Şimdi Ara

Aykut Kocaman Dön Gel... Ne Dersen Çıkıyor, Gerçekler (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Maç izlediğinde heyecan yerine tatlı bir rahatlama ile

uyumak isteyenler.ninni yerine

Fenerbahçe maçı açıp bebeğini uyutmak isteyenler

coşku değil gevşeme yaşamak isteyenler

işte Aykut Kocaman karşınızda

Kendisi terapik pas uzmanı

gerçek oyun üstadı
  • Gecen sene aykut hoca gitsin diye maclara gitmeyip yenilince sevinenler su an icin öyle yapmasa da cocu icin de aynı şeyleri yapmaya çok yakın. Ha ben hep kim basariliysa onun çalışması gerektiğini düşünüyorum. Futbolda sonuç herseyden önemli. Geçen sene eldeki kadroyla olabileceğin en iyisi oldu. Aykut hocaya hem yönetim hem taraftar benzer desteği verip bu sene de kalsaydı rahat şampiyon olurdu. Bu proje baskanin da dediği gibi odullendirici de olabilir bizi çok kötü yerlere de götürebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rundown -- 27 Eylül 2018; 19:45:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün çıkan haber ve yorum, cuk oturdu.

İrfan YİRMİBEŞ – SÖZCÜ SKOR /

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, öğrencilerine başarının formülünü verdi. Analiz ekibiyle birlikte yaptığı değerlendirmeleri anlatan Cocu, özellikle koşu mesafesinin önemine vurgu yaptı.
    Hollandalı çalıştırıcı, Avrupa'nın önemli ekiplerinin hedefi olan maç başına ortalama 120 km.'lik koşu mesafesine ulaşmaları gerektiğini vurguladı.
    Bu yönde çalışmalar yaptıran Cocu, ayrıca topla oynama oranının da düşük olduğunu belirtiyor ve topun daha fazla kendilerinde kalmasını istiyor.
    Son derbide Beşiktaş, topla oynamada yüzde 55'e yüzde 45 üstündü.
    KOCAMAN'IN İZİNDE!
    Cocu’nun selefi Aykut Kocaman da teknik adamlığı döneminde koşu mesafelerinin önemine sık sık vurgu yapıyordu.
    Kocaman da her futbolcunun en az 11-12 kilometre koşmasını istiyor, ve 120 km hedefini sık sık dile getiriyordu. Bu durum Aykut hocanın o dönem sıklıkla eleştirilmesine neden olmuştu.
    Şimdi Phillip Cocu da oyuncularından aynı talepte bulunuyor.

Demek ki Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok.
    Futbolun doğruları buymuş.....

Anlayana sivri sinek saz.....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Akhisar'a arka arkaya 3 maçta yenilen takım mı olur?
    +Çok beğendikleri Fatih Terim, 4 maçta 3 kere yenildi. Akhisar'ın GS dışında bu sezon resmi galibiyeti yok. Kazandıkları tek maçta Dany'nin marifeti.

Aykut gibi çapları da göbek çevreleri kadar.

Sen 3 maçta 1 tane kupa ve şampiyonluk kaybettin.

Gs şampiyon olup paraları cukkaladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E5A8814

HASAN ALİ KALDIRIM KONUSUNDA DA HAKLI ÇIKAN AYKUT KOCAMAN OLDU. HASAN ALİ'DEN DAHA İYİSİ YOK SOL BEK OLARAK TÜRKİYE'DE.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Akhisar'a arka arkaya 3 maçta yenilen takım mı olur?
    +Çok beğendikleri Fatih Terim, 4 maçta 3 kere yenildi. Akhisar'ın GS dışında bu sezon resmi galibiyeti yok. Kazandıkları tek maçta Dany'nin marifeti.

Aykut gibi çapları da göbek çevreleri kadar.

Sen 3 maçta 1 tane kupa ve şampiyonluk kaybettin.

Gs şampiyon olup paraları cukkaladı.

Napoli taraftarı olarak yaz bakalım,
    son 20 yılda kaç kez şampiyon oldunuz?

demek ki taraftarlığın şampiyonluk sayısıyla bir alakası yok.

• Fenerbahçe'yi komple bırakma sebebim olur.
  • Daha önce denenmiş ve her defasında başarısız olmuş bir adamı istemiyoruz. Fenerbahçeyi bitiren sistemini bozan adamın tekidir aykut.

• gel sinsi karaktersiz aykut gel

kadro dışı bıraktığın Eljif i görüyoruz bu sene, gel koçum gel

• Aykut Kocaman haberleri iyice artmaya başladı.

• Dünyanın en güçlü kadrosuna sahip Fransız milli takımı Dünya şampiyonu olurken defans yapıyor. Ama bazı kendini bilmez futboldan anlamazlar Fenerbahçe savunma yapmaz yaptırır diyorlar. Savunma sanki veba, sanki fuhuş. Fenerbahce kale vurusu kullanmaz hep korner kullanir demek kadar sacma bi llaf. Savunma demek neyse. Bunların futbolla ilişiği kesilmeli. %50 hücum %50 savunma yapacaksın. Dünya şampiyonu bilmiyor, bunlar biliyor

• Paşa Hazretleri kullanıcısına yanıt
    turnuva ve ligler için farklı taktikler kullanılır. fransa teknik direktöründen erken gol attığımız için planımız bozuldu diye bir laf duymadım ben .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flight Of Icarus

turnuva ve ligler için farklı taktikler kullanılır. fransa teknik direktöründen erken gol attığımız için planımız bozuldu diye bir laf duymadım ben .
    Matuidi'yi sol kanat oynattığını görmüşsündür ama.

• Aykut Kocaman' a sabredilseydi uzun vadede Fatih Terim' in yakaladığı başarıları yakalayabilirdi ki bir seferinde kıyısından döndü yarı finalden. Ancak buna Fenerbahçe taraftarı izin vermedi. Aykut Kocaman' lı fenerbahçe' nin başarılı olmasını istemedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Dünyanın en güçlü kadrosuna sahip Fransız milli takımı Dünya şampiyonu olurken defans yapıyor. Ama bazı kendini bilmez futboldan anlamazlar Fenerbahçe savunma yapmaz yaptırır diyorlar. Savunma sanki veba, sanki fuhuş. Fenerbahce kale vurusu kullanmaz hep korner kullanir demek kadar sacma bi llaf. Savunma demek neyse. Bunların futbolla ilişiği kesilmeli. %50 hücum %50 savunma yapacaksın. Dünya şampiyonu bilmiyor, bunlar biliyor
    Aykut Kocaman’ın tek sıkıntısı takıntıları. Dirar’ı mesela ne olursa olsun oynatması, Eljif’e hiç şans vermemesi, Ozan’ı en iyi döneminde kesmesi vs.

Bu yüzden konuyu açan ben olsam da tereddüt etmiyor değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 2 Ekim 2018; 13:51:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-12E5A8814

Aykut Kocaman’ın tek sıkıntısı takıntıları. Dirar’ı mesela ne olursa olsun oynatması, Eljif’e hiç şans vermemesi, Ozan’ı en iyi döneminde kesmesi vs.

Bu yüzden konuyu açan ben olsam da tereddüt etmiyor değilim.

Alıntıları Göster
    Eljif sakat ve fiziksizdi. Bu sezon bile 45. dakkada pili bitiyor. Adam kendisi Eljifi aldırdı. Niye faydalanmak istemesin? Valbuena'ya da taktı deniyordu. Nasıl fayda aldığı ortaya çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Eljif sakat ve fiziksizdi. Bu sezon bile 45. dakkada pili bitiyor. Adam kendisi Eljifi aldırdı. Niye faydalanmak istemesin? Valbuena'ya da taktı deniyordu. Nasıl fayda aldığı ortaya çıktı.

Alıntıları Göster
    Eljif geçen sene rahatlıkla şans bulurdu, bizim takımda.

• Aykut kocaman oldugunda kadro çöp hocada suç yok diyorsunuzda kadroya çöpleri dolduran zaten aykut kocaman. Ayrica kendisi çöpleri sever. Dirar ı tekrar oynatma düşüncesi ıslak rüyalarını süslüyordur

• 26 yaşındayım kendimi bildim bileli her maçını izlemişimdir takımımın. Ali Koç'un da seçimden 1 yıl önce olmak itibariyle bütün konuşmalarını dinledim tek tek, gerek konferanslar, gerek taraftarlarla toplanma, gerek TV gerekse 2 gün süren seçim sürecinde hep full izledim her zaman da destek verdim.

Şu Aykut denen korkak, vasıfsız, futbol katili adam bir kez adım atsın kulüpten içeri ne Fenerbahçe'nin ne Ali Koç'un yüzüne bakarım bir daha.

Ali Koç kendi düşünceleri ve felsefesiyle hiç çelişmeyeceği kadar çelişir. Feneri de direk al at çöpe.
  • Gören de Aykut Kocaman başarıdan başarıya koştu sanır

Fb taraftarında vizyon bu mu sürekli 2. Olduğu hocaya tekrar tekrar sarılıyorlar

Arkadaşlar siz iyice küçüldünüz farkında mısınız

Aykut sizin kapınızdan girmemesi lazım

Galatasaray lıyım diye demiyorum bizi örnek alın biraz

Tudorla 2. Olacaktık belki ama yine de kovduk

Mancini ile 2. Olduk yolları ayırdık

2.lig başarısızlık olmasa da başarı da değil.

Gidin yeni isimler deneyin yabancı olmasın ya da burda oynamış bir oyuncu olsun sadece Ersun olabilir başarılıydı o istisna ne bileyim Cocu olacağına Abdullah Avcı olsun, fb efsanelerinden biri olsun diyeceğim de öyle bir adam da YÖK sizde

Aykut olmasın ama bence yoksa bir arpa boyu gidemezsiniz kısır döngü de kalırsınız

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.