Şimdi Ara

Aykut Kocaman Dön Gel... Ne Dersen Çıkıyor, Gerçekler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • -Akhisar'a arka arkaya 3 maçta yenilen takım mı olur?
    +Çok beğendikleri Fatih Terim, 4 maçta 3 kere yenildi. Akhisar'ın GS dışında bu sezon resmi galibiyeti yok. Kazandıkları tek maçta Dany'nin marifeti.

-Dikine futbol sevdalıları bu takım düzgün hoca olsa şampiyon olur dedi.
    +Cocu, Aykut Kocaman sisteminin yarısı bile atağa çıkartmıyor takımı. Ayrıca derbilerde en iyi futbolu yine beğenilmeyen Pereira oynatırdı. Siz güzel futbol değil sonuç bekliyorsunuz, güzel futbol bekleseniz zaten Pereira derbiler sonrası eleştirilmezdi. Aykut Kocaman da sonuç almaya başladığı vakit kovuldu. 9 maç üst üste kazanan birini yolladık.

VİZYON, GELECEK FALAN DA SOSYAL MEDYADAKİLERİN GAZIYLA KULÜP MÜ YÖNETİLİR? AYKUT KOCAMAN TARAFTARIN İSTEĞİ İLE GİDİYOR ŞAKA GİBİ. ELDE YETERLİ TEK VERİ OLMADAN, TEK ADAM GİBİ SEBEP OLMADAN.

UMARIM BİR GÜN HAK ETTİĞİN DEĞERİ GÖRECEKSİN KOCAMAN YÜREKLİ ADAM.

Aykut Kocaman Dön Gel... Ne Dersen Çıkıyor, Gerçekler

• Geçen sene tek maça gitme, en ufak arkasında durma adamın, rezalet sisteme karşı tek başına mücadele versin. Sonra Aykut Hoca kötü. Aykut Kocaman'ın verdiği deplasman performansının örneği adam gibi yoktur bile. İç sahadaki maçlara gitseniz şimdi kim bilir Şampiyonlar Ligi grubu hakkında konuşur olurduk.

Alanya maçındaki açıklaması olmayacak hakem hatası sayesinde GS şampiyon oldu. Birinizin sesi çıkmadı. Gelin, beraber olalım demediniz.

Geçen seneki olaylarda açıklama yapmasa birlik olmayacaktınız, bedavadan hükmen mağlubiyet alacaktık.

Bu adam FENERBAHÇE'NİN KADERİDİR. EĞER ADALETLİ BİR FUTBOL OLSA, 3 TEMMUZ YAŞANMASA, GEÇEN SENEKİ ALANYA REZALETİ OLMASA BUNLARI KONUŞMUYORDUK BİLE.
    Evet, hatta ben Sayın ordinaryüs profesör hocamız Sir aykut kocamanın kulüpteki en golcü olma rekorunu elinden alamam beni sezon sonunda gönderin diyerek lafını sürdürmüş. Hay allahım ya, Alex şampiyonluk maçında beni oynatmayın diyecek. Aykutçulatda gram kafa yok. Aykutu savunmak için saçma sapan ne diyeceklerini şaşırıyorlar.
  • Geçen sene tek maça gitme, en ufak arkasında durma adamın, rezalet sisteme karşı tek başına mücadele versin. Sonra Aykut Hoca kötü. Aykut Kocaman'ın verdiği deplasman performansının örneği adam gibi yoktur bile. İç sahadaki maçlara gitseniz şimdi kim bilir Şampiyonlar Ligi grubu hakkında konuşur olurduk.

Alanya maçındaki açıklaması olmayacak hakem hatası sayesinde GS şampiyon oldu. Birinizin sesi çıkmadı. Gelin, beraber olalım demediniz.

Geçen seneki olaylarda açıklama yapmasa birlik olmayacaktınız, bedavadan hükmen mağlubiyet alacaktık.

Bu adam FENERBAHÇE'NİN KADERİDİR. EĞER ADALETLİ BİR FUTBOL OLSA, 3 TEMMUZ YAŞANMASA, GEÇEN SENEKİ ALANYA REZALETİ OLMASA BUNLARI KONUŞMUYORDUK BİLE.
  • Ne dese çıkıyor cidden, şampiyon olmamız zor diyor olamıyor. Adam gibi adam be.
  • 4 sezonda 3 GS şampiyonluğu

Hadi kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rikuride

4 sezonda 3 GS şampiyonluğu

Hadi kolay gelsin
    Fenerbahçe ortalaması Aykut Kocamandan önce 3 yılda 1 şampiyonluk. Aykut Kocaman 4 sene çalıştı. 1 kere şampiyon oldu. Gerisinde 2. oldu.

Şampiyonluğu kaybettiği yıllar kadro kalitesi olarak. Gs bizden iyiydi. Başında da Terim gibi bir adam vardı. Eleştirmek kolay. Birazda reelist bakmak lazım.

Geçen seneki takım Başakşehirden de Bjkdende Gsdende kötüydu. Hatta Ts kadro kalitesi kapışır. Bu takım 2. oldu. Şampiyon olma şansıda vardı.

Herkes bellidi mi belliyor. Bu sene Cocu Valbueanayı kesti. Atıf oynuyor. Çift ön libero oynatacak. Futbolun doğruları belldir.

Aykut Kocaman Sürekli kendini değiştiriyor. Bu adamın ilk transferleri Dia, Stoch, Niang iken oyun görüşü değişip evrildiği için farklı adamlara dönüyor. Yıllar içinde çok eleştirdiğim ve halende beğenmediğim özelliği çok ama gördüğüm bir şey varsa sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştirmeye çalışan biri.

Bu ligte son 8 maçı kazanıp 8 de yapmak hiç kolay bir şey değildi bunu başardı. Kadro oturdu. Bir iki takviye ile seviye atlamak lazımdı ancak biz her şeyi sil baştan yaptık. Şöyle bir bakıyorum. Eleştiren adamlar kimse mevcut durumu yeniden eleştiriyor. Sabır diye bir şey yok. Bizim bu taraftar ile başarılı olma şansımız yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris01

Fenerbahçe ortalaması Aykut Kocamandan önce 3 yılda 1 şampiyonluk. Aykut Kocaman 4 sene çalıştı. 1 kere şampiyon oldu. Gerisinde 2. oldu.

Şampiyonluğu kaybettiği yıllar kadro kalitesi olarak. Gs bizden iyiydi. Başında da Terim gibi bir adam vardı. Eleştirmek kolay. Birazda reelist bakmak lazım.

Geçen seneki takım Başakşehirden de Bjkdende Gsdende kötüydu. Hatta Ts kadro kalitesi kapışır. Bu takım 2. oldu. Şampiyon olma şansıda vardı.

Herkes bellidi mi belliyor. Bu sene Cocu Valbueanayı kesti. Atıf oynuyor. Çift ön libero oynatacak. Futbolun doğruları belldir.

Aykut Kocaman Sürekli kendini değiştiriyor. Bu adamın ilk transferleri Dia, Stoch, Niang iken oyun görüşü değişip evrildiği için farklı adamlara dönüyor. Yıllar içinde çok eleştirdiğim ve halende beğenmediğim özelliği çok ama gördüğüm bir şey varsa sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştirmeye çalışan biri.

Bu ligte son 8 maçı kazanıp 8 de yapmak hiç kolay bir şey değildi bunu başardı. Kadro oturdu. Bir iki takviye ile seviye atlamak lazımdı ancak biz her şeyi sil baştan yaptık. Şöyle bir bakıyorum. Eleştiren adamlar kimse mevcut durumu yeniden eleştiriyor. Sabır diye bir şey yok. Bizim bu taraftar ile başarılı olma şansımız yok.

Alıntıları Göster
    3 Temmuz olmasa şu an hala başımızdaydı ve belki 7 senede 7 şampiyonluğu vardı.

• her dediği çıktığı için mi 4 sezonda 1 şampiyonluk aldi.onu da alex sayesinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E5A8814

3 Temmuz olmasa şu an hala başımızdaydı ve belki 7 senede 7 şampiyonluğu vardı.

Alıntıları Göster
    Yok kardeşim ne 7 de 7 si, 20 'de 20 falan yapardınız.

• HASAN ALİ KALDIRIM KONUSUNDA DA HAKLI ÇIKAN AYKUT KOCAMAN OLDU. HASAN ALİ'DEN DAHA İYİSİ YOK SOL BEK OLARAK TÜRKİYE'DE.
  • Özledik be reiz

• benim eski postlarıma bakın ben AK’ını çok beğeniyorum. bir mantalitesi var. eminim sabredilseydi benfica’yı elerdi.

• Sizden kaldı mı lan

• Ya kardeşim ne sistemi ne mantalitesi 30 tane maç sayarım fenerbahçenin 1 tane organize atağa cıkamadan baroni nin meirelesin stochun alexin veya olmayacak bir adamin tamamen kendi yeteneğiyle uzaktan bir gol atıp fenerbahçeye 3 puan yazdırdığı. Aykutu özlemek nedir koskoca fenerbahçe taraftarı bu kadar düşemez. Evet cocu iyi değil farkındayız ama alternatifi asla aykut olmamalı. Kendinize gelin sürünmeye bu kadar mı meraklısınız zico diyin daum diyin eyvallah, ama aykut lafı geçmesin artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jewish -- 25 Eylül 2018; 0:47:29 >
  • isterlerse hayatında futbol maçı izlememiş birini teknik direktör olarak getirsinler ama aykut kocamanı getirmesinler. Sene sonuna kadar puan alamayacaksınız veya aykut kocaman gelecek şampiyon olacaksınız deseler ben gene de aykut kocaman gelsin demem o derece nefret ediyorum oynattığı futboldan.
  • Haydi konyaya vasat seviciler sahanızda kupa falan kaldırsınlar, alex'i sırf ego uğruna şampiyonluk maçında yedek oturtup gs'ye kupalar vermeye devam edin. Aykut kocaman td olarak fb tarihinin en yeteneksiz ve vasıfsız td'sidir.

• Total futbol pas futbolu sistem futbolu tüm dünyanın oynadığı doğru futbolu oynatıyor ama sene sonunda hep galatasaray şampiyon oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FLameS.7

Haydi konyaya vasat seviciler sahanızda kupa falan kaldırsınlar, alex'i sırf ego uğruna şampiyonluk maçında yedek oturtup gs'ye kupalar vermeye devam edin. Aykut kocaman td olarak fb tarihinin en yeteneksiz ve vasıfsız td'sidir.
    Bilgi olmadan fikir yürütme...................

Gs maçı öncesi Alex oynamamıştı,
    Gs maçında ise Alex "bensiz başlayalım, geçen hafta iyi oynadık" demiş.
    Bu Alexin sözlerinden sonra,
    ALEXSİZ MAÇA MI ÇIKILIR lafı çok ağır...........
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

Alıntıları Göster
    Bunun kanıtı var mı cidden? Alex böyle bir şey dememiştir bence. Orada Aykut Kocaman hatalıydı.

• mimleon kullanıcısına yanıt
    Alex maçtan önce oynamak istediğini söylemişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

Alıntıları Göster
    Evet, hatta ben Sayın ordinaryüs profesör hocamız Sir aykut kocamanın kulüpteki en golcü olma rekorunu elinden alamam beni sezon sonunda gönderin diyerek lafını sürdürmüş. Hay allahım ya, Alex şampiyonluk maçında beni oynatmayın diyecek. Aykutçulatda gram kafa yok. Aykutu savunmak için saçma sapan ne diyeceklerini şaşırıyorlar.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.