişlerdir (herhalde) sıkıntı yok. Haber vermeden kaçtım evden büyük bir bohça ile zaten ormana girince birkaç güvercin yollarım diye düşündüm aileme beklemesinler diye.

Yaklaşık beş saat boyunca şehirde yürüyüp orman aradım ama yok, her yer beton yığını. En son otobana çıktım gtadaki gibi. Bir baktım ki otobanın ortasında küçük ağaçlık bir alan var. Ormana en benzeyen şey oydu ben de oraya girdim. Uzun uğraşlar sonucu evden gömçürdüğüm kaçak çakmağın yardımıyla bir ateş yakabildim. Hava iyice kararıyordu ve karnım acıkmıştı. Artık doğal beslenmeye karar verdiğim için evden yemek almamıştım.

Gün ışığı kaybolmadan bir fareyi kestirdim gözüme. Başka hiçbir sey yoktu etrafta ve çok acıkmıştım. Alet çantasından penseyi ve bıçak setinden en keskin bıçağı seçip fareyi kovalamaya başladım. Hızlıydı ama benden hızlı olamazdı. Onu kovalarken bir yandan seyrek ağaçların arkasında iki yanımdan geçen arabaların sesini duyabiliyordum. Sonra birden siren sesleri ve kükremeler duydum. Aman yarabbim bu ormanda bir aslan mı vardı hayır ben Türkiyedeyim ve aslanlar afrikada olur diyip kendimi sakinleştirdim. Siren sesleri ve kukremeler iyice yaklastiginda ben fareyi çoktan yakalayıp pensem yardımıyla şişe takmış ve ateşin üzerine koymuştum, her yerinin iyice pişmesi için çeviriyordum. Bayağı da büyük bir fareydi kalanını sabah yerim diye düşünmüştüm. Birden ormanda kırmızı mavi ışıklar göründü. Sanırım polisti ve dumana gelmişlerdi, kirmizi ve mavi ışıkların yerini bir süre sonra sadece kirmizi aldı. Fareden bir parça alıp tam ağzıma atacakken bir kukreme kulaklarımı adeta sağır etti. Aslan mi dedim yine ama hayır aslan değildi. Küçük ormanım kan kızılı gözleriyle zebani polisler tarafından kusatilmisti. Yüce mercan dede aşkına ormanın gücü ve mağara adamlarının sopaları adına gibi bildiğim bütün hayret kelimelerini söyledim ve mercan dedemi özlediğimi fark ettim. Ey ormanların insanı bizim karnımız çok aç, ya fareyi bize verirsin ya da seni yeriz dediler. Ben de istediklerini yapmaya karar verdim. Tabii ki daha yeni doğal beslenmeye karar vermişken faremi onlara veremezdim. Fareyi tek hamlede başı ve kuyruğuyla beraber ağzıma attım.
    Onlar acı içinde kükreyip üstüme saldırdılar.
    Var gücümle kosmaya başladım. Hayatımda öyle hızlı koştuğumu hatırlamıyorum ben yediğim farenin etkisiyle olmuş da olabilir sağlıklı besin olduğu için. Evime dönüp aileme sarıldım. Bir daha ormana ayak basmamaya karar verdim. Siz siz olun ormanda yaşamaya karar vermeyin. Aslanların gözleri hâlâ kabuslarıma giriyor.
    ben bunu okusam şarjım biter fenersiz ormana dönmem gerekir

• kungfukid kullanıcısına yanıt
    şu an ya sabır modundayım
    az kaldı
    havadan da vergi almaya başlasınlar işte o zaman na böyle yapıcam ...

https://www.yenialanya.com/guncel/saka-degil-gercek-ciplak-vatandas-hortladi-h306243.html
  • TLC de “Son Alaskalılar” ı çok seyretmişsin sanırım. Gerçi onlar bile bazı ihtiyaçlarını karşılamak için paraya ihtiyaç duyuyorlar. Onun için de kürk hayvanı avlayıp satıyorlar. Senin hikayen biraz desteksiz olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otodr -- 8 Nisan 2018; 21:46:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu beleş orman nerde bende gelem sınırsız avda güzelmiş tam istediğim hayat bol bol et komşu olalım mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarun

şu an ya sabır modundayım
    az kaldı
    havadan da vergi almaya başlasınlar işte o zaman na böyle yapıcam ...

https://www.yenialanya.com/guncel/saka-degil-gercek-ciplak-vatandas-hortladi-h306243.html
    havalar da iyice ısındı ben de yavaştan soyunurum

• otodr O kullanıcısına yanıt
    TV yok hocam izleyemiyorum bişi
    Ama internetin iyi çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: roodlust

şu beleş orman nerde bende gelem sınırsız avda güzelmiş tam istediğim hayat bol bol et komşu olalım mı
    hocam hayat beleş ama et sınırsız değil hatta bazen hiç bulamıyorum ot mantar meyve topluyorum tarım devrimini yapmak lazım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: otodr

Ama internetin iyi çalışıyor.
    internet benim değil şehirden giriyorum dedik ya
  • Her saat internettesin. Eve geç kalmadan git. Kurtlar yiyecek. Hem senin avlanmaya ihtiyacın yok mu? Açlıktan ölürsün yoksa.

Günlere bölüyorum. Haftanın 4 günü 22 lik hanım, 3 günü 30 luk hanım. Şiddet de var bizim evde. Kadınlar kavga ederse şamar atıyorum.

Çocukları dilendirmeye vereceğim zaten. Işıklar da araç camı silsin 2 si, diğer 4 ü selpak satsın, diğer 2 si ise dilensin cami çıkışları. Sanırım o zaman sorun kalmayacak. Keyif benim keyfim.

• Memlkette orman kaldi mi?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.