Şimdi Ara

Aylık kazancım 0 TL geçinebiliyorum.(Tekrar internet buldum) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
7
Favori
19.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
289 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dişlerini iyi misvakla bir dişin çürüdüğünde tl ile tanışman biraz kalın olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    çanak anten kurmuş ormandan şehre wifi taraması yapıp bedava wifiye girebiliyormuş

ayrıca güneş panelli şarj aleti sayesinde telefonu şarj edebiliyormuş

SIFIR TL FISIIIRRR
  • Beyler donanımhaber üyeleri olarak arkadaşın yanına toplanıp (0 tl) kabile şeklinde yaşayalım bence
  • Theodore Kaczynski

Çok fazla dizi izliyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kere TC vatandaşı isen Genel sağlık sigorta primi ödemen lazım çalışmadığın için ödemezsen evine haciz gelir şömineyi götürürler sende ısınamayıp donar ölürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kungfukid

hocam hayat beleş ama et sınırsız değil hatta bazen hiç bulamıyorum ot mantar meyve topluyorum tarım devrimini yapmak lazım artık

Alıntıları Göster
    alenen age of empires... :D
  • türkçe ye hakimiyetin, anlatımın, bir arap, dolayısıyla bir bedevi olmadığını gösteriyor. yine de sen sen ol, ayı lara denk gelme ormanda.
  • Gss yi unutmussun. Surekli borc yaziyorlar haberin yok.

• hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    GSS konusunda haklısınız ama nüfustan düşürülürse borç çıkmayacaktır. Geride kalan aile yada hısım akraba aracılığıyla kayıp yada ölü olarak gösterilebilirse GSS'den kurtulabilinir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdalTanyeri -- 9 Nisan 2018; 5:4:29 >
  • Pisikoloğa görünmende fayda var küçük kardeşim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarzana bir ceyn lazım

• İyi bari bizde gelelim. Sonra ağaçları akillinin biri parayla satmaya başlar. Biri de çeşmeye ipotek koyar.

• Arkadaş hayalini paylaşmış. yaşamak isteyip de yaşayamadığını yaşamış gibi anlatıyor. bunun tıpta bir adı vardı hatırlamadım.
  • kungfukid kullanıcısına yanıt
    Güneş batarken uyuyorum demiştin bugün uyku tutmamış herhalde ayrıca bu karanlıkta interneti nerden buldun orası da meçhul

• yakında böyle olursun
  • Şu Öne Çıkar butonu yerine Aşağı indir butonu olsa da göremesek şu başlıkları.
  • Ormanlar imara açıldı..kuyu sularına bile sayac takiyorlar..yakinda burnunun divine HES de kondururlar..en iyisi amazonlara git..

• Nedense okurken huzur buldum
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.