Şimdi Ara

Aylak.com okey java hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
11.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba! 1 aya önce Aylak.com'da okeye girmeye çalıştım ve niyeyse giremedim çünkü şu uyarıyı almam gerekirken alamadım...

Ve bu uyarıyı alamadığım için normalde okeyde bir odaya girdiğimde masalar ve oyuncuların isimleri gözükmesi gerekirken hiçbirşey gözükmüyor... Aynen şöyle:

Javayı yükleyip kurmayı denedim hem de tam 15 kere hatta internet tarayıcım bile kilitlendi ama olmadı... Ve sorun javada değil çünkü java destekli diğer uygulamalara girebiliyorum... Lütfen yardım edin çok uğraşdım ama olmuyor! Lütfen yardım edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelebeklerozgurdur -- 11 Nisan 2014; 16:06:13 >

• Nolur ya 22 görüntülenme - 0cevap. çok zor bir sorun mu? öyleyse bari öyle yazın nolurr...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kelebeklerozgurdur -- 11 Nisan 2014; 16:40:29 >
  • Evet arkadaşlar bende de aynı sorun var masa bir türlü açılmıyor. Java da bir problem yok. Acil yardım lütfen...

• merhaba arkadaşlar,

bu yukarıda bahsettiğiniz sorunun aynısı bende de var lütfen bilen yardım etsin, aylak yönetmine bile yazdım cvp vermiyorlar ,eger sorunu çözemiyorsanız bile siteye girebilen söylesin ltf herşey normal mi orada yoksa genel bir sorun mu var,
    yurtdışından yazıyorum cvp için tesk ederim şimdiden
  • çözebildiniz mi ben de aynı sorundan muzdaribim, laptop giriyor, pc girmiyor.

win7
    java version 8 update 25

bir ara avast antivirüsü iptal ettim, girdi, ama ardından tekrar denediğimde olmadı.
    Kaldırdım antivirüsü yine olmadı.
    Dns kaldırdım yine olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvarlik -- 9 Kasım 2014; 13:44:32 >
  • yok arkadaş ne yaptıysam olmuyor üstelik hizmet.com cvp vermiyor,sanırım site çöktü.
  • bulan var mı nasıl çözülecek ?
  • Aynı sorunu bende yaşıyordum deneyerek olayı çözdüm.Explorer 8 ve Windows 7 kullanıyorsanız eğer ; javanın yeni güncellemesi olan 8.25 programını program ekle kaldırdan kaldırıyorsunuz ve http://www.java.com/tr/download/manual_java7.jsp adresinden javanın 7.71sürümü olan ve en başta bulunan Windows Çevrimiçi (32 bit) olanı bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra java control panelini açarak resimdeki gibi medium çubuğuna getirip onaylıyorsunuz resimdeki gibi yani.

Sonrasında aylak da her şey sorunsuz devam ediyor.Umarım işinize yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forangel1 -- 15 Aralık 2014; 21:39:24 >

• forangel1 cvp için tesk ederim ,dediklerini aynen yaptım gene olmuyor, mynet te okey oynanıyor ama aylak olmuyor aynen yukarıda arkadasın dediği gibi oluyor, sanırım wind 7 ye geri döneceğim.
  • Rica ederim .Windows 8 yazmışım ama şimdi düzeltim. Anlattıklarım Windows 7 için geçerlidir.
  • forangel1 benim anladığım kadarıyla wind8 olup da aylak com da okey oynayabilen yok. bu konuda sitenin bir açıklama yapması lazım ama ne maillere ne de tellere cvp verilmiyor,

tesk ederim ilgilendiğin için.
  • Adı geçen o siteyi 10 yıldır bilirim daha bu zamana kadar işi düşenin karşısında muhatap bulduğuna denk gelmedim.
  • Benim iki bilgisayarım var biri win7 biri win8 fakat sorun yaşadığım win7 olandı onu yazdım.Win8 de hiçbir sorun yok ondan çok rahat bağlanıyorum.
    Bunun için size win8 de bulunan ayarlarımı gönderiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forangel1 -- 19 Aralık 2014; 10:16:11 >

• kelebeklerozgurdur kullanıcısına yanıt
    @kelebeklerozgurdur gardas Java 8 sil Java 7 se indir yani eski javayi ama gelecek nisandan sonra oda bitiyo süresi o Zaman aylak a girersin kafani duvara vurmaya gerek yok
    vurmaya gerek yok
  • Slmlr aynı sorunu aylardır bende yaşıyorum bende sistem win.8.1 fakat sorun jawa veya sistemde değil jawanın her çeşit versiyonunu kaç kez yükleyip iptal ettim hiç biri sonuç vermedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.